13C SKK Tatanka Zlín

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1066) 2067944 P 13C0001 Graubner Tadeáš 0.00 80.00 Kč neregistro (1067) 2067974 HDR 13C0002 Graubner Mikuláš 0.00 50.00 Kč neregistro (1068) 331800 P 13C0004 Graubnerová Martina 0.00 80.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 630.00 Kč

1VP HKS Azymut Mochy

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1076) 346005 H10C 1VP0900 Golinowski Piotr 38.00 75.00 Kč (1075) 7200181 H35B 1VP7900 Golinowski Paweł 41.00 270.00 Kč (1077) 346009 D12C 1VP0651 Golinowska Ola 51.00 75.00 Kč
VKLAD CELKEM 1260.00 Kč

1XC Skřivankovi

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 944) 4697 HDR 1XC1200 Skřivanek František 0.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

27S Farmaceut Bratislava

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 552) 307460 HDR 27S1001 Bukovác Lukáš 0.00 50.00 Kč ( 550) 2104620 D16B 27S0250 Patassiová Michaela 80.00 180.00 Kč ( 551) 2079495 D50B 27S6350 Mižúrová Jana 133.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 1230.00 Kč

28P UNTS Warszawa

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 111) 504405 H45C 28P6800 Antonowicz Jerzy 26.00 80.00 Kč ( 110) 1393090 H50B 28P6300 Wolowczyk Marek 98.00 180.00 Kč ( 155) 1414201 D21A 28P8650 Panchenko Olena 110.00 200.00 Kč ( 154) 1395205 H21A 28P8500 Terpai Dmytro 118.00 200.00 Kč ( 121)121 8625739 D21E 28P9350 Kubicka Zuzanna 140.00 200.00 Kč ( 109) 2043896 D40B 28P7301 Nitsch Joanna 154.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 3120.00 Kč

37C Bez registrace

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1007) 4694 P 37C0300 Chmelář Pavel 0.00 80.00 Kč neregistro (1006) ? H16C 37C0100 Chmelář Jan 15.00 80.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

37S Kysucke Nove Mesto

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 122) 425448 H21B 37S7200 Fujak Vladimir 111.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

3SX ZŠ Těšetice

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 976) 2102813 H45C 3SX6400 Roubalík Radovan 11.00 80.00 Kč neregistro ( 977) 2102820 D45C 3SX6450 Roubalíková Iva 122.00 80.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

47S Rapid Bratislava

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1121) 434835 T3 47S7350 Miklušová Dagmar 0.00 80.00 Kč (1126) 8000029 T5 47S7200 Mikluš Marián 0.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč

55X CEDA

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1083) 9510 D21C 55X8750 Sádovská Petra 36.00 120.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

6YC Neregistrovaní

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 496) 428210 P 6YC8550 Karásková Lucie 0.00 80.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 240.00 Kč

88P MKS Paulinum Jelenia Góra

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 156) 7204086 H21A 88P8901 Kalata Michał 37.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

8VX Klub

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1028) 4721 P 8VX0050 Dostálová Jindra 0.00 80.00 Kč neregistro (1029) 4727 HDR 8VX7050 Tabarková Lenka 0.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 390.00 Kč

ABM KOB Moira Brno

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1085) 7003038 T5 ABM9211 Novotný Ondřej 0.00 80.00 Kč (1086) 232705 T5 ABM9262 Jakubková Vendula 0.00 80.00 Kč neregistro ( 893) 337650 H35C ABM7405 Mulíček Ondřej 47.00 80.00 Kč ( 895) 52041 D35C ABM7469 Mulíčková Eva 50.00 80.00 Kč ( 894) 52056 H21B ABM7415 Palát Petr 56.00 200.00 Kč ( 892) 2060216 H45C ABM7210 Kurečka Robert 71.00 80.00 Kč ( 899) 332963 H18B ABM9919 Šnyrch Tomáš 75.00 180.00 Kč ( 891) 337648 D12C ABM0657 Kurečková Klára 77.00 50.00 Kč ( 889) 361987 D14B ABM0362 Mulíčková Markéta 82.00 100.00 Kč ( 896) 7209784 H21C ABM9210 Otrusina Jan 95.00 80.00 Kč ( 888) 332962 H14B ABM0307 Palát Tomáš 96.00 100.00 Kč ( 890) 2054645 D12C ABM0655 Palátová Renáta 101.00 50.00 Kč ( 898) 332946 H18B ABM9906 Šnyrch Jakub 105.00 180.00 Kč ( 887)429 9102569 H16A ABM0101 Adámek Filip 132.00 200.00 Kč ( 897) 438043 H18B ABM9901 Florián Vojtěch 140.00 180.00 Kč (1091) 2073670 H18B ABM9907 Ingršt Matěj 150.00 270.00 Kč
VKLAD CELKEM 5970.00 Kč

ADA OOB Spartak Adamov

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 274) 2073729 HDR ADA1001 Procházka Ferdinand 0.00 50.00 Kč ( 275) 49864 T5 ADA7512 Procházka Jiří 0.00 80.00 Kč ( 273) 981840 D12C ADA0651 Procházková Doubravka 99.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 540.00 Kč

AOP Orientační Běh Opava

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 39) 331752 HDR AOP1451 Tesařová Lucie 0.00 50.00 Kč ( 486) ? P AOP7550 Cetlová Helena 0.00 80.00 Kč ( 81) 49421 D60B AOP5451 Řezníková Renáta 7.00 130.00 Kč ( 108) 8796 D14B AOP0453 Kovalčíková Anna 22.00 100.00 Kč ( 363) 232251 D10C AOP0852 Pachmannová Iva 22.00 50.00 Kč ( 487) 2091596 D10C AOP0752 Cetlová Karolína 28.00 50.00 Kč ( 173) 2102814 H14B AOP0302 Čech Vít 31.00 100.00 Kč ( 237) 887168 H50B AOP6301 Peřinka Jan 33.00 180.00 Kč ( 92) 889315 H75B AOP4201 Sedlář Vladimír 37.00 130.00 Kč ( 27) 7200365 H21A AOP9501 Sklenář Martin 40.00 200.00 Kč ( 19)407 2085648 H16A AOP0201 Kostka Jiří 44.00 200.00 Kč ( 357) 53278 H10C AOP0802 Gallo Ondřej 44.00 50.00 Kč ( 107) 2085619 H40B AOP7301 Kovalčík Tomáš 51.00 180.00 Kč ( 18) 2081359 H14B AOP0301 Valík Adam 56.00 100.00 Kč ( 25) 436929 D14B AOP0452 Klechová Karolína 57.00 100.00 Kč ( 22) 682679 H50B AOP6501 Hadač Miroslav 58.00 180.00 Kč ( 24) 2096150 D45B AOP7052 Sedlářová Pavla 66.00 180.00 Kč ( 21) 410158 H55C AOP5701 Kostka Evžen 67.00 80.00 Kč ( 362) 361981 D14C AOP0351 Pachmannová Bára 72.00 50.00 Kč ( 16) 980374 D40B AOP7351 Valíková Petra 79.00 180.00 Kč ( 364) 361953 D12C AOP0551 Pachmannová Katka 79.00 50.00 Kč ( 145)376 2045206 D18A AOP9951 Čechová Klára 80.00 200.00 Kč ( 488) 2091591 D12C AOP0552 Cetlová Magdaléna 85.00 50.00 Kč ( 371) 52295 D21B AOP7251 Kašparová Šárka 86.00 200.00 Kč ( 356) 7003005 D12C AOP0652 Gallo Natálie 89.00 50.00 Kč ( 31) 352349 H50B AOP6702 Tesař Jiří 93.00 180.00 Kč ( 386)263 52957 D20A AOP9850 Fukalová Hana 95.00 200.00 Kč ( 132) 515423 D50B AOP6151 Glabazňová Jana 98.00 180.00 Kč ( 20) 2096115 D45B AOP7151 Kostková Jana 101.00 180.00 Kč ( 485) 232166 H50B AOP6602 Cetl Vladimír 103.00 180.00 Kč ( 491)219 515123 H20A AOP9701 Mielec Jaromír 103.00 200.00 Kč ( 698) 232405 D21B AOP9352 Šarmanová Alena 104.00 200.00 Kč ( 15) 7203322 H40B AOP7101 Valík Luděk 111.00 180.00 Kč ( 190)328 7206538 H18A AOP9900 Tesař Vojtěch 112.00 200.00 Kč ( 239) 887157 H21A AOP9301 Hadač Filip 112.00 200.00 Kč ( 361) 361977 D40B AOP7252 Pachmannová Hana 114.00 180.00 Kč ( 172) 2045205 H40B AOP7001 Čech Tomáš 121.00 180.00 Kč ( 17)332 7203453 H18A AOP0001 Valík Tomáš 128.00 200.00 Kč ( 355) 7204970 D35B AOP7951 Gallo Martina 130.00 180.00 Kč ( 265)37 1625050 H21E AOP9602 Glonek Jakub 144.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 17280.00 Kč

AOV OOB TJ Baník Ostrava

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1097) 232136 T5 AOV7051 Fukalová Radmila 0.00 80.00 Kč ( 242) 7202896 H21A AOV7900 Vlach Jiří 97.00 200.00 Kč ( 674) 8882 D70B AOV4450 Vlachová Renata 123.00 130.00 Kč ( 302) 920660 H14B AOV0301 Mielec Radomír 136.00 100.00 Kč ( 301) 896961 D45C AOV6951 Mielcová Elena 138.00 80.00 Kč ( 303) 515430 H45B AOV6901 Mielec Jaromír 154.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 2310.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 930) 416715 P ASUXXYY Musilová Jana 0.00 80.00 Kč neregistro (1062) ? P ASU6749 Kobylka Roman 0.00 80.00 Kč (1061) 2102553 H12C ASU0546 Kobylka David 7.00 75.00 Kč ( 920) 416716 H14C ASU0447 Bartášek Tomáš 8.00 50.00 Kč ( 907) 7200316 D21A ASU9353 Koporová Petra 10.00 200.00 Kč ( 911) 53032 D35C ASU7499 Doubravová Blanka 10.00 80.00 Kč ( 906) 682342 D21A ASU9299 Kopecká Eliška 20.00 200.00 Kč ( 909) 515189 D21A ASU8964 Vozdová Klára 35.00 200.00 Kč ( 931) 920658 H45B ASU6849 Pavlík Radek 39.00 180.00 Kč ( 918) 53003 H10C ASU0749 Šneider Kvido 41.00 50.00 Kč ( 934) 416509 D10C ASU0799 Bartášková Karolína 43.00 50.00 Kč ( 917) 7206535 H10C ASU0747 Navrátil Pavel 47.00 50.00 Kč (1017) 7203321 H21A ASU8304 Khýn Vítězslav 52.00 200.00 Kč ( 913) 7201755 D40B ASU7498 Šneiderová Lucie 54.00 180.00 Kč ( 925)16 920700 H21E ASU9444 Minář Marek 60.00 200.00 Kč ( 914) 2012280 D45B ASU6999 Šmelíková Hana 61.00 180.00 Kč ( 902) 7203336 D16B ASU0299 Greschnerová Tereza 65.00 180.00 Kč ( 927) 7203338 H35C ASU7449 Navrátil Martin 72.00 80.00 Kč ( 912) 301698 D35C ASU7799 Navrátilová Helena 78.00 80.00 Kč ( 910) 515412 D21B ASU9271 Křečková Lenka 80.00 200.00 Kč ( 921)416 920699 H16A ASU0101 Grebík Radim 80.00 200.00 Kč ( 932) 52556 H60B ASU5600 Strachota Jaroslav 81.00 130.00 Kč ( 903)378 2045171 D18A ASU0099 Hrabošová Magdalena 86.00 200.00 Kč ( 908) 7203330 D21A ASU8756 Staňková Lucie 90.00 200.00 Kč ( 916) 416848 D55B ASU6199 Davi Jana 90.00 180.00 Kč neregistro ( 901) ? D12C ASU0698 Pazderníková Zdeňka 91.00 50.00 Kč ( 924)26 886264 H21E ASU9447 Horvát Petr 100.00 200.00 Kč ( 928) 7201771 D14B ASU0398 Šneiderová Daniela 102.00 100.00 Kč ( 900) 7206550 D12C ASU0599 Navrátilová Marie 105.00 50.00 Kč ( 922) 920686 H21C ASU9747 Kašpar Jakub 105.00 80.00 Kč ( 926)28 8422248 H21E ASU8808 Zbranek Roman 108.00 200.00 Kč ( 933) 51471 H45B ASU7101 Šneider Miroslav 109.00 180.00 Kč ( 929) 406938 D14B ASU0499 Vorlová Eva 112.00 100.00 Kč ( 919) 53112 H14B ASU0448 Štoudek Martin 116.00 100.00 Kč ( 905)268 2027242 D20A ASU9852 Vývodová Jana 125.00 200.00 Kč ( 904)271 980354 D20A ASU9797 Horvátová Hana 143.00 200.00 Kč ( 923) 920681 H21C ASU9243 Ostřanský Filip 150.00 80.00 Kč ( 915) 52560 D45C ASU6099 Strachotová Eva 158.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 15375.00 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 794) 331262 H20B BBM9701 Drozd Michal 6.00 180.00 Kč ( 687) 331797 H20B BBM9700 Peřinka Šimon 16.00 180.00 Kč ( 792)364 7207019 D18A BBM0050 Opálková Martina 44.00 200.00 Kč ( 549) 52346 D45B BBM7155 Kunzová Ivana 56.00 180.00 Kč ( 548) 553435 H45B BBM7101 Kunz Martin 59.00 180.00 Kč ( 518) 7207495 H21A BBM7205 Fiala Jan 76.00 200.00 Kč ( 685) 7510216 H65B BBM5100 Denemarek Oldřich 79.00 130.00 Kč ( 686) 331257 D50B BBM6550 Peřinková Irena 93.00 180.00 Kč ( 793) 7207026 H21A BBM9600 Ptáček Pavel 103.00 200.00 Kč ( 796) 2113090 H60B BBM5300 Ptáček Ladislav 111.00 130.00 Kč ( 791) 980377 H50B BBM6508 Ptáček Pavel 118.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 5820.00 Kč

BFM SKOB Frýdek - Místek

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 3) 2113076 T5 BFM7601 Bjolek Lukáš 0.00 80.00 Kč neregistro ( 5) 2087708 H14C BFM0601 Bjolek Jan 12.00 50.00 Kč ( 4) 2087698 H14B BFM0305 Bjolek Michal 21.00 100.00 Kč ( 104) 2113057 H55C BFM5701 Mutina Vlastimil 55.00 80.00 Kč ( 9) 2113053 H60B BFM5301 Zeman Ludvík 93.00 130.00 Kč (1031) 2059751 H35B BFM7301 Popieluch Michal 126.00 270.00 Kč ( 105) 2113071 D45C BFM7152 Řeháková Jana 130.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2370.00 Kč

BGO Bulgaria Orinteering

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1127) 445029 T5 BGO Venev Simeon 0.00 80.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

BOR OK Jiskra Nový Bor

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1022)389 1204999 D18A BOR9954 Janoušková Lucie 119.00 300.00 Kč (1024)267 2111769 D20A BOR9853 Staňová Karolína 119.00 300.00 Kč (1025)334 887936 H18A BOR0001 Pavlovec Dan 136.00 300.00 Kč (1023)270 2051502 D20A BOR9854 Nováková Lucie 137.00 300.00 Kč (1026) 9200728 H21A BOR9503 Pavlovec Jan 163.00 300.00 Kč
VKLAD CELKEM 4500.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 560) 52174 H70B BOV4401 Ptáček Jiří 115.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 390.00 Kč

BZR Bratrstvo Ždárských vrchů

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 123) 980334 D45B BZR6951 Čechová Zuzana 51.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 540.00 Kč

CET TJ Loko Česká Třebová

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 340) 2085582 H65B CET5002 Čípa Jiří 19.00 130.00 Kč ( 401) 2060236 H12C CET0601 Hájek Dominik 21.00 50.00 Kč ( 408) 2056307 H12C CET0501 Kovář Radim 39.00 50.00 Kč ( 341) 2075656 H65B CET5101 Pilgr Bohuslav 44.00 130.00 Kč ( 400) 9722 D40B CET7554 Hájková Ludmila 69.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 1620.00 Kč

CHA OK Chrastava

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 366) 553441 HDR CHA1000 Krtička Jáchym 0.00 50.00 Kč ( 365) 8908 DH10N CHA0754 Krtičková Ester 33.00 50.00 Kč ( 30)383 7208096 D18A CHA0050 Pavlíková Markéta 101.00 200.00 Kč ( 367) 8897 D35B CHA7952 Krtičková Michaela 115.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 1440.00 Kč

CHC K.O.B. Choceň

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 248)305 9200535 H18A CHC9901 Křivda Tomáš 20.00 200.00 Kč ( 515) 2053589 H21A CHC9402 Sháněl Jan 34.00 200.00 Kč ( 758)10 2025363 H21E CHC8502 Pešek Ondřej 36.00 200.00 Kč ( 235)257 9556 D20A CHC9852 Chaloupková Veronika 59.00 200.00 Kč ( 32)418 9990101 H16A CHC0101 Švadlena Michal 88.00 200.00 Kč ( 33) 2011854 H40B CHC7502 Švadlena Pavel 96.00 180.00 Kč ( 484) 9542 D45B CHC6951 Chaloupková Lenka 96.00 180.00 Kč ( 697) 9554 H70B CHC4601 Švadlena Jiří 109.00 130.00 Kč ( 567)221 2053577 H20A CHC9701 Semrád Ladislav 111.00 200.00 Kč ( 483)387 320290 D18A CHC0051 Chaloupková Kateřina 113.00 200.00 Kč ( 313)480 2011852 D16A CHC0152 Shánělová Štěpánka 119.00 200.00 Kč ( 566)392 425544 D18A CHC9951 Semrádová Jana 128.00 200.00 Kč ( 881) 2025343 H21A CHC8603 Pátek Michal 133.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 7470.00 Kč

CTB SK OB Chotěboř

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 131) 51663 HDR CTB0901 Gregor Marek 0.00 50.00 Kč (1111) 51833 HDR CTB1102 Hübner Václav 0.00 50.00 Kč ( 129) 51139 D10C CTB0751 Gregorová Alice 34.00 50.00 Kč ( 130)106 7208080 D21E CTB8151 Gregorová Kamila 65.00 200.00 Kč ( 128) 887165 H21B CTB7701 Gregor Martin 96.00 200.00 Kč ( 314)118 2081369 D21E CTB9451 Voborníková Alena 125.00 200.00 Kč ( 102) 2082923 H21B CTB7902 Hübner Jan 161.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 2750.00 Kč

DCH Radioelektronika Cheb

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 312) 7207360 H60B DCH5701 Michalec Jan 69.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 390.00 Kč

DKP Oddíl OB Kotlářka

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 252)402 981832 H16A DKP0203 Švarc Antonín 24.00 200.00 Kč ( 225) 515071 D21B DKP9652 Šňupárková Anna 26.00 200.00 Kč ( 253)104 7207077 D21E DKP8651 Plochová Dominika 55.00 200.00 Kč ( 255)258 886271 D20A DKP9751 Nováková Tereza 65.00 200.00 Kč ( 277)420 446345 H16A DKP0210 Malačka Milan 96.00 200.00 Kč ( 144) 1207404 H21B DKP8004 Nývlt Petr 121.00 200.00 Kč ( 325) 2080999 H21A DKP8109 Tomeš Jaroslav 136.00 200.00 Kč ( 205)229 1394693 H20A DKP9801 Semerád Antonín 143.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 4800.00 Kč

DOB KOB Dobruška

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 146) 2027232 H21B DOB7801 Leštínský Tomáš 86.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

DOK OK Doksy

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 164)403 2053509 H16A DOK0100 Šmol David 28.00 200.00 Kč ( 165)415 7207878 H16A DOK0200 Synek Petr 76.00 200.00 Kč ( 162) 7200371 H21B DOK7800 Synek Antonín 91.00 200.00 Kč ( 166) 7200372 D21B DOK7950 Synková Petra 98.00 200.00 Kč ( 6)223 7209363 H20A DOK9800 Koštejn Vít 119.00 200.00 Kč ( 163)336 7209352 H18A DOK0001 Synek Antonín 144.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 3600.00 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1021) 2045231 D35B EKP7850 Ondráčková Veronika 120.00 180.00 Kč (1020) 2045232 H21A EKP7414 Ondráček Radim 121.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

HAV OB Havířov

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 46) 336721 H45B HAV5701 Jakobi Zdeněk 29.00 180.00 Kč ( 47) 49305 H75B HAV4201 Beneš Karel 42.00 130.00 Kč ( 44) 8815 D50B HAV6751 Vričanová Sylva 53.00 180.00 Kč ( 78) 52752 H45B HAV5702 Juračka Zdeněk 69.00 180.00 Kč ( 150) 49329 D50B HAV6651 Hanzlová Svatava 78.00 180.00 Kč ( 45) 49428 D45B HAV7051 Kaděrová Barbora 91.00 180.00 Kč (1053) 2032312 H40B HAV7300 Mastela Rafal 106.00 270.00 Kč ( 43) 52943 D55B HAV6250 Sochorová Hana 120.00 180.00 Kč ( 151) 49306 D50B HAV6652 Opletalová Pavlína 128.00 180.00 Kč ( 701) 336792 H55B HAV6000 Lužný Ladislav 142.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 5520.00 Kč

HLV KČT - OB Holešov

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 152) 416088 H65B HLV4801 Peška Antonín 34.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 390.00 Kč

HSU Horizont klub Šumperk

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 935) 52599 D55C HSU5050 Čadilová Alena 141.00 80.00 Kč ( 218) 52557 D55C HSU5350 Štáblová Jitka 153.00 80.00 Kč ( 936) 52600 D55C HSU4850 Kupcová Věroslava 165.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

JPV Oddíl OS SK Prostějov

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 471) 2109752 P JPV7979 Přikrylová Jitka 0.00 80.00 Kč (1005) 4692 HDR JPV0900 Chmelář Filip 0.00 50.00 Kč (1069) 4741 HDR JPV0001 Hýblová Eliška 0.00 50.00 Kč neregistro (1070) 4785 HDR JPV0002 Tinková Barbora 0.00 50.00 Kč neregistro (1065) 439212 H18C JPV9912 Honkyš Jan 32.00 120.00 Kč ( 405) 2092403 H50B JPV6112 Jeřábek Luboš 38.00 180.00 Kč ( 879)203 1602633 H20A JPV9807 Vystavěl Ondřej 39.00 200.00 Kč ( 472) 2102771 H35C JPV7404 Přikryl Jiří 42.00 80.00 Kč ( 84) 1602629 H35B JPV8201 Otrusina Jiří 46.00 180.00 Kč ( 470) 2112741 D12C JPV0653 Přikrylová Ivana 53.00 50.00 Kč ( 469) 2112722 D12C JPV0652 Přikrylová Jana 57.00 50.00 Kč ( 397) 1602630 H21A JPV9509 Fajkus Radim 61.00 200.00 Kč (1004) 4728 H35C JPV7501 Chmelář Jan 92.00 80.00 Kč (1036)331 7200370 H18A JPV9911 Chupek Jakub 124.00 300.00 Kč (1081) 52870 H21C JPV8917 Dudík Petr 125.00 120.00 Kč ( 880) 2020730 H50B JPV6526 Soldán Vladimír 128.00 180.00 Kč ( 942) 52592 H21B JPV7713 Skřivanek Marcel 146.00 200.00 Kč ( 882) 2085577 D40B JPV7650 Chmelářová Radka 174.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 7050.00 Kč

KAM OK Kamenice

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 304)1 920683 H21E KAM9401 Semík Ondřej 0.00 200.00 Kč (1084) 2019240 T5 KAM9202 Hájek Adam 0.00 80.00 Kč ( 185)4 897360 H21E KAM9601 Kettner Vojtěch 12.00 200.00 Kč (1098) 232162 D21C KAM9450 Jančová Jana 31.00 120.00 Kč ( 393)202 361923 H20A KAM9803 Hausenblas Šimon 35.00 200.00 Kč ( 83)461 7207772 D16A KAM0151 Škáchová Magdalena 43.00 200.00 Kč ( 391)204 232245 H20A KAM9700 Valášek Jiří 43.00 200.00 Kč ( 477)256 1600872 D20A KAM9853 Sheshikova Anastasia 53.00 200.00 Kč ( 40)105 7003009 D21E KAM9551 Hlubučková Kristýna 60.00 200.00 Kč (1012)19 2051509 H21E KAM9301 Rusý Tomáš 72.00 200.00 Kč ( 170) 2035702 D45B KAM6850 Semíková Iva 81.00 180.00 Kč ( 183)214 7201811 H20A KAM9702 Moravec Jakub 83.00 200.00 Kč ( 396)417 425596 H16A KAM0202 Škvor Adam 84.00 200.00 Kč ( 41)262 2058511 D20A KAM9852 Čechová Tereza 89.00 200.00 Kč ( 358)379 8100500 D18A KAM0051 Aschermannová Karolína 89.00 200.00 Kč ( 394)325 981828 H18A KAM9900 Škvor Ota 100.00 200.00 Kč ( 490) 2102810 H21C KAM9404 Nebeský Daniel 110.00 80.00 Kč ( 963)115 7200333 D21E KAM9554 Procházková Marie 110.00 200.00 Kč ( 320)269 515001 D20A KAM9851 Hájková Eliška 131.00 200.00 Kč ( 238)430 9201064 H16A KAM0105 Gajda Jan 136.00 200.00 Kč ( 395)395 515491 D18A KAM9950 Albrechtová Iveta 137.00 200.00 Kč ( 409)122 9102089 D21E KAM9550 Bořánková Karolína 145.00 200.00 Kč ( 392)231 9005139 H20A KAM9802 Jíra Tomáš 151.00 200.00 Kč ( 169) 52279 H55B KAM6201 Semík Luboš 152.00 180.00 Kč ( 883) 232267 H21A KAM9402 Kapal Tomáš 160.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 13920.00 Kč

KON KOB Konice

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 297) 1418763 D35C KON7575 Benešová Petra 2.00 80.00 Kč (1093) 2069073 D10C KON0799 Jílková Pavla 13.00 75.00 Kč ( 171) 500581 H50B KON6515 Hlava Miroslav 23.00 180.00 Kč ( 508) 433100 H50B KON6111 Grepl Ladislav 48.00 180.00 Kč ( 884) 8904 H60B KON5713 Komínek Jaroslav 51.00 130.00 Kč ( 298) 515153 D21A KON8787 Dittrichová Petra 55.00 200.00 Kč ( 507) 52412 D50B KON5887 Smičková Eva 68.00 180.00 Kč ( 945) 52416 D21C KON9175 Dittrichová Zuzana 71.00 80.00 Kč (1095) 2069071 D35C KON8080 Jílková Hana 82.00 120.00 Kč ( 296) 2108866 D20B KON9888 Škrabalová Šárka 96.00 180.00 Kč ( 34) 1418762 H18B KON9915 Beneš Miroslav 100.00 180.00 Kč ( 561) 2020742 D20B KON9898 Vlachová Kateřina 106.00 180.00 Kč (1094) 2069072 D12C KON0666 Jílková Lenka 107.00 75.00 Kč ( 199) 52417 D50B KON6389 Hlavová Miroslava 108.00 180.00 Kč ( 35) 1418768 H14B KON0404 Beneš Jindřich 111.00 100.00 Kč (1019) 52420 D50B KON6285 Dittrichová Lenka 118.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 6900.00 Kč

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1040) 995815 D21B KRN8559 Rychlá Pavlína 14.00 300.00 Kč (1041) 2106888 H55C KRN5401 Hrouza Jan 49.00 120.00 Kč (1037) 886824 H21B KRN8505 Rychlý Pavel 101.00 300.00 Kč (1039) 1400404 D12C KRN0757 Rychlá Karolína 103.00 75.00 Kč
VKLAD CELKEM 2385.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 618) 995833 T3 KSU7878 Paloncý Jana 0.00 80.00 Kč ( 624) 443087 P KSU7550 Heclová Jana 0.00 80.00 Kč ( 626) 446432 P KSU7501 Štábl Roman 0.00 80.00 Kč ( 630) 420442 P KSU7171 Polášková Jana 0.00 80.00 Kč ( 776) 443095 P KSU7222 Ondráček Martin 0.00 80.00 Kč ( 666) 2058481 H16B KSU0101 Krč Matěj 7.00 180.00 Kč ( 605)302 2056285 H18A KSU9908 Jílek Ondřej 8.00 200.00 Kč ( 611) 2058485 DH10N KSU0950 Paloncý Adéla 12.00 50.00 Kč ( 646) 2073734 H12C KSU0515 Opravil Vojtěch 13.00 50.00 Kč (1087) 886267 D21A KSU9393 Janů Hana 15.00 200.00 Kč ( 614) 51309 DH10N KSU0888 Reichlová Pavla 18.00 50.00 Kč ( 638) 2056276 H12C KSU0626 Jordán Alexandr 19.00 50.00 Kč ( 648) 446425 D18B KSU0050 Pšenčíková Adéla 19.00 180.00 Kč ( 665) ? DH10N KSU1010 Kroul František 21.00 50.00 Kč ( 627) 2067330 D35C KSU7499 Reichlová Jiřina 22.00 80.00 Kč ( 660) 2058486 H16B KSU0201 Hecl František 22.00 180.00 Kč ( 637) 886291 H45B KSU6349 Paloncý Pavel 24.00 180.00 Kč ( 656) 446419 H14C KSU0402 Polášek Vít 24.00 50.00 Kč ( 645) 2073730 H12C KSU0525 Bláha Adam 25.00 50.00 Kč ( 631) 53654 H10C KSU0700 Mlček Vincenc 26.00 50.00 Kč ( 659) 229473 H14B KSU0306 Stryk Štěpán 26.00 100.00 Kč ( 615) ? DH10N KSU0850 Reichlová Lucie 27.00 50.00 Kč ( 649)307 2080935 H18A KSU0005 Matoušek Matěj 28.00 200.00 Kč ( 647) 53565 H12C KSU0505 Kroul Jiří 29.00 50.00 Kč ( 609) 446412 DH10N KSU0979 Kočandrlová Natálie 30.00 50.00 Kč ( 623) 2058462 D35C KSU7552 Tomanková Martina 30.00 80.00 Kč ( 616) 2073739 H10C KSU0818 Polášek Filip 32.00 50.00 Kč ( 628)9 7200324 H21E KSU7410 Tomanek Daniel 32.00 200.00 Kč ( 658) 442865 H14C KSU0333 Patterman Prokop 32.00 50.00 Kč ( 639) 2073738 H12C KSU0616 Šána Robert 33.00 50.00 Kč ( 640) 446437 H12C KSU0606 Štábl Patrik 37.00 50.00 Kč ( 650) 443076 D14B KSU0494 Šánová Julie 37.00 100.00 Kč ( 610) 52617 DH10N KSU0959 Tomanková Alice 39.00 50.00 Kč ( 604)310 2053548 H18A KSU9909 Šrámek Ondřej 40.00 200.00 Kč ( 641) 53670 H12C KSU0600 Ondráček Viktor 41.00 50.00 Kč ( 620) 49418 D35C KSU7787 Štáblová Michaela 42.00 80.00 Kč ( 663) ? DH10N KSU1100 Štábl Vít 45.00 50.00 Kč ( 664)408 2056308 H16A KSU0105 Šafář Martin 48.00 200.00 Kč ( 617) 2058484 H10C KSU0808 Paloncý Jan 50.00 50.00 Kč ( 662) 53649 H16B KSU0111 Babišta Antonín 52.00 180.00 Kč ( 777) 443099 D35C KSU7676 Ondráčková Adéla 54.00 80.00 Kč (1064) 446410 H35C KSU7337 Patterman Pavel 57.00 80.00 Kč ( 661) 2067338 D16B KSU0197 Hajduková Jana 60.00 180.00 Kč ( 653) 446430 D14C KSU0464 Knyplová Tereza 64.00 50.00 Kč ( 619) 2067339 D35C KSU7793 Smolíková Kateřina 66.00 80.00 Kč ( 625) 2073731 H35C KSU7503 Pavelka Martin 67.00 80.00 Kč ( 603) 2056305 H18B KSU9933 Ondráček Radek 70.00 180.00 Kč ( 657) 2058480 H14B KSU0401 Štábl Adam 71.00 100.00 Kč ( 635) 53652 D12C KSU0656 Stryková Karolína 73.00 50.00 Kč (1063) 2085601 D35C KSU7551 Pattermanová Ivana 74.00 80.00 Kč ( 633) 2058461 H40B KSU6701 Matoušek Milan 76.00 180.00 Kč ( 668) 446447 D14C KSU0454 Heclová Marie 76.00 50.00 Kč ( 606)320 2053541 H18A KSU9906 Müller Jonáš 80.00 200.00 Kč ( 655) 2082903 H14B KSU0403 Šperlich Jan 81.00 100.00 Kč ( 621) 2088163 H35C KSU7700 Kočandrle Jaroslav 82.00 80.00 Kč ( 654)324 2056268 H18A KSU0044 Kroul Josef 96.00 200.00 Kč ( 644) 2053569 D12C KSU0550 Konečná Julie 109.00 50.00 Kč ( 634) 2085598 D12C KSU0660 Pattermanová Magdalena 113.00 50.00 Kč ( 651) 2067336 H18B KSU0049 Grulich Ondřej 115.00 180.00 Kč ( 642) 515101 H40B KSU5801 Šrámek Jaromír 116.00 180.00 Kč ( 608) 2053582 D20B KSU9888 Habigerová Jana 121.00 180.00 Kč ( 771) 2069100 H45B KSU7004 Kašpar Jaroslav 129.00 180.00 Kč ( 652) 446428 D14B KSU0484 Skoumalová Petra 137.00 100.00 Kč ( 632) 443106 D45C KSU6950 Pšenčíková Eva 142.00 80.00 Kč ( 622) 886296 H40B KSU7601 Hecl Miloš 146.00 180.00 Kč ( 607)337 2067337 H18A KSU9900 Gedeon Dominik 148.00 200.00 Kč ( 629) 2027233 D45C KSU7252 Švancárová Helena 150.00 80.00 Kč ( 613) 886292 H21A KSU9045 Janů Zdeněk 151.00 200.00 Kč ( 643) 886293 H45B KSU5749 Janů Zdeněk 159.00 180.00 Kč ( 636) 2027203 H21C KSU6504 Souček Jan 165.00 80.00 Kč ( 612) 2058482 H21A KSU9202 Jílek Jakub 178.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 23340.00 Kč

KUN TJ Sokol Kunvald

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 399) 9014 H55B KUN5801 Trejtnar Pavel 107.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 540.00 Kč

KUO KOB Ústí nad Orlicí

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 975) 2060252 H45C KUO7101 Holubář David 41.00 80.00 Kč ( 959) 51751 D50B KUO6499 Mutinská Zdeňka 58.00 180.00 Kč ( 957)211 980351 H20A KUO9801 Paukert Lukáš 71.00 200.00 Kč ( 958) 51752 H50B KUO6501 Mutinský Viktor 83.00 180.00 Kč ( 974) 2085600 D12C KUO0599 Holubářová Viktorie 97.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 2070.00 Kč

KVS SKOB Kobra Vsetín

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 770) 416092 T3 KVS7351 Sedláčková Dagmar 0.00 80.00 Kč (1048) 2080849 T5 KVS8550 Muchová Barbora 0.00 80.00 Kč ( 780) 51527 D40B KVS Pavlicová Anna 74.00 180.00 Kč neregistro ( 769) 53372 H40B KVS7301 Švestka Vítězslav 81.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 1560.00 Kč

KYL SK SP Kylešovice

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1008) 4690 H12C KYL0500 Navrátil Sam 9.00 50.00 Kč (1003) 9005224 H21B KYL7100 Navrátil Marek 106.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 750.00 Kč

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 133) 1409878 H45C LBM6113 Korpas Jaroslav 36.00 80.00 Kč ( 134) 1409879 D40B LBM7362 Korpasová Ivana 159.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 1020.00 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 740) 331675 HDR LCE1111 Michálek Marián 0.00 50.00 Kč ( 724) 2085608 D18B LCE0054 Šabršulová Natálie 4.00 180.00 Kč ( 751)2 896968 H21E LCE9201 Valenta Jiří 4.00 200.00 Kč ( 710) 889305 D21B LCE8951 Jirčáková Martina 8.00 200.00 Kč ( 717) 53866 D14B LCE0352 Mudráková Eliška 12.00 100.00 Kč ( 743)5 52705 H21E LCE8801 Perůtka Jan 16.00 200.00 Kč ( 727) 7207020 D18B LCE0051 Špendlíková Kamila 24.00 180.00 Kč ( 736)7 1399000 H21E LCE7602 Horyna Roman 24.00 200.00 Kč ( 715) 253362 D10C LCE0851 Michálková Sabina 31.00 50.00 Kč ( 721) 1400427 D16B LCE0251 Pišová Barbora 35.00 180.00 Kč ( 725) 2080938 D10C LCE0852 Škodová Štěpánka 37.00 50.00 Kč ( 748) 889311 H21A LCE8902 Slezák Zdeněk 43.00 200.00 Kč ( 722) 2056310 D16B LCE0152 Plášková Anna 45.00 180.00 Kč ( 709) 889302 D45B LCE6569 Hubáčková Dagmar 46.00 180.00 Kč ( 713) 416075 D50B LCE6651 Kukolová Alena 48.00 180.00 Kč ( 714) 2088219 D21B LCE8151 Michálková Renata 50.00 200.00 Kč ( 705)463 9102568 D16A LCE0252 Bednaříková Sára 51.00 200.00 Kč ( 733)206 1400401 H20A LCE9803 Černocký Libor 51.00 200.00 Kč ( 719) 7208226 D16B LCE0254 Nevěřilová Kateřina 55.00 180.00 Kč ( 742)314 331216 H18A LCE0011 Panovec Kryštof 56.00 200.00 Kč ( 735) 416071 H14B LCE0306 Hájek Petr 61.00 100.00 Kč ( 708) 889310 D21B LCE9052 Dékány Pavla 62.00 200.00 Kč ( 741)17 889308 H21E LCE9601 Mudrák Štěpán 64.00 200.00 Kč ( 746) 515424 H21B LCE9001 Slezák Jiří 66.00 200.00 Kč ( 737) 2017666 H21A LCE6127 Hubáček Josef 67.00 200.00 Kč ( 706) 52700 D21C LCE9158 Botiková Daniela 76.00 80.00 Kč ( 753) 52709 H21A LCE9102 Vlažný Jakub 79.00 200.00 Kč ( 738)21 682333 H21E LCE9301 Hubáček Michal 80.00 200.00 Kč (1072) 2053585 H18B LCE0003 Bitto Maxim 80.00 180.00 Kč ( 726)471 1399951 D16A LCE0260 Šmelíková Dorota 83.00 200.00 Kč ( 716) 9102885 D14B LCE0351 Hubáčková Dagmar 87.00 100.00 Kč ( 731) 52698 D50B LCE5852 Vlažná Mirka 88.00 180.00 Kč ( 752) 553457 H21A LCE9302 Vavrys Johan 88.00 200.00 Kč ( 755)322 2082929 H18A LCE0012 Zentrich Dušan 88.00 200.00 Kč ( 712) 53828 D21B LCE9555 Končáková Klára 92.00 200.00 Kč ( 723)382 2091521 D18A LCE0052 Ressová Tereza 98.00 200.00 Kč ( 729) 51509 D55B LCE6051 Valentová Eva 102.00 180.00 Kč ( 747) 889301 H55B LCE6207 Slezák Libor 102.00 180.00 Kč ( 728) 515074 D21A LCE9450 Tesařová Marcela 105.00 200.00 Kč ( 730) 889289 D50B LCE6359 Vavrysová Iva 113.00 180.00 Kč ( 749) 7208215 H50B LCE6603 Šmelík Juraj 113.00 180.00 Kč ( 707)116 361921 D21E LCE9155 Čermáková Magdalena 115.00 200.00 Kč ( 744) 52702 H55B LCE6118 Plášek Martin 127.00 180.00 Kč ( 734)428 7201802 H16A LCE0111 Féder Medard 128.00 200.00 Kč ( 718) 52689 D40B LCE7252 Mudráková Tereza 129.00 180.00 Kč ( 732) 889288 H21C LCE8803 Cahel Marek 130.00 80.00 Kč ( 720) 2049511 D14B LCE0551 Pišová Adéla 132.00 100.00 Kč ( 711) 2042547 D14B LCE0355 Juříková Jolana 142.00 100.00 Kč ( 739) 2080833 H14B LCE0402 Humeník David 146.00 100.00 Kč ( 750)230 7200378 H20A LCE9801 Sýkora Vojtěch 147.00 200.00 Kč ( 754) 52707 H21B LCE8901 Vlažný Jan 151.00 200.00 Kč ( 745) 2045222 H40B LCE7439 Škoda František 176.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 26370.00 Kč

LIP SOS Mamuti z Lipovky

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 7) 8629812 H40B LIP7500 Sedlák Radek 86.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 540.00 Kč

LLI TJ Loko Liberec

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 517)333 1398996 H18A LLI0001 Melichar Petr 132.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

LPM OK Lokomotiva Plzeň

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 38)8 887626 H21E LPM9202 Kolovský František 28.00 200.00 Kč ( 234)254 2082918 D20A LPM9850 Kinkorová Tereza 41.00 200.00 Kč ( 489)111 7201819 D21E LPM9650 Šiková Barbora 90.00 200.00 Kč ( 969)113 7201820 D21E LPM9651 Šiková Karolína 100.00 200.00 Kč ( 77)34 7201192 H21E LPM9502 Valeš Jiří 132.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 3000.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 578) 981834 D21C LPU8499 Klapalová Michaela 6.00 80.00 Kč ( 596)3 886715 H21E LPU8002 Udržal Tomáš 8.00 200.00 Kč (1045) 1400447 H21A LPU9611 Jurica Jan 13.00 300.00 Kč ( 574)357 7201814 D18A LPU0051 Vojtíšková Viktorie 23.00 200.00 Kč ( 597) 2060272 H50B LPU6504 Procházka Radek 28.00 180.00 Kč ( 577) 7204993 D21A LPU9461 Žaloudková Klára 30.00 200.00 Kč ( 598) 301633 H55C LPU5401 Klimpl Petr 31.00 80.00 Kč ( 584)311 2032380 H18A LPU0008 Rusin Jan 44.00 200.00 Kč ( 579) 7207503 D21C LPU8151 Klimplová Zuzana 46.00 80.00 Kč ( 593)13 8137666 H21E LPU9036 Kamenický Matěj 48.00 200.00 Kč ( 580)103 1398998 D21E LPU9659 Hančová Petra 50.00 200.00 Kč ( 583)313 7202872 H18A LPU0002 Roudný Martin 52.00 200.00 Kč ( 575)367 9102570 D18A LPU9959 Waňková Martina 53.00 200.00 Kč ( 581)410 7200907 H16A LPU0203 Pipek Ondřej 56.00 200.00 Kč ( 588) 515487 H21A LPU9410 Grundmann Jan 58.00 200.00 Kč ( 576) 2053588 D21A LPU8552 Udržalová Pavla 60.00 200.00 Kč ( 586)209 2025379 H20A LPU9802 Žák Jan 63.00 200.00 Kč ( 585)317 2011790 H18A LPU0010 Volák Ondřej 68.00 200.00 Kč ( 571)375 682622 D18A LPU0054 Borovičková Valerie 77.00 200.00 Kč ( 587) 1080493 H21A LPU9301 Čermák Jan 82.00 200.00 Kč ( 589) 7207362 H21A LPU9303 Kos Tomáš 94.00 200.00 Kč ( 595)25 515162 H21E LPU9113 Procházka David 96.00 200.00 Kč ( 573)386 1006615 D18A LPU9958 Kopecká Anna 110.00 200.00 Kč (1044)119 940318 D21E LPU9451 Procházková Klára 130.00 300.00 Kč (1058)393 897364 D18A LPU0057 Peterová Jana 131.00 200.00 Kč ( 590) 9201627 H21B LPU9502 Deml Tomáš 136.00 200.00 Kč ( 572)398 2091516 D18A LPU0050 Filipová Tereza 146.00 200.00 Kč ( 582)338 7207061 H18A LPU0001 Roudný Václav 152.00 200.00 Kč ( 594)39 515166 H21E LPU9005 Nožka Radek 152.00 200.00 Kč ( 591) 7201198 H21B LPU8701 Fiala Petr 156.00 200.00 Kč ( 592) 515142 H21C LPU9006 Klapal Jan 160.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 17700.00 Kč

LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 13) 897367 H16C LTP0202 Riby Thomas 19.00 80.00 Kč ( 14) 897359 H10C LTP0702 Riby Philip 20.00 50.00 Kč ( 29)405 7200331 H16A LTP0104 Bílý Jakub 36.00 200.00 Kč ( 12)371 7200323 D18A LTP0051 Riby Rose 65.00 200.00 Kč ( 79) 51279 H45B LTP6805 Bílý Petr 84.00 180.00 Kč ( 11) 7205009 D45B LTP7252 Riby Kateřina 126.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 2670.00 Kč

LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1043) 515140 D21B LTU8950 Panchártková Tereza 32.00 300.00 Kč
VKLAD CELKEM 900.00 Kč

MBM O-mikron

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 795)30 232019 H21E MBM8740 Zelinka Jiří 116.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

MFP VŠSK MFF UK Praha

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 88) 443101 H50B MFP6700 Siegl Roman 63.00 180.00 Kč ( 91) 443075 D45B MFP7050 Sieglová Dagmar 106.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 1080.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 197) 232406 D21C MOV7650 Štětínská Soňa 1.00 80.00 Kč (1000) 2025346 D35C MOV7450 Vavříková Iveta 14.00 80.00 Kč ( 196) 436421 D10C MOV0751 Štětínská Tereza 19.00 50.00 Kč ( 311) 52773 H75B MOV4102 Vávra Jiří 22.00 130.00 Kč ( 370) 9101186 H45B MOV7202 Svěchota Milan 44.00 180.00 Kč ( 473) 1403424 H18B MOV0004 Vavřík Tomáš 65.00 180.00 Kč ( 310) 232412 H50B MOV6201 Šarman Radim 68.00 180.00 Kč ( 191) 2082935 D35B MOV7750 Horáčková Vladimíra 75.00 180.00 Kč ( 309) 303027 D50B MOV6750 Šarmanová Jarmila 83.00 180.00 Kč ( 266) 2075664 D35B MOV7752 Pannová Vendula 100.00 180.00 Kč ( 291) 52771 H40B MOV6901 Berger Tomáš 101.00 180.00 Kč ( 195) 52780 H45B MOV7104 Štětínský Pavel 104.00 180.00 Kč ( 973) 1416219 H40B MOV7600 Masny Krzysztof 126.00 180.00 Kč ( 372) 9101183 H50B MOV6701 Holec Honza 133.00 180.00 Kč ( 223) 51174 D40B MOV7352 Hulenková Martina 134.00 180.00 Kč (1074) 51173 H55B MOV6102 Maceček Otakar 167.00 270.00 Kč
VKLAD CELKEM 7770.00 Kč

NEK Nejdek Orienteering

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 168)464 2056275 D16A NEK0150 Nádeníčková Pavla 55.00 200.00 Kč ( 167)437 2096220 H16A NEK0101 Newiak Nick 164.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

NNN Neregistrovaní (NNN)

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 779) 7209658 HDR NNN0000 Kvapilová Simona 0.00 50.00 Kč neregistro (1071) 4708 T5 NNN0002 Galle Jiří 0.00 80.00 Kč neregistro (1101) 428255 HDR NNN1100 Smola Jakub 0.00 50.00 Kč neregistro (1106) 436418 HDR NNN1300 Svoboda Marek 0.00 50.00 Kč neregistro (1107) 4735 HDR NNN1301 Burian Jarda 0.00 50.00 Kč neregistro (1108) 4726 HDR NNN0001 Lerch David 0.00 50.00 Kč neregistro (1109) 4699 T5 NNN0003 Lerch Martin 0.00 80.00 Kč neregistro (1122) 416064 T3 NNN0005 Benroth Miroslav 0.00 80.00 Kč neregistro (1128) 416065 T5 NNN0006 Benrothová Irena 0.00 80.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 700.00 Kč

ODR SKOB Odry

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 381) 331055 T3 ODR6100 Šauman Petr 0.00 80.00 Kč ( 380) 52756 H40B ODR7101 Rigó Marek 171.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 780.00 Kč

OOL SK Haná orienteering

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 300) 7260029 H21A OOL8901 Kala Matěj 22.00 200.00 Kč ( 463) 52531 H55C OOL5804 Albert František 25.00 80.00 Kč ( 337) 426375 H45C OOL6300 Světnický Alexandr 31.00 80.00 Kč ( 221) 1400440 H65B OOL5100 Pilc Oldřich 54.00 130.00 Kč ( 180) 895219 H60B OOL5707 Zdráhal Robert 63.00 130.00 Kč ( 211) 681853 H40B OOL7501 Binar Robert 71.00 180.00 Kč ( 462) 307337 H55C OOL5904 Višňa Milan 79.00 80.00 Kč ( 198) 1931332 H21B OOL8801 Zdráhal Tomáš 81.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 3240.00 Kč

OOP TJ Opava

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 207) 52776 HDR OOP0950 Švidrnochová Nela 0.00 50.00 Kč (1052) 49416 H60B OOP5302 Rychlý Miloš 75.00 195.00 Kč ( 209) 2060211 D35B OOP7751 Švidrnochová Hana 90.00 180.00 Kč ( 208) 436422 D14B OOP0451 Švidrnochová Eliška 117.00 100.00 Kč ( 206) 2049558 H50B OOP5803 Ryšavý Jiří 123.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 2115.00 Kč

OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1092) 9690219 P OSN6955 Kamenická Lenka 0.00 80.00 Kč ( 349) 9579 H12C OSN0606 Zrník Tomáš 3.00 50.00 Kč ( 329) 7208071 D10C OSN0888 Kamenická Tereza Ester 16.00 50.00 Kč ( 182)363 7203324 D18A OSN0050 Nechanická Klára 41.00 200.00 Kč ( 181)409 8000321 H16A OSN0200 Nechanický Jan 52.00 200.00 Kč ( 339)412 8000543 H16A OSN0201 Mareček Šimon 64.00 200.00 Kč ( 308) 981804 D21A OSN9696 Vališová Martina 75.00 200.00 Kč ( 328) 9601003 H55B OSN6004 Kamenický Radan 97.00 180.00 Kč ( 348)385 416210 D18A OSN0099 Zrníková Adéla 107.00 200.00 Kč ( 250) 7205006 H45B OSN7209 Nechanický Pavel 119.00 180.00 Kč ( 347) 1398988 H21A OSN7118 Zrník Tomáš 127.00 200.00 Kč ( 315) 551995 H21B OSN9549 Kamenický Jeroným 131.00 200.00 Kč ( 249) 7205038 D40B OSN7557 Nechanická Daniela 149.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 6360.00 Kč

OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 946) 433083 H65B OTK4601 Šidla Antonín 9.00 130.00 Kč ( 599) 2067305 H55C OTK5300 Polínek Jaroslav 37.00 80.00 Kč ( 570) 433092 H45B OTK6800 Riessler Otto 79.00 180.00 Kč ( 539) 433087 H18B OTK9901 Müller Tomáš 90.00 180.00 Kč ( 538) 433082 H45B OTK7201 Müller Libor 134.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 2250.00 Kč

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 972) 52027 H60B PBM5303 Robotka Libor 57.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 390.00 Kč

PGP SK Praga

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 89)353 7201197 D18A PGP9954 Sieglová Eliška 11.00 200.00 Kč ( 157)453 2058463 D16A PGP0256 Bejvlová Karolína 11.00 200.00 Kč ( 268) 2082714 D21C PGP8155 Košárková Iva 16.00 80.00 Kč ( 703) 7003042 D21A PGP9650 Kožinová Zuzana 25.00 200.00 Kč ( 280)404 7208339 H16A PGP0101 Janovský Tomáš 32.00 200.00 Kč (1018) 8780 D21B PGP9055 Bialožytová Tereza 38.00 200.00 Kč ( 90)406 7201196 H16A PGP0104 Siegl Matyáš 40.00 200.00 Kč ( 557)205 7202855 H20A PGP9808 Novák Aleš 47.00 200.00 Kč ( 307)259 1407423 D20A PGP9751 Slavíková Silvie 71.00 200.00 Kč (1059)24 502088 H21E PGP9601 Landovský Jakub 92.00 300.00 Kč ( 220)32 9418870 H21E PGP8610 Flašar Jan 124.00 200.00 Kč ( 279) 515464 H21A PGP6401 Janovský Tomáš 130.00 200.00 Kč ( 554)124 682103 D21E PGP9056 Jakobová Adélka 155.00 200.00 Kč ( 213)439 2060249 H16A PGP0200 Janas Petr 172.00 200.00 Kč ( 269) 51568 H21A PGP7107 Košárek Pavel 175.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 10140.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 42) 7260024 D21A PHK8753 Balcarová Jana 0.00 200.00 Kč ( 759) 7209356 HDR PHK0950 Kvapilová Markéta 0.00 50.00 Kč ( 37) 7203469 H21A PHK8701 Justa Pavel 1.00 200.00 Kč ( 346) 515050 H21A PHK7107 Mašata Roman 7.00 200.00 Kč ( 360) 515420 H21A PHK7901 Losman Petr 19.00 200.00 Kč ( 222) 553446 H21A PHK8802 Panchártek Jan 28.00 200.00 Kč ( 243)460 8623000 D16A PHK0255 Vandasová Adéla 39.00 200.00 Kč ( 101)14 886259 H21E PHK9001 Zelenka Tomáš 52.00 200.00 Kč ( 299)370 2075681 D18A PHK0051 Hápová Petra 62.00 200.00 Kč (1051) 981820 D21A PHK8855 Azebová Nina 70.00 300.00 Kč ( 970)373 682365 D18A PHK9951 Chaloupská Barbora 71.00 200.00 Kč ( 244)318 7202866 H18A PHK9901 Kavalír Jáchym 72.00 200.00 Kč ( 283)213 7681889 H20A PHK9800 Bendák Jan 79.00 200.00 Kč ( 159)109 8005907 D21E PHK8051 Rollier Monika 80.00 200.00 Kč ( 224)323 1413977 H18A PHK0001 Samek Tomáš 92.00 200.00 Kč ( 350) 2045215 H21A PHK9601 Mašata Matěj 115.00 200.00 Kč ( 158)388 2075609 D18A PHK9999 Kubíčková Jana 116.00 200.00 Kč ( 217)329 2035744 H18A PHK9908 Chvátil Šimon 116.00 200.00 Kč ( 241)228 9110998 H20A PHK9805 Vandas Daniel 139.00 200.00 Kč ( 406)432 2058465 H16A PHK0101 Metelka Ondřej 144.00 200.00 Kč ( 103)38 995886 H21E PHK8602 Balcar Aleš 148.00 200.00 Kč ( 236)42 1394262 H21E PHK8200 Rollier Baptiste 164.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 13050.00 Kč

PLU TJ SOKOL Plumlov

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1027) 2035148 T5 PLU7917 Otruba Karel 0.00 80.00 Kč ( 553) 52500 H45C PLU6219 Kubeš Jaromír 6.00 80.00 Kč ( 233) 52482 DH10N PLU0888 Otrubová Karolína 24.00 50.00 Kč ( 229) 2061762 H12C PLU0500 Černoch Martin 35.00 50.00 Kč ( 232) 682687 H12C PLU0600 Soldán Robin 43.00 50.00 Kč ( 231) 2051506 H12C PLU0501 Otruba František 47.00 50.00 Kč ( 272) 2067929 H35B PLU7931 Krtička Jan 51.00 180.00 Kč (1049) 2035158 D40B PLU7777 Němečková Věra 59.00 270.00 Kč ( 230) 2051531 D14C PLU0354 Hartmannová Anna 60.00 50.00 Kč ( 226) 995816 D35B PLU7852 Otrubová Johana 70.00 180.00 Kč ( 227) 2019215 D12C PLU0577 Otrubová Anna 71.00 50.00 Kč ( 228) 2061817 D14B PLU0351 Černochová Michaela 72.00 100.00 Kč ( 254) 49883 D45B PLU7171 Vidmuchová Martina 136.00 180.00 Kč (1050) 1400409 D14B PLU0350 Němečková Kateřina 147.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 4560.00 Kč

PTE TJ Sokol Ptení

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 991) 8829 D21B PTE8771 Boháčová Lucie 110.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 817) 981818 D21B RBK8151 Kozumplíková Alice 68.00 200.00 Kč ( 816) 515193 H21B RBK8605 Henek Michal 116.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

RIC OB Říčany

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 378)456 2019236 D16A RIC0151 Vyhnálková Marie 23.00 200.00 Kč ( 379) 889279 D35B RIC7552 Vyhnálková Eva 105.00 180.00 Kč ( 377)266 9101106 D20A RIC9850 Vyhnálková Barbora 113.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 1740.00 Kč

ROU SKOB Roudnice nad Labem,

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 772)303 2075666 H18A ROU0001 Buk Petr 12.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

SBK KOB Start Blansko

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1033) 811213 HDR SBK1010 Daněk František 0.00 50.00 Kč neregistro ( 966) 8007503 D21B SBK8151 Daňková Veronika 44.00 200.00 Kč ( 878) 920679 D21C SBK8383 Csakvaryová Lenka 56.00 80.00 Kč ( 961) 2045244 H21D SBK7911 Dressler Jan 80.00 80.00 Kč ( 960) 8008112 H40B SBK7541 Daněk Roman 151.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 1770.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1102) 410731 T3 SBR7750 Vlachová Dita 0.00 80.00 Kč (1112) 51914 HDR SBR0802 Holý Štěpán 0.00 50.00 Kč (1134) 52493 HDR SBR1050 Holá Veronika 0.00 50.00 Kč (1135) 4696 HDR SBR1051 Jandová Tereza 0.00 50.00 Kč neregistro ( 149) 51917 H65B SBR4801 Toman Stanislav 24.00 130.00 Kč ( 147) 51913 H50B SBR5501 Vodička Luděk 43.00 180.00 Kč ( 8) 7200586 H50B SBR6601 Sklenář Josef 53.00 180.00 Kč ( 967) 2092369 D35C SBR8050 Good Ludmila 62.00 80.00 Kč ( 968) 51903 H35C SBR7800 Good Martin 77.00 80.00 Kč ( 476) 51904 H70B SBR4701 Blažek Václav 103.00 130.00 Kč ( 148) 51905 H70B SBR4501 Dospíšil Jaroslav 121.00 130.00 Kč ( 466) 51873 H50B SBR6302 Řeháček Petr 138.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 3420.00 Kč

SCP OK Sparta Praha

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 175) 51557 H45B SCP7201 Podivínský Tomáš 19.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 540.00 Kč

SHK OK Slavia Hradec Králové

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 799)356 2032162 D18A SHK9952 Malinová Apolena 20.00 200.00 Kč ( 813) 9138 H35B SHK7905 Svoboda Lukáš 26.00 180.00 Kč ( 807)201 7202576 H20A SHK9801 Gebrt Jan 31.00 200.00 Kč ( 801)360 2032191 D18A SHK0051 Thýnová Nikola 32.00 200.00 Kč ( 802)253 7205001 D20A SHK9755 Červená Adéla 35.00 200.00 Kč ( 800)362 7205002 D18A SHK9951 Větříčková Andrea 38.00 200.00 Kč ( 812)12 1008172 H21E SHK7601 Hepner David 44.00 200.00 Kč ( 804) 1398689 D21A SHK8152 Hepnerová Martina 50.00 200.00 Kč ( 806)208 7980810 H20A SHK9803 Pek Daniel 59.00 200.00 Kč ( 805)108 995857 D21E SHK9151 Chmelařová Michaela 75.00 200.00 Kč ( 803) 2051524 D21A SHK9352 Myslivcová Pavla 85.00 200.00 Kč ( 814) 9101116 H35B SHK7605 Svoboda Ondřej 96.00 180.00 Kč ( 811)27 995807 H21E SHK8406 Komanec Václav 104.00 200.00 Kč ( 810) 515483 H21C SHK8702 Šmehlík Eduard 115.00 80.00 Kč ( 808)225 1396847 H20A SHK9701 Netuka Vojtěch 127.00 200.00 Kč ( 809) 7202780 H21A SHK7801 Paclík Roman 145.00 200.00 Kč ( 798)487 410360 D16A SHK0250 Holečková Petra 147.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 9720.00 Kč

SJC Sportcentrum Jičín

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 784)455 8631581 D16A SJC0251 Kuchařová Rozálie 19.00 200.00 Kč ( 790) 7090004 H40B SJC7305 Tuma Jaroslav 66.00 180.00 Kč ( 786)372 2056287 D18A SJC9951 Zlámalová Nikola 68.00 200.00 Kč ( 788)414 7839783 H16A SJC0101 Zalaba Tomáš 72.00 200.00 Kč ( 785)474 2075653 D16A SJC0156 Matějková Barbora 95.00 200.00 Kč ( 789)217 2045221 H20A SJC9703 Zikmund Zdeněk 95.00 200.00 Kč ( 781)476 2056270 D16A SJC0151 Vejražková Róza 103.00 200.00 Kč ( 787)423 2056295 H16A SJC0202 Tuma Matěj 108.00 200.00 Kč ( 782)482 7719774 D16A SJC0252 Janků Anna 127.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 5940.00 Kč

SJH SJH Jindřichův Hradec

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 321)304 442888 H18A SJH0001 Veselý Vojtěch 16.00 200.00 Kč ( 324) 206416 D12C SJH0551 Blažková Veronika 63.00 50.00 Kč ( 322) 331394 H40B SJH7402 Blažek Petr 131.00 180.00 Kč ( 323)488 2051486 D16A SJH0252 Blažková Kateřina 151.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 1890.00 Kč

SJI OK Jihlava

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 766)361 439123 D18A SJI9950 Nechutová Aneta 35.00 200.00 Kč ( 762)309 2075680 H18A SJI0001 Čech Petr 36.00 200.00 Kč ( 760)207 7200584 H20A SJI9700 Bořil Jan 55.00 200.00 Kč ( 763)368 7205966 D18A SJI0051 Foltýnová Eva 56.00 200.00 Kč ( 764)210 7200599 H20A SJI9702 Frýba Dominik 67.00 200.00 Kč ( 761)22 7003044 H21E SJI9601 Čech Jan 84.00 200.00 Kč ( 767) 219243 H45B SJI6901 Vacek Milan 114.00 180.00 Kč ( 937) 6607 H55B SJI6207 Bořil Petr 122.00 180.00 Kč ( 765)335 7200364 H18A SJI9903 Kafka Matěj 140.00 200.00 Kč ( 768) 7200366 H21A SJI9602 Vacek Vojtěch 142.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 5880.00 Kč

SKM KOB Směr Kroměříž

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 259) 53809 P SKM7351 Blank Radka 0.00 80.00 Kč neregistro ( 689) 2017677 P SKM7350 Pěčková Monika 0.00 80.00 Kč ( 690) 416083 HDR SKM1100 Pěček Tobiáš 0.00 50.00 Kč ( 256) 331143 D21C SKM9151 Christovová Neli 11.00 80.00 Kč (1011) 253380 H20B SKM9801 Zvoníček Jan 11.00 180.00 Kč ( 100) 51305 H10C SKM0700 Pěček Jakub 14.00 50.00 Kč ( 96) 436931 DH10N SKM1000 Dittrich Matouš 36.00 50.00 Kč ( 99) 53817 H14C SKM0401 Pěček Dominik 36.00 50.00 Kč ( 688) 253369 H35B SKM7301 Pěček Martin 36.00 180.00 Kč ( 691) 416078 D21C SKM9651 Pěčková Veronika 41.00 80.00 Kč ( 257) 436930 H16B SKM0201 Blank Noah 47.00 180.00 Kč ( 36) 425530 H21B SKM9501 Krajcar Ivo 51.00 200.00 Kč (1010) 425520 H16B SKM0101 Zvoníček Jiří 57.00 180.00 Kč ( 98) 52199 H40B SKM7104 Pěček Vítězslav 61.00 180.00 Kč ( 692) 53810 H65B SKM4903 Pěček Vítězslav 64.00 130.00 Kč ( 258) 52201 H35B SKM7325 Rytíř Michal 66.00 180.00 Kč ( 94) 53811 D12C SKM0551 Dittrichová Lucie 67.00 50.00 Kč ( 95)470 253379 D16A SKM0251 Dittrichová Michaela 79.00 200.00 Kč ( 119) 2045216 H21A SKM9401 Dvorský Vojtěch 91.00 200.00 Kč ( 97) 52208 D35B SKM7750 Dittrichová Andrea 110.00 180.00 Kč ( 93) 52207 H35B SKM7501 Dittrich Pavel 116.00 180.00 Kč (1009) 331683 H45B SKM6901 Zvoníček Josef 124.00 180.00 Kč ( 112) 7200330 H40B SKM7000 Vlček Roman 161.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 9300.00 Kč

SNA TJ START Náchod

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 335) 9616 H10C SNA0801 Doucha Tomáš 17.00 50.00 Kč ( 334) 9636 H12C SNA0501 Doucha Martin 23.00 50.00 Kč ( 143) 9617 H21B SNA8402 Pýcha Lukáš 76.00 200.00 Kč ( 333) 9626 H21A SNA7105 Doucha Jiří 106.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 1500.00 Kč

SOP OOB TJ Slezan Opava

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 510) 438642 P SOP7808 Jurčák David 0.00 80.00 Kč ( 513) 2032153 D18B SOP9952 Švidrnochová Lenka 9.00 180.00 Kč ( 512)366 2061783 D18A SOP9951 Poláková Tereza 50.00 200.00 Kč ( 240) 446344 D65B SOP4851 Suchánková Libuše 62.00 130.00 Kč ( 778) 361970 H21D SOP9001 Erben Martin 70.00 80.00 Kč ( 500)468 7204985 D16A SOP0151 Poláková Lenka 71.00 200.00 Kč ( 501) 7204988 D14B SOP0350 Hájková Lucie 77.00 100.00 Kč ( 345) 7207868 H18B SOP9904 Gilík Marek 85.00 180.00 Kč ( 511) 7207864 H18B SOP9903 Procházka Jakub 95.00 180.00 Kč ( 498) 7209463 H65B SOP5101 Jurčák Karel 104.00 130.00 Kč ( 502) 53462 H55B SOP5801 Moravec Stanislav 112.00 180.00 Kč ( 499)396 7207857 D18A SOP0050 Hájková Lenka 140.00 200.00 Kč ( 503) 433097 D40B SOP7351 Procházková Martina 164.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 6060.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 216)457 7207356 D16A SRK0151 Kosová Tereza 27.00 200.00 Kč ( 327) 7204489 H35B SRK7501 Šklíba Jan 61.00 180.00 Kč ( 497)319 7205561 H18A SRK9904 Šabata Milan 76.00 200.00 Kč ( 344) 7207351 D50B SRK6752 Kosová Michaela 103.00 180.00 Kč ( 694) 9521 H35B SRK8001 Krmaš Václav 111.00 180.00 Kč ( 700) 681857 H55B SRK5701 Kulhavý Josef 117.00 180.00 Kč ( 204)481 7203465 D16A SRK0153 Šklíbová Veronika 123.00 200.00 Kč ( 319) 7204991 D40B SRK7651 Šklíbová Jana 124.00 180.00 Kč ( 682)227 9814 H20A SRK9701 Pokorný David 135.00 200.00 Kč ( 188) 2096120 D40B SRK7373 Filipová Ivana 139.00 180.00 Kč ( 702) 2045240 D45B SRK6751 Kulhavá Jarmila 141.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 6180.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1078) 2111615 HDR SSU1150 Tichá Anna 0.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

STB TJ Stadion Nový Bor

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 541) 434839 D40B STB7499 Dolejší Lenka 44.00 180.00 Kč ( 540)466 7205007 D16A STB0199 Dolejší Kateřina 63.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 451) 2073423 HDR STE0852 Burdová Hana 0.00 50.00 Kč ( 452) 2073656 HDR STE1100 Marek Martin 0.00 50.00 Kč ( 453) 2112743 P STE7556 Lubrichová Eva 0.00 80.00 Kč ( 454) 2102551 P STE7551 Pospíšilová Lucie 0.00 80.00 Kč ( 455) 2027230 P STE6451 Smolková Dagmar 0.00 80.00 Kč ( 822) 52510 HDR STE1150 Janků Michala 0.00 50.00 Kč (1013) 8276 H45C STE5902 Neumann Jaroslav 1.00 80.00 Kč ( 424)351 1110200 D18A STE0050 Głowacz Julia 5.00 200.00 Kč ( 422)452 886685 D16A STE0151 Mianowska Julia 7.00 200.00 Kč ( 456) ? H10C STE0801 Janda Oskar 11.00 50.00 Kč ( 821) 2035728 H14B STE0404 Janků Martin 11.00 100.00 Kč ( 418) 2035723 D14B STE0450 Lukašáková Sára 17.00 100.00 Kč ( 425) 1007548 D21B STE7054 Skyvová Kristýna 20.00 200.00 Kč ( 434)401 1403087 H16A STE0209 Olszewski Bartłomiej 20.00 200.00 Kč ( 430) 2108898 H10C STE0800 Světnický Antonín 23.00 50.00 Kč ( 438) 2027241 H16C STE0101 Neumann David 23.00 80.00 Kč ( 437) 2032142 H16B STE0207 Svoboda Radek 27.00 180.00 Kč ( 823) 2073424 H35B STE7102 Janků Marek 31.00 180.00 Kč ( 427) 52532 D35C STE7159 Maťátková Marcela 34.00 80.00 Kč ( 436) 2073721 H16B STE0208 Doležal Matyáš 37.00 180.00 Kč ( 423) 7206537 D16B STE0250 Smolková Sabina 40.00 180.00 Kč ( 431) 8636188 H12C STE0503 Antonowicz Jan 45.00 50.00 Kč ( 439)312 682370 H18A STE9919 Horčička Vít 48.00 200.00 Kč ( 432) 52512 H12C STE0500 Maťátko Václav 49.00 50.00 Kč ( 449) 52525 H45C STE5701 Václavek Jiří 51.00 80.00 Kč ( 417) 8444999 D14B STE0350 Chabiera Lena 52.00 100.00 Kč ( 443) 2049564 H21B STE7501 Marek Antonín 61.00 200.00 Kč ( 447) 2027234 H35C STE7100 Smolka Martin 62.00 80.00 Kč ( 420) 2102549 D14C STE0451 Lubrichová Veronika 68.00 50.00 Kč ( 568) 7203461 D16B STE0152 Skoupá Vendula 70.00 180.00 Kč ( 450) 52517 H65B STE4801 Sklenář Antonín 74.00 130.00 Kč ( 414) 2108904 D12C STE0653 Burdová Helena 75.00 50.00 Kč ( 426) 2096137 D35B STE7352 Zbraňková Magda 85.00 180.00 Kč ( 446) 52506 H35B STE6307 Hepnar Luboš 91.00 180.00 Kč ( 448) 7003007 H40B STE7601 Jašek Petr 91.00 180.00 Kč ( 416) 2080967 D12C STE0650 Zatloukalová Julie 93.00 50.00 Kč ( 824) 52502 D40B STE7251 Janků Renata 104.00 180.00 Kč ( 419) 8280803 D14B STE0351 Nitsch Aleksandra 107.00 100.00 Kč ( 440)327 7202871 H18A STE0000 Jirka Mikuláš 108.00 200.00 Kč ( 441) 1401181 H21A STE5809 Václavek Tomáš 109.00 200.00 Kč ( 415) 2108917 D12C STE0652 Kotrle Sylvia 111.00 50.00 Kč ( 445)33 9200095 H21E STE9500 Wolowczyk Krzysztof 128.00 200.00 Kč ( 421)484 7205017 D16A STE0252 Marková Ema 135.00 200.00 Kč ( 444) 52516 H21B STE7505 Pudel Jarda 141.00 200.00 Kč ( 428) 2080963 D40B STE7550 Marková Eva 144.00 180.00 Kč ( 433)434 2032192 H16A STE0202 Lukašák Šimon 152.00 200.00 Kč ( 429) 52514 D45C STE6751 Neumannová Kamila 162.00 80.00 Kč ( 435)438 2027218 H16A STE0204 Světnický František 168.00 200.00 Kč ( 442) 52503 H21B STE7607 Fendrych Michal 171.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 19200.00 Kč

STH SK Studenec

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 459)411 7201763 H16A STH0202 Štefan Vít 60.00 200.00 Kč ( 457)467 7201779 D16A STH0251 Chrástová Tereza 67.00 200.00 Kč ( 474)380 7201754 D18A STH9953 Urbanová Markéta 92.00 200.00 Kč ( 460)397 7201776 D18A STH9958 Kalenská Dominika 143.00 200.00 Kč ( 458)435 7204987 H16A STH0205 Link Lukáš 156.00 200.00 Kč ( 461) 7203467 H40B STH7401 Chrást Tomáš 156.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 3540.00 Kč

SVS Orientklub Vsetín

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 546) 51518 DH10N SVS0701 Koňařík Vojtéch 42.00 50.00 Kč ( 545) 53384 H16B SVS0200 Koňařík Vít 77.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 690.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 338) 2075632 H14C TBM0305 Musil Štěpán 4.00 50.00 Kč ( 135)454 9101707 D16A TBM0151 Korpasová Lucie 15.00 200.00 Kč ( 943) 2058523 DH10N TBM0853 Skřivanková Anna 15.00 50.00 Kč ( 189)355 331291 D18A TBM0050 Špringlová Kamila 17.00 200.00 Kč ( 676) 53233 H45C TBM6709 Gryc Jan 21.00 80.00 Kč ( 136)251 9101703 D20A TBM9898 Korpasová Tereza 23.00 200.00 Kč ( 413) 410323 D14B TBM0460 Miková Lenka 27.00 100.00 Kč ( 672)359 232865 D18A TBM9952 Utíkalová Kateřina 29.00 200.00 Kč ( 938) 7204506 D18B TBM0059 Štefková Klára 29.00 180.00 Kč ( 681) 2087673 H16B TBM0105 Svoboda Martin 32.00 180.00 Kč ( 286) 232730 H10C TBM0717 Ptáček Jonáš 35.00 50.00 Kč ( 201) 52037 D35C TBM7377 Ehlová Pavla 38.00 80.00 Kč ( 773) 53251 H65B TBM5103 Uhmann Petr 39.00 130.00 Kč ( 117)101 515006 D21E TBM7952 Kozáková Zdenka 40.00 200.00 Kč ( 284) 2083358 H21A TBM7120 Ptáček Ondřej 46.00 200.00 Kč ( 600) 301281 H45C TBM6801 Mika Ladislav 46.00 80.00 Kč ( 815) 53256 H65B TBM5003 Zabloudil Pavel 49.00 130.00 Kč ( 116) 232732 D12C TBM0660 Hlaváčová Lucie 59.00 50.00 Kč ( 287)315 7201210 H18A TBM0010 Sedlář Jan 60.00 200.00 Kč ( 285) 2083378 D21A TBM7374 Ptáčková Veronika 65.00 200.00 Kč ( 678) 888648 H14B TBM0406 Gryc Ondřej 66.00 100.00 Kč ( 482) 8635873 D14B TBM0360 Králová Jolana 67.00 100.00 Kč ( 203) 446326 D12C TBM0655 Ehlová Martina 69.00 50.00 Kč ( 679) 410192 D65B TBM5253 Cigošová Anna 72.00 130.00 Kč ( 200) 887901 H21A TBM7701 Ehl Jiří 73.00 200.00 Kč ( 404) 443078 D35B TBM7475 Milánová Jindřiška 80.00 180.00 Kč ( 756) 53264 H45C TBM6910 Kligl Vladislav 81.00 80.00 Kč ( 403) 888640 H14B TBM0411 Milán Jakub 91.00 100.00 Kč ( 675) 230679 D40B TBM7467 Grycová Petra 94.00 180.00 Kč ( 187)381 9101109 D18A TBM0058 Grycová Kateřina 95.00 200.00 Kč ( 820) 2083416 H70B TBM4231 Dufek Jan 97.00 130.00 Kč ( 186)264 9988889 D20A TBM9859 Grycová Veronika 101.00 200.00 Kč ( 202) 410340 H14B TBM0404 Ehl Ondřej 101.00 100.00 Kč ( 402) 53242 H35B TBM7227 Milán Pavel 101.00 180.00 Kč ( 106)422 2042517 H16A TBM0103 Kligl Radim 104.00 200.00 Kč ( 115)478 515497 D16A TBM0199 Hlaváčová Anežka 111.00 200.00 Kč ( 184) 49412 D45B TBM6969 Grycová Jana 116.00 180.00 Kč ( 113) 49656 D45C TBM7258 Hlaváčová Šárka 126.00 80.00 Kč ( 114) 53247 H55B TBM6116 Hlaváč Jiří 132.00 180.00 Kč ( 398) 7204496 H18B TBM0003 Rajnoha David 135.00 180.00 Kč ( 118)36 515009 H21E TBM8201 Kozák Osvald 140.00 200.00 Kč ( 390) 7207618 H14B TBM0401 Doušek Tomáš 156.00 100.00 Kč ( 673) 410327 H55B TBM5807 Šebesta Vlastislav 157.00 180.00 Kč ( 677)436 995867 H16A TBM0106 Gryc Vojtěch 160.00 200.00 Kč ( 288) 410254 H40B TBM7319 Sedlář Petr 166.00 180.00 Kč ( 412) 53270 D45C TBM7071 Miková Iva 166.00 80.00 Kč ( 757) 2067216 D45C TBM7261 Kliglová Radka 174.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 20190.00 Kč

TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 536)459 2053560 D16A TJN0153 Šklíbová Míša 35.00 200.00 Kč ( 527)465 2056303 D16A TJN0152 Mašínová Anna 59.00 200.00 Kč ( 533)469 2035701 D16A TJN0151 Rydlová Adéla 75.00 200.00 Kč ( 535) 7207342 H21D TJN8700 Strachota Petr 75.00 80.00 Kč ( 526)215 2027208 H20A TJN9804 Janeček Mirek 87.00 200.00 Kč ( 530)472 2080843 D16A TJN0256 Nedomlelová Lucie 87.00 200.00 Kč ( 532) 2096117 H45B TJN7000 Rydl Jiří 99.00 180.00 Kč ( 534)475 2035725 D16A TJN0251 Rydlová Magdaléna 99.00 200.00 Kč ( 531)220 2027217 H20A TJN9801 Novák Filip 107.00 200.00 Kč ( 537)222 2067320 H20A TJN9700 Šmaus Jan 115.00 200.00 Kč ( 524)425 2080828 H16A TJN0106 Adamec Martin 116.00 200.00 Kč ( 529)330 2069092 H18A TJN0006 Nagy Josef 120.00 200.00 Kč ( 528)224 2027247 H20A TJN9802 Michek David 123.00 200.00 Kč ( 525)433 1398985 H16A TJN0105 Budský Ondřej 148.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 7980.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 74) 53180 P TRI6201 Haltof Jindřich 0.00 80.00 Kč ( 75) 2102570 HDR TRI0950 Walaská Klára 0.00 50.00 Kč ( 65) 1400410 H20B TRI9801 Cienciala Jan 1.00 180.00 Kč ( 67) 2073724 D21A TRI9656 Sabelová Markéta 5.00 200.00 Kč ( 62) 49396 H12C TRI0501 Sikora Matěj 11.00 50.00 Kč ( 66) 49366 H14B TRI0300 Haltof Adam 16.00 100.00 Kč ( 52) 7202876 H16B TRI0100 Tuharský Erik 17.00 180.00 Kč ( 54) 49360 D16B TRI0150 Warcopová Kateřina 30.00 180.00 Kč ( 60) 7207881 D14B TRI0450 Bruková Petra 32.00 100.00 Kč ( 57) 8629759 H14B TRI0301 Bialožyt Marek 36.00 100.00 Kč ( 50)316 2060277 H18A TRI0002 Filipek Sebastian 64.00 200.00 Kč ( 55)413 9101677 H16A TRI0200 Haltof Marek 68.00 200.00 Kč ( 467)18 920676 H21E TRI9103 Kantor Ondřej 68.00 200.00 Kč ( 468) 8659 D50B TRI6450 Jastrzembská Jarmila 73.00 180.00 Kč ( 70) 2073677 D45B TRI6850 Argalášová Gabriela 76.00 180.00 Kč ( 68)260 2073746 D20A TRI9751 Tesařová Jana 77.00 200.00 Kč ( 58) 7200590 H14B TRI0400 Kovařík Tomáš 86.00 100.00 Kč ( 53)419 7200589 H16A TRI0101 Kovařík Martin 92.00 200.00 Kč ( 72) 8789 H55B TRI5701 Bialožyt Miroslav 92.00 180.00 Kč ( 64)265 7208088 D20A TRI9850 Szarzecová Lucie 107.00 200.00 Kč ( 73) 416124 H35B TRI8006 Walaski Antonín 121.00 180.00 Kč ( 51)390 7205020 D18A TRI0054 Bruková Magda 122.00 200.00 Kč ( 61) 49341 D14B TRI0451 Haltofová Romana 122.00 100.00 Kč ( 63) 2073753 H18B TRI9902 Holesz Sebastian 125.00 180.00 Kč ( 69)35 887630 H21E TRI9301 Argaláš Michal 136.00 200.00 Kč ( 56)486 7206554 D16A TRI0251 Mrózek Teresa 143.00 200.00 Kč ( 667) 7200587 D45B TRI6950 Kovaříková Mária 146.00 180.00 Kč ( 59) 416128 H14B TRI0401 Mrózek Pawel 151.00 100.00 Kč ( 71) 2102776 H21A TRI9601 Walach Ondřej 166.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 13800.00 Kč

TTR OOB Třebíč

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 818) 515158 D21A TTR8551 Křížová Lenka 95.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

TUR OOB TJ Turnov

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 10)252 1403419 D20A TUR9751 Linková Alena 29.00 200.00 Kč ( 80)321 7201809 H18A TUR9904 Thoř Tomáš 84.00 200.00 Kč ( 26)483 2035709 D16A TUR0252 Pekařová Jana 131.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 1800.00 Kč

TZL SKOB Zlín

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 671) 52212 HDR TZL0902 Slováček Ondřej 0.00 50.00 Kč ( 940) 53886 HDR TZL1000 Pekárek David 0.00 50.00 Kč ( 998) 331362 P TZL0050 Matulíková Aneta 0.00 80.00 Kč (1055) 8930 D60B TZL5254 Horynová Eva 1.00 195.00 Kč ( 819) 7209276 D14B TZL0453 Březinová Zuzana 2.00 100.00 Kč ( 141)301 7203464 H18A TZL0001 Podmolík Jonáš 4.00 200.00 Kč ( 153) 7209286 H21A TZL9302 Kolárik Tomáš 4.00 200.00 Kč ( 481) 2070831 H12C TZL0502 Pekárek Tobias 5.00 50.00 Kč ( 509) 52340 H21A TZL8601 Polášek Jan 10.00 200.00 Kč ( 999) 2091549 H16B TZL0202 Bartík Filip 12.00 180.00 Kč ( 49) 7209291 H12C TZL0601 Strakoš Ondřej 31.00 50.00 Kč ( 76) 515192 H21A TZL8001 Novotný Jiří 31.00 200.00 Kč ( 523) 425533 H75B TZL3613 Láznička Alois 32.00 130.00 Kč ( 276) 7170894 D21A TZL9453 Jeřábková Jitka 40.00 200.00 Kč ( 87) 53837 D50B TZL6351 Koláriková Irena 43.00 180.00 Kč ( 374) 2091553 H14B TZL0400 Šemnický Jakub 46.00 100.00 Kč ( 368)462 2091544 D16A TZL0253 Tichá Marie 47.00 200.00 Kč ( 563)255 2032161 D20A TZL9754 Chovancová Zuzana 47.00 200.00 Kč ( 139) 1400443 H45B TZL6915 Podmolík Tomáš 49.00 180.00 Kč ( 369) 436954 D16B TZL0152 Čeleďová Justýna 50.00 180.00 Kč ( 23) 7209283 H21A TZL9003 Kolárik Jan 55.00 200.00 Kč ( 120)15 7995797 H21E TZL8508 Dlabaja Štěpán 56.00 200.00 Kč ( 353) 218979 D21B TZL7652 Nešporová Barbora 56.00 200.00 Kč ( 410) 53897 H40B TZL5806 Lanc Marian 56.00 180.00 Kč ( 514) 2049597 H65B TZL4801 Šmakal Pavel 59.00 130.00 Kč (1034)369 2091555 D18A TZL9951 Tichá Veronika 59.00 300.00 Kč ( 193) 2083393 D21C TZL8553 Beranová Kristína 61.00 80.00 Kč ( 564) 7053853 D12C TZL0550 Batani Valeria 61.00 50.00 Kč ( 997) 35147 H16B TZL0103 Janda Přemek 62.00 180.00 Kč ( 262) 8071221 H45B TZL5704 Krejčík Zbyněk 64.00 180.00 Kč ( 516) 7209285 H65B TZL5102 Jelínek Vít 69.00 130.00 Kč ( 48) 7209290 H50B TZL6345 Strakoš Bohumil 73.00 180.00 Kč ( 885) 7209288 H45B TZL6304 Schäfer Michal 74.00 180.00 Kč ( 142)212 7203466 H20A TZL9701 Podmolík Josef 75.00 200.00 Kč ( 336) 8924 D16B TZL0257 Šuráňová Pavlína 75.00 180.00 Kč ( 669) 53339 D21A TZL8181 Slováčková Věra 80.00 200.00 Kč ( 251)261 7204981 D20A TZL9753 Kavánková Iva 83.00 200.00 Kč ( 774) 53831 D12C TZL0552 Matochová Adéla 83.00 50.00 Kč ( 996) 2091554 D16B TZL0252 Tichá Julie 85.00 180.00 Kč ( 542) 7209284 H16B TZL0203 Kundrata Jan 87.00 180.00 Kč ( 565) 7053354 D12C TZL0551 Batani Valentina 87.00 50.00 Kč ( 939) 53369 H50B TZL6301 Galík Svatopluk 88.00 180.00 Kč ( 775) 7209281 D40B TZL7351 Batani Hana 89.00 180.00 Kč ( 210)216 7208084 H20A TZL9703 Mikel David 91.00 200.00 Kč ( 352) 1396260 H65B TZL4902 Jelínek Petr 94.00 130.00 Kč ( 407) 7209287 H45B TZL5703 Nečas Rudolf 94.00 180.00 Kč ( 704) 2091565 D14B TZL0451 Mrkvičková Ema 97.00 100.00 Kč ( 215)421 218977 H16A TZL0201 Chovanec Václav 100.00 200.00 Kč ( 543)384 7203458 D18A TZL0058 Kundratová Lucie 104.00 200.00 Kč ( 993) 2070844 H60B TZL5402 Slováček Rudolf 105.00 130.00 Kč ( 562) 7209289 H14B TZL0404 Novosad Pavel 106.00 100.00 Kč ( 219) 8260628 D55B TZL6262 Krejčíková Monika 108.00 180.00 Kč ( 140) 1400448 D45B TZL7155 Podmolíková Dagmar 111.00 180.00 Kč ( 411)29 53362 H21E TZL8603 Přibyl Bronislav 112.00 200.00 Kč ( 214) 426400 D40B TZL7352 Chovancová Jana 119.00 180.00 Kč ( 282)31 553455 H21E TZL9206 Benroth Martin 120.00 200.00 Kč (1082) 7209282 H14B TZL0401 Eichler Vít 126.00 150.00 Kč (1060) 995797 D14B TZL0452 Kolaříková Eliška 127.00 150.00 Kč ( 351)394 7200901 D18A TZL0051 Nešporová Alžběta 134.00 200.00 Kč ( 480) 7848411 H40B TZL7007 Pekárek Evžen 136.00 180.00 Kč ( 886) 52342 D50B TZL6566 Schäferová Jana 138.00 180.00 Kč ( 994) 53143 H45B TZL6401 Vrubel Karel 139.00 180.00 Kč ( 995)485 2091546 D16A TZL0255 Kočová Halina 139.00 200.00 Kč ( 161) 8933 H45B TZL6835 Černoch Karel 149.00 180.00 Kč ( 670) 2084933 H21A TZL8002 Slováček Tomáš 154.00 200.00 Kč (1014) 681864 H21C TZL9301 Schäfer Jan 155.00 80.00 Kč ( 699)40 515174 H21E TZL8131 Smola Michal 156.00 200.00 Kč ( 478) 886701 H21B TZL9308 Kašpar Michal 166.00 200.00 Kč ( 245) 7887934 H21A TZL9101 Nečas Jiří 169.00 200.00 Kč ( 559) 7752223 D40B TZL7653 Pekárková Eva 169.00 180.00 Kč ( 192) 52220 H21C TZL7920 Beran Pavel 170.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 34365.00 Kč

UOL SOB Olomouc

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 389) 428280 HDR UOL1050 Kopecká Tereza 0.00 50.00 Kč (1030) 2113074 H14C UOL0301 Rajman Filip 0.00 75.00 Kč (1057) 2060253 P UOL7050 Vrtalová Gabriela 0.00 80.00 Kč (1103) 4688 HDR UOL1350 Staroštíková Eliška 0.00 50.00 Kč (1104) 4716 HDR UOL1000 Staroštík Jakub 0.00 50.00 Kč (1105) 4707 P UOL8250 Staroštíková Zuzana 0.00 80.00 Kč neregistro (1110) ? HDR UOL1100 Vysocký Ondřej 0.00 50.00 Kč neregistro ( 295) 2020729 D14B UOL0451 Smékalová Karolína 7.00 100.00 Kč ( 86) 52438 D10C UOL0850 Künstlerová Natálie 10.00 50.00 Kč ( 124) 2087712 H45C UOL6600 Raclavský Vladislav 16.00 80.00 Kč ( 271) 7200909 H12C UOL0502 Vodička Igor 17.00 50.00 Kč ( 292) 2045207 D35C UOL7850 Smékalová Jana 18.00 80.00 Kč (1038) 301554 D21C UOL7651 Janošíková Lenka 26.00 120.00 Kč ( 267) 2800331 H14C UOL0403 Špaček Vojtěch 28.00 50.00 Kč (1088) 52473 H55C UOL5402 Bednář Jan 43.00 120.00 Kč (1099) ? H14C UOL0400 Náhončík Jakub 44.00 75.00 Kč ( 505) 1420235 D35C UOL7650 Šaňáková Šárka 46.00 80.00 Kč ( 294) 2020728 D14B UOL0450 Smékalová Viktorie 47.00 100.00 Kč ( 138) 7300185 H35C UOL7300 Vrána Jan 52.00 80.00 Kč ( 388) 301263 D12C UOL0650 Kopecká Nela 55.00 50.00 Kč (1056) 2060254 H45C UOL7200 Zbořil Ctirad 56.00 120.00 Kč ( 212) 1398997 D14B UOL0452 Binarová Adéla 62.00 100.00 Kč ( 680) 52448 H45C UOL5301 Navrátil Antonín 66.00 80.00 Kč ( 261) 52729 H16B UOL0104 Šimek Štěpán 72.00 180.00 Kč ( 264) 4705 H55C UOL5600 Janošík Zdeněk 73.00 80.00 Kč ( 602) 515079 H45C UOL7005 Kotrle Miroslav 76.00 80.00 Kč ( 260) 2011817 H50B UOL6503 Šimek Roman 78.00 180.00 Kč ( 160) 2088178 H16B UOL0201 Dostál František 82.00 180.00 Kč ( 174)377 2059758 D18A UOL9950 Janošíkova Tereza 83.00 200.00 Kč (1032) 2092418 H55C UOL5201 Janošík Antonín 85.00 120.00 Kč ( 506) 2069081 H35C UOL7601 Šaňák Daniel 87.00 80.00 Kč ( 125) 2092433 D16B UOL0253 Raclavská Vlaďka 90.00 180.00 Kč ( 387) 2044889 H21C UOL7800 Kopecký David 90.00 80.00 Kč ( 382) 682350 D35B UOL7051 Horčičková Eva 95.00 180.00 Kč ( 504) 2111803 D12C UOL0651 Šaňáková Marie 95.00 50.00 Kč ( 270)218 2090849 H20A UOL9801 Chaloupka Josef 99.00 200.00 Kč ( 971) 52425 H60B UOL5601 Poklop Lubomír 99.00 130.00 Kč ( 293) 886282 H35B UOL7503 Smékal David 106.00 180.00 Kč ( 941) 301555 D20B UOL9853 Holečková Anna 111.00 180.00 Kč (1046) 2102871 H18B UOL0000 Prachař Matouš 130.00 270.00 Kč ( 137) 682663 D16C UOL0151 Vránová Eliška 131.00 80.00 Kč ( 601) 352324 D45C UOL6953 Kotrlová Gita 134.00 80.00 Kč ( 85) 52445 D55C UOL5651 Künstlerová Milada 135.00 80.00 Kč ( 126) 2092434 D16C UOL0251 Raclavská Zuzana 136.00 80.00 Kč ( 247) 52451 D50B UOL6451 Poklopová Ivana 143.00 180.00 Kč ( 544) 1400425 H18B UOL9901 Vostál Dominik 145.00 180.00 Kč ( 127) 2092435 D16C UOL0252 Raclavská Lenka 146.00 80.00 Kč ( 547) 52466 D45C UOL6452 Štrajtová Zuzana 146.00 80.00 Kč ( 555) 52439 D55C UOL5953 Hrubanová Věra 147.00 80.00 Kč ( 326) 301560 D45C UOL6750 Holečková Lenka 154.00 80.00 Kč ( 263) 682075 D55C UOL5858 Janošíková Jaroslava 159.00 80.00 Kč (1100) 52476 D45C UOL6653 Šimková Hana 178.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 16320.00 Kč

VAM OOB Vamberk

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 343) 9111166 H45B VAM6601 Vandas Luděk 34.00 180.00 Kč ( 479) 1416361 D50B VAM6451 Klapalová Jana 63.00 180.00 Kč ( 342) 2053570 D40B VAM7250 Vandasová Markéta 64.00 180.00 Kč ( 683) 9676 D40B VAM6251 Smutná Jana 99.00 180.00 Kč ( 373) 9678 D50B VAM6452 Veverková Yveta 148.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 2700.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1035) 361990 D21B VBM9353 Chmelíková Zuzana 74.00 300.00 Kč ( 989) 53305 H65B VBM4806 Dokoupil Vladimír 84.00 130.00 Kč ( 983) 2011839 H21A VBM8002 Henek Vladan 85.00 200.00 Kč ( 988) 301201 H60B VBM5613 Potěšil Václav 87.00 130.00 Kč ( 990) 2085633 H65B VBM4732 Chmelík Aleš 89.00 130.00 Kč ( 980) 682079 D55B VBM6155 Bravená Alexandra 96.00 180.00 Kč ( 978) 53223 D40B VBM6555 Jemelíková Lada 109.00 180.00 Kč ( 982) 53238 D55B VBM5655 Potěšilová Vladimíra 114.00 180.00 Kč ( 985) 866998 H21A VBM8801 Bravený Adam 124.00 200.00 Kč ( 981) 53306 D55B VBM5754 Dokoupilová Zuzana 126.00 180.00 Kč ( 979) 7201756 D45B VBM7079 Hiršová Marcela 131.00 180.00 Kč ( 984) 53679 H21C VBM8102 Rouš Pavel 135.00 80.00 Kč ( 986) 7201772 H55B VBM6000 Hirš Libor 147.00 180.00 Kč ( 987) 515090 H55B VBM6201 Pulec Pavel 162.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 7290.00 Kč

VIC OB Vizovice

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1096) 4736 HDR VIC0952 Kubíčková Lucie 0.00 50.00 Kč neregistro ( 332)458 8645925 D16A VIC0162 Golová Tereza 31.00 200.00 Kč (1047) 8066608 H21B VIC8931 Panovec Jan 46.00 300.00 Kč ( 178) 416050 D45B VIC7055 Sadílková Lenka 86.00 180.00 Kč ( 176) 52293 H45B VIC6901 Sadílek Martin 89.00 180.00 Kč ( 177) 53122 D16C VIC0151 Sadílková Iva 141.00 80.00 Kč ( 331) 2451515 H45B VIC6808 Gola Miroslav 144.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 3510.00 Kč

VLI Slavia Liberec orienteering

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 179)473 2043603 D16A VLI0252 Martanová Elin 91.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

VPM KOS Slavia Plzeň

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 556)306 2042514 H18A VPM0002 Hasman Ondřej 24.00 200.00 Kč ( 330) 2042527 H21A VPM8807 Kamaryt Tomáš 25.00 200.00 Kč ( 558)326 8629758 H18A VPM0001 Hašek Jan 104.00 200.00 Kč ( 354)477 2035737 D16A VPM0151 Tokárová Regina 107.00 200.00 Kč ( 305)479 9102566 D16A VPM0250 Černá Kateřina 115.00 200.00 Kč ( 2)426 2042518 H16A VPM0204 Richtr Lukáš 120.00 200.00 Kč ( 1)431 2115069 H16A VPM0208 Kurz Šimon 140.00 200.00 Kč ( 246) 51686 H50B VPM6601 Richtr Aleš 143.00 180.00 Kč ( 797) 8252429 H21C VPM7905 Jirka Jakub 145.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 4980.00 Kč

VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 955) 301290 P VRB6250 Kratschmerová Jitka 0.00 80.00 Kč neregistro ( 947) 2067389 D35C VRB7373 Slavíková Lenka 6.00 80.00 Kč ( 964) 51950 H65B VRB5001 Pospíšil Karel 14.00 130.00 Kč ( 950) 232194 H12C VRB0505 Slavík Ondřej 15.00 50.00 Kč ( 949) 2067397 H14C VRB0414 Malý Tomáš 16.00 50.00 Kč ( 954) 51954 H55C VRB6202 Labudík Milan 19.00 80.00 Kč ( 965) 436926 D21C VRB9899 Svačinková Kateřina 21.00 80.00 Kč ( 952) 2067388 D10C VRB0777 Malá Karolína 25.00 50.00 Kč ( 948) 2067385 H14C VRB0305 Gruss Zdeněk 40.00 50.00 Kč ( 376) 2067396 H16B VRB0202 Matuš Vít 42.00 180.00 Kč ( 953) 52538 H55C VRB5404 Kolář Leopold 61.00 80.00 Kč ( 956) 436923 H45C VRB6808 Slavík Tomáš 61.00 80.00 Kč ( 306) 2067391 H21A VRB9606 Matuš Vojtěch 64.00 200.00 Kč ( 962) 436921 D35C VRB7777 Svačinková Jitka 70.00 80.00 Kč ( 375) 436946 H35B VRB7201 Klech Richard 76.00 180.00 Kč ( 951) 2067392 D12C VRB0555 Tomčíková Eliška 81.00 50.00 Kč ( 290) 2092391 H14B VRB0303 Peňáz Vojtěch 121.00 100.00 Kč ( 289) 2092364 H14B VRB0313 Peňáz Radek 131.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 5100.00 Kč

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 316)354 2032127 D18A VRL9955 Matoušová Kateřina 14.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

VZA Slávia ŽU Žilina

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1089) 7204980 H35B VZA7100 Chupek Jozef 71.00 270.00 Kč (1090) 7204971 D35B VZA7250 Chupekova Silvia 125.00 270.00 Kč
VKLAD CELKEM 1620.00 Kč

ZAM OB T.J. Sokol Žamberk

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 493) 2102818 H14C ZAM0401 Kunt Stanislav 20.00 50.00 Kč ( 494) 2102873 H10C ZAM0701 Kunt Martin 29.00 50.00 Kč (1080) 2053562 D21C ZAM7051 Chládková Eva 51.00 120.00 Kč (1079) 9035 D21C ZAM9153 Chládková Zuzana 66.00 120.00 Kč ( 569) 2060235 H55B ZAM5901 Chládek Josef 137.00 180.00 Kč ( 492) 2102818 H40B ZAM7401 Kunt Stanislav 141.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 2100.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 834) 2078496 H12C ZBM0512 Kasza Tomáš 1.00 50.00 Kč (1015)451 434822 D16A ZBM0260 Miklušová Tamara 3.00 200.00 Kč (1016)352 435207 D18A ZBM9960 Miklušová Tereza 8.00 200.00 Kč ( 853) 995810 H21A ZBM8928 Zimmermann Jakub 16.00 200.00 Kč ( 863)6 515462 H21E ZBM9302 Brlica Pavel 20.00 200.00 Kč ( 875)358 897355 D18A ZBM9951 Firešová Markéta 26.00 200.00 Kč ( 833) 2096113 H12C ZBM0501 Bukovác Filip 27.00 50.00 Kč ( 872)308 2059757 H18A ZBM9901 Hlaváč Ondřej 32.00 200.00 Kč ( 876) 122 D18B ZBM9952 Malivánková Eva 39.00 180.00 Kč ( 837) 2103674 D10C ZBM0854 Rotková Veronika 40.00 50.00 Kč ( 867)11 1591995 H21E ZBM9515 Hruška Jakub 40.00 200.00 Kč ( 828) 2042526 H14B ZBM0302 Urbánek Adam 41.00 100.00 Kč ( 843) 7700077 H21B ZBM7609 Pátek Richard 41.00 200.00 Kč ( 829) 416017 D14B ZBM0351 Hovořáková Karolína 42.00 100.00 Kč ( 855) 995814 D21A ZBM8951 Mádlová Věra 45.00 200.00 Kč ( 858)102 515488 D21E ZBM8989 Hlavová Jindra 45.00 200.00 Kč ( 836) 2067231 D10C ZBM0752 Finstrlová Kristýna 46.00 50.00 Kč ( 877)365 1400403 D18A ZBM9956 Odehnalová Klára 47.00 200.00 Kč ( 841) 2087665 D40B ZBM7550 Finstrlová Alena 49.00 180.00 Kč ( 861) 232343 H21A ZBM9104 Kazda Adam 49.00 200.00 Kč ( 831) 2061799 H14B ZBM0410 Marek Vojtěch 51.00 100.00 Kč ( 839) 2078497 H45B ZBM7100 Kasza Ladislav 54.00 180.00 Kč ( 835) 2051495 D12C ZBM0552 Finstrlová Julie 65.00 50.00 Kč ( 851) 681876 H21A ZBM8833 Bořil Tomáš 70.00 200.00 Kč ( 868)107 7200367 D21E ZBM9651 Hiršová Gabriela 70.00 200.00 Kč ( 992) 101 H21B ZBM7207 Zřídkaveselý Libor 71.00 200.00 Kč ( 825)374 410338 D18A ZBM0060 Auermüllerová Anna 74.00 200.00 Kč (1073)20 9890118 H21E ZBM8919 Hájek Daniel 76.00 300.00 Kč ( 840) 522004 D40B ZBM7454 Bukovacová Alena 84.00 180.00 Kč ( 852)110 515450 D21E ZBM8888 Hlavová Hana 85.00 200.00 Kč ( 844) 2103682 H35B ZBM7704 Rotek Pavel 86.00 180.00 Kč ( 859)23 911220 H21E ZBM9101 Zimmermann Štěpán 88.00 200.00 Kč ( 832) 2103673 D14B ZBM0455 Rotková Markéta 92.00 100.00 Kč ( 854)112 1007544 D21E ZBM8950 Poklopová Lenka 95.00 200.00 Kč ( 838) 7030567 H21A ZBM6708 Přikryl Petr 100.00 200.00 Kč ( 856) 416329 D21A ZBM8954 Hendrychová Zuzana 100.00 200.00 Kč ( 866) 7209357 H21C ZBM9503 Jordanov Alexandr 100.00 80.00 Kč ( 870) 53721 D20B ZBM9753 Koporová Lenka 101.00 180.00 Kč (1054)114 1668661 D21E ZBM9354 Hrušková Barbora 105.00 300.00 Kč ( 873) 9201065 H18B ZBM9902 Komenda Jan 110.00 180.00 Kč ( 827)424 1400432 H16A ZBM0200 Coufal Jáchym 112.00 200.00 Kč ( 857)117 7200341 D21E ZBM8966 Kabáthová Eva 120.00 200.00 Kč ( 860) 888891 H21C ZBM9102 Bravený Vít 120.00 80.00 Kč ( 874) 2054641 H18B ZBM9904 Král Jan 120.00 180.00 Kč ( 826)427 7070007 H16A ZBM0111 Milán Tomáš 124.00 200.00 Kč ( 847) 2103680 H21B ZBM8411 Liščinský Tomáš 126.00 200.00 Kč ( 869)226 9201063 H20A ZBM9711 Kelbl Vladimír 131.00 200.00 Kč ( 865)120 9201069 D21E ZBM9451 Chromá Kateřina 135.00 200.00 Kč ( 846) 8401151 H21A ZBM8403 Jirka Michal 139.00 200.00 Kč ( 848) 682621 H21C ZBM8418 Hrazdil Jiří 140.00 80.00 Kč ( 830) 2087662 H14B ZBM0409 Štěrbák Josef 141.00 100.00 Kč ( 849) 49690 H21A ZBM8511 Drábek Jan 148.00 200.00 Kč ( 871)272 1007533 D20A ZBM9757 Odehnalová Tereza 149.00 200.00 Kč ( 864)123 9005227 D21E ZBM9350 Šimková Johanka 150.00 200.00 Kč (1042)232 7200360 H20A ZBM9801 Hirš Otakar 155.00 300.00 Kč ( 845) 2067240 H21A ZBM7902 Finstrle Luděk 157.00 200.00 Kč ( 850)41 1111187 H21E ZBM8721 Zháňal Jan 160.00 200.00 Kč ( 862)43 886812 H21E ZBM9202 Mokrý Stanislav 168.00 200.00 Kč ( 842) 525005 H21A ZBM7605 Bukovac Maroš 172.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 30990.00 Kč

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1002) 251023 HDR ZLH1100 Mrkvica Jan 0.00 50.00 Kč ( 82) 352319 D35C ZLH7451 Siatková Silvie 26.00 80.00 Kč ( 693) 352318 H65B ZLH4801 Babák Jiří 29.00 130.00 Kč ( 519) 331514 D18B ZLH0051 Novotná Tereza 34.00 180.00 Kč ( 464) 52763 D65B ZLH4850 Novotná Ludmila 67.00 130.00 Kč ( 520) 2020722 H14B ZLH0301 Novotný Erik 76.00 100.00 Kč (1001) 7758623 H35B ZLH7800 Mrkvica Petr 81.00 180.00 Kč ( 465) 52762 H65B ZLH4800 Novotný Stanisl 99.00 130.00 Kč ( 522) 331363 D20B ZLH9851 Novotná Klára 116.00 180.00 Kč ( 684)391 2025342 D18A ZLH9950 Zatloukalová Romana 125.00 200.00 Kč ( 521) 361929 D45C ZLH7050 Novotná Jitka 170.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 4320.00 Kč

ZPV KOB ZPV Prostějov

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 695) 2073659 D18B ZPV9999 Křečková Jana 14.00 180.00 Kč ( 475) 52869 H75B ZPV4012 Kroupa Jaroslav 27.00 130.00 Kč ( 495) 433096 H21B ZPV7900 Karásek Michal 36.00 200.00 Kč ( 385) 2070849 H35B ZPV7301 Karásek Martin 56.00 180.00 Kč ( 383) 2092440 D35C ZPV6970 Karásková Marcela 58.00 80.00 Kč ( 384) 2070842 H18B ZPV0001 Karásek Adam 60.00 180.00 Kč ( 318) 206496 H16B ZPV0201 Jirka Matyáš 67.00 180.00 Kč ( 317) 52427 D45B ZPV6553 Jirková Renata 71.00 180.00 Kč ( 194) 52581 H50B ZPV6213 Křeček Miroslav 108.00 180.00 Kč ( 696) 52582 D45B ZPV7076 Křečková Petra 121.00 180.00 Kč ( 359) 52654 D50B ZPV6666 Jarošová Petra 123.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 5550.00 Kč