Kategorie D10C

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení     0 m,  7 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52438 Künstlerová Natálie UOL 0850 C 10 = 12:10:00 2069073 Jílková Pavla KON 0799 C 13 = 12:13:00 7208071 Kamenická Tereza Ester OSN 0888 C 16 = 12:16:00 436421 Štětínská Tereza MOV 0751 C 19 = 12:19:00 232251 Pachmannová Iva AOP 0852 C 22 = 12:22:00 2067388 Malá Karolína VRB 0777 C 25 = 12:25:00 2091596 Cetlová Karolína AOP 0752 C 28 = 12:28:00 253362 Michálková Sabina LCE 0851 C 31 = 12:31:00 51139 Gregorová Alice CTB 0751 C 34 = 12:34:00 2080938 Škodová Štěpánka LCE 0852 C 37 = 12:37:00 2103674 Rotková Veronika ZBM 0854 C 40 = 12:40:00 416509 Bartášková Karolína ASU 0799 C 43 = 12:43:00 2067231 Finstrlová Kristýna ZBM 0752 C 46 = 12:46:00

Kategorie D12C

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
346009 Golinowska Ola 1VP 0651 C 51 = 12:51:00 2112741 Přikrylová Ivana JPV 0653 C 53 = 12:53:00 301263 Kopecká Nela UOL 0650 C 55 = 12:55:00 2112722 Přikrylová Jana JPV 0652 C 57 = 12:57:00 232732 Hlaváčová Lucie TBM 0660 C 59 = 12:59:00 7053853 Batani Valeria TZL 0550 B 61 = 13:01:00 206416 Blažková Veronika SJH 0551 B 63 = 13:03:00 2051495 Finstrlová Julie ZBM 0552 B 65 = 13:05:00 53811 Dittrichová Lucie SKM 0551 B 67 = 13:07:00 446326 Ehlová Martina TBM 0655 C 69 = 13:09:00 2019215 Otrubová Anna PLU 0577 B 71 = 13:11:00 53652 Stryková Karolína KSU 0656 C 73 = 13:13:00 2108904 Burdová Helena STE 0653 C 75 = 13:15:00 337648 Kurečková Klára ABM 0657 C 77 = 13:17:00 361953 Pachmannová Katka AOP 0551 C 79 = 13:19:00 2067392 Tomčíková Eliška VRB 0555 C 81 = 13:21:00 53831 Matochová Adéla TZL 0552 B 83 = 13:23:00 2091591 Cetlová Magdaléna AOP 0552 C 85 = 13:25:00 7053354 Batani Valentina TZL 0551 B 87 = 13:27:00 7003005 Gallo Natálie AOP 0652 C 89 = 13:29:00 ? Pazderníková Zdeňka ASU 0698 C 91 = 13:31:00 2080967 Zatloukalová Julie STE 0650 C 93 = 13:33:00 2111803 Šaňáková Marie UOL 0651 C 95 = 13:35:00 2085600 Holubářová Viktorie KUO 0599 B 97 = 13:37:00 981840 Procházková Doubravka ADA 0651 B 99 = 13:39:00 2054645 Palátová Renáta ABM 0655 C 101 = 13:41:00 1400404 Rychlá Karolína KRN 0757 C 103 = 13:43:00 7206550 Navrátilová Marie ASU 0599 B 105 = 13:45:00 2069072 Jílková Lenka KON 0666 C 107 = 13:47:00 2053569 Konečná Julie KSU 0550 C 109 = 13:49:00 2108917 Kotrle Sylvia STE 0652 C 111 = 13:51:00 2085598 Pattermanová Magdalena KSU 0660 C 113 = 13:53:00

Kategorie D14B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7209276 Březinová Zuzana TZL 0453 B 2 = 12:02:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 B 7 = 12:07:00 53866 Mudráková Eliška LCE 0352 B 12 = 12:12:00 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 B 17 = 12:17:00 8796 Kovalčíková Anna AOP 0453 B 22 = 12:22:00 410323 Miková Lenka TBM 0460 B 27 = 12:27:00 7207881 Bruková Petra TRI 0450 B 32 = 12:32:00 443076 Šánová Julie KSU 0494 B 37 = 12:37:00 416017 Hovořáková Karolína ZBM 0351 B 42 = 12:42:00 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 B 47 = 12:47:00 8444999 Chabiera Lena STE 0350 C 52 = 12:52:00 436929 Klechová Karolína AOP 0452 B 57 = 12:57:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 B 62 = 13:02:00 8635873 Králová Jolana TBM 0360 C 67 = 13:07:00 2061817 Černochová Michaela PLU 0351 B 72 = 13:12:00 7204988 Hájková Lucie SOP 0350 A 77 = 13:17:00 361987 Mulíčková Markéta ABM 0362 B 82 = 13:22:00 9102885 Hubáčková Dagmar LCE 0351 A 87 = 13:27:00 2103673 Rotková Markéta ZBM 0455 B 92 = 13:32:00 2091565 Mrkvičková Ema TZL 0451 B 97 = 13:37:00 7201771 Šneiderová Daniela ASU 0398 B 102 = 13:42:00 8280803 Nitsch Aleksandra STE 0351 C 107 = 13:47:00 406938 Vorlová Eva ASU 0499 B 112 = 13:52:00 436422 Švidrnochová Eliška OOP 0451 B 117 = 13:57:00 49341 Haltofová Romana TRI 0451 B 122 = 14:02:00 995797 Kolaříková Eliška TZL 0452 B 127 = 14:07:00 2049511 Pišová Adéla LCE 0551 B 132 = 14:12:00 446428 Skoumalová Petra KSU 0484 B 137 = 14:17:00 2042547 Juříková Jolana LCE 0355 C 142 = 14:22:00 1400409 Němečková Kateřina PLU 0350 B 147 = 14:27:00

Kategorie D14C

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2051531 Hartmannová Anna PLU 0354 C 60 = 13:00:00 446430 Knyplová Tereza KSU 0464 C 64 = 13:04:00 2102549 Lubrichová Veronika STE 0451 C 68 = 13:08:00 361981 Pachmannová Bára AOP 0351 C 72 = 13:12:00 446447 Heclová Marie KSU 0454 B 76 = 13:16:00

Kategorie D16A

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
451 434822 Miklušová Tamara ZBM 0260 C 3 = 12:03:00 452 886685 Mianowska Julia STE 0151 C 7 = 12:07:00 0.05360 453 2058463 Bejvlová Karolína PGP 0256 A 11 = 12:11:00 0.20350 454 9101707 Korpasová Lucie TBM 0151 A 15 = 12:15:00 0.42940 455 8631581 Kuchařová Rozálie SJC 0251 A 19 = 12:19:00 456 2019236 Vyhnálková Marie RIC 0151 A 23 = 12:23:00 0.04180 457 7207356 Kosová Tereza SRK 0151 A 27 = 12:27:00 458 8645925 Golová Tereza VIC 0162 A 31 = 12:31:00 0.05750 459 2053560 Šklíbová Míša TJN 0153 A 35 = 12:35:00 0.39660 460 8623000 Vandasová Adéla PHK 0255 A 39 = 12:39:00 0.05880 461 7207772 Škáchová Magdalena KAM 0151 A 43 = 12:43:00 0.03600 462 2091544 Tichá Marie TZL 0253 A 47 = 12:47:00 463 9102568 Bednaříková Sára LCE 0252 A 51 = 12:51:00 0.03480 464 2056275 Nádeníčková Pavla NEK 0150 A 55 = 12:55:00 0.03100 465 2056303 Mašínová Anna TJN 0152 A 59 = 12:59:00 0.27460 466 7205007 Dolejší Kateřina STB 0199 A 63 = 13:03:00 0.33140 467 7201779 Chrástová Tereza STH 0251 A 67 = 13:07:00 0.05970 468 7204985 Poláková Lenka SOP 0151 A 71 = 13:11:00 0.03100 469 2035701 Rydlová Adéla TJN 0151 A 75 = 13:15:00 0.26660 470 253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 A 79 = 13:19:00 0.05690 471 1399951 Šmelíková Dorota LCE 0260 A 83 = 13:23:00 0.05310 472 2080843 Nedomlelová Lucie TJN 0256 A 87 = 13:27:00 0.12770 473 2043603 Martanová Elin VLI 0252 A 91 = 13:31:00 0.05180 474 2075653 Matějková Barbora SJC 0156 A 95 = 13:35:00 0.05390 475 2035725 Rydlová Magdaléna TJN 0251 A 99 = 13:39:00 0.07070 476 2056270 Vejražková Róza SJC 0151 A 103 = 13:43:00 0.05530 477 2035737 Tokárová Regina VPM 0151 A 107 = 13:47:00 0.05190 478 515497 Hlaváčová Anežka TBM 0199 A 111 = 13:51:00 0.05110 479 9102566 Černá Kateřina VPM 0250 A 115 = 13:55:00 0.05180 480 2011852 Shánělová Štěpánka CHC 0152 A 119 = 13:59:00 0.12490 481 7203465 Šklíbová Veronika SRK 0153 A 123 = 14:03:00 0.14440 482 7719774 Janků Anna SJC 0252 A 127 = 14:07:00 0.03680 483 2035709 Pekařová Jana TUR 0252 A 131 = 14:11:00 0.12950 484 7205017 Marková Ema STE 0252 A 135 = 14:15:00 0.05120 485 2091546 Kočová Halina TZL 0255 A 139 = 14:19:00 486 7206554 Mrózek Teresa TRI 0251 A 143 = 14:23:00 487 410360 Holečková Petra SHK 0250 A 147 = 14:27:00 0.05750 488 2051486 Blažková Kateřina SJH 0252 A 151 = 14:31:00 0.05800

Kategorie D16B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení     0 m,  6 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49360 Warcopová Kateřina TRI 0150 B 30 = 12:30:00 1400427 Pišová Barbora LCE 0251 B 35 = 12:35:00 0.01170 7206537 Smolková Sabina STE 0250 B 40 = 12:40:00 2056310 Plášková Anna LCE 0152 B 45 = 12:45:00 436954 Čeleďová Justýna TZL 0152 B 50 = 12:50:00 7208226 Nevěřilová Kateřina LCE 0254 B 55 = 12:55:00 0.03280 2067338 Hajduková Jana KSU 0197 B 60 = 13:00:00 7203336 Greschnerová Tereza ASU 0299 B 65 = 13:05:00 0.02630 7203461 Skoupá Vendula STE 0152 B 70 = 13:10:00 8924 Šuráňová Pavlína TZL 0257 B 75 = 13:15:00 2104620 Patassiová Michaela 27S 0250 C 80 = 13:20:00 2091554 Tichá Julie TZL 0252 B 85 = 13:25:00 2092433 Raclavská Vlaďka UOL 0253 B 90 = 13:30:00

Kategorie D16C

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
682663 Vránová Eliška UOL 0151 C 131 = 14:11:00 2092434 Raclavská Zuzana UOL 0251 C 136 = 14:16:00 53122 Sadílková Iva VIC 0151 C 141 = 14:21:00 2092435 Raclavská Lenka UOL 0252 C 146 = 14:26:00

Kategorie D18A

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  6.30 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
351 1110200 Głowacz Julia STE 0050 C 5 = 12:05:00 0.09130 352 435207 Miklušová Tereza ZBM 9960 B 8 = 12:08:00 353 7201197 Sieglová Eliška PGP 9954 A 11 = 12:11:00 0.17050 354 2032127 Matoušová Kateřina VRL 9955 A 14 = 12:14:00 0.36700 355 331291 Špringlová Kamila TBM 0050 A 17 = 12:17:00 0.08000 356 2032162 Malinová Apolena SHK 9952 A 20 = 12:20:00 357 7201814 Vojtíšková Viktorie LPU 0051 A 23 = 12:23:00 0.05010 358 897355 Firešová Markéta ZBM 9951 A 26 = 12:26:00 0.24100 359 232865 Utíkalová Kateřina TBM 9952 A 29 = 12:29:00 360 2032191 Thýnová Nikola SHK 0051 A 32 = 12:32:00 0.06150 361 439123 Nechutová Aneta SJI 9950 A 35 = 12:35:00 0.10400 362 7205002 Větříčková Andrea SHK 9951 A 38 = 12:38:00 0.05470 363 7203324 Nechanická Klára OSN 0050 A 41 = 12:41:00 0.15130 364 7207019 Opálková Martina BBM 0050 A 44 = 12:44:00 0.28540 365 1400403 Odehnalová Klára ZBM 9956 A 47 = 12:47:00 0.15010 366 2061783 Poláková Tereza SOP 9951 A 50 = 12:50:00 0.21370 367 9102570 Waňková Martina LPU 9959 A 53 = 12:53:00 0.05790 368 7205966 Foltýnová Eva SJI 0051 A 56 = 12:56:00 0.10970 369 2091555 Tichá Veronika TZL 9951 A 59 = 12:59:00 0.12520 370 2075681 Hápová Petra PHK 0051 A 62 = 13:02:00 371 7200323 Riby Rose LTP 0051 A 65 = 13:05:00 0.37630 372 2056287 Zlámalová Nikola SJC 9951 A 68 = 13:08:00 0.05320 373 682365 Chaloupská Barbora PHK 9951 A 71 = 13:11:00 0.07120 374 410338 Auermüllerová Anna ZBM 0060 A 74 = 13:14:00 375 682622 Borovičková Valerie LPU 0054 A 77 = 13:17:00 0.04640 376 2045206 Čechová Klára AOP 9951 A 80 = 13:20:00 0.13160 377 2059758 Janošíkova Tereza UOL 9950 A 83 = 13:23:00 0.13350 378 2045171 Hrabošová Magdalena ASU 0099 A 86 = 13:26:00 0.02540 379 8100500 Aschermannová Karolína KAM 0051 A 89 = 13:29:00 380 7201754 Urbanová Markéta STH 9953 A 92 = 13:32:00 381 9101109 Grycová Kateřina TBM 0058 A 95 = 13:35:00 0.09230 382 2091521 Ressová Tereza LCE 0052 A 98 = 13:38:00 383 7208096 Pavlíková Markéta CHA 0050 A 101 = 13:41:00 0.16920 384 7203458 Kundratová Lucie TZL 0058 A 104 = 13:44:00 385 416210 Zrníková Adéla OSN 0099 A 107 = 13:47:00 0.37990 386 1006615 Kopecká Anna LPU 9958 A 110 = 13:50:00 0.06930 387 320290 Chaloupková Kateřina CHC 0051 A 113 = 13:53:00 0.05180 388 2075609 Kubíčková Jana PHK 9999 A 116 = 13:56:00 0.05020 389 1204999 Janoušková Lucie BOR 9954 A 119 = 13:59:00 0.05540 390 7205020 Bruková Magda TRI 0054 A 122 = 14:02:00 391 2025342 Zatloukalová Romana ZLH 9950 A 125 = 14:05:00 392 425544 Semrádová Jana CHC 9951 A 128 = 14:08:00 0.41490 393 897364 Peterová Jana LPU 0057 A 131 = 14:11:00 0.15950 394 7200901 Nešporová Alžběta TZL 0051 A 134 = 14:14:00 0.18890 395 515491 Albrechtová Iveta KAM 9950 A 137 = 14:17:00 0.13280 396 7207857 Hájková Lenka SOP 0050 A 140 = 14:20:00 397 7201776 Kalenská Dominika STH 9958 A 143 = 14:23:00 0.13940 398 2091516 Filipová Tereza LPU 0050 A 146 = 14:26:00

Kategorie D18B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  5.30 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2085608 Šabršulová Natálie LCE 0054 B 4 = 12:04:00 2032153 Švidrnochová Lenka SOP 9952 B 9 = 12:09:00 2073659 Křečková Jana ZPV 9999 B 14 = 12:14:00 446425 Pšenčíková Adéla KSU 0050 B 19 = 12:19:00 7207020 Špendlíková Kamila LCE 0051 B 24 = 12:24:00 7204506 Štefková Klára TBM 0059 B 29 = 12:29:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 B 34 = 12:34:00 122 Malivánková Eva ZBM 9952 B 39 = 12:39:00

Kategorie D20A

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  6.90 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
251 9101703 Korpasová Tereza TBM 9898 A 23 = 12:23:00 0.62520 252 1403419 Linková Alena TUR 9751 R 29 = 12:29:00 0.71590 253 7205001 Červená Adéla SHK 9755 A 35 = 12:35:00 0.69130 254 2082918 Kinkorová Tereza LPM 9850 A 41 = 12:41:00 0.22100 255 2032161 Chovancová Zuzana TZL 9754 R 47 = 12:47:00 0.73270 256 1600872 Sheshikova Anastasia KAM 9853 A 53 = 12:53:00 0.01940 257 9556 Chaloupková Veronika CHC 9852 A 59 = 12:59:00 0.31090 258 886271 Nováková Tereza DKP 9751 E 65 = 13:05:00 0.85360 259 1407423 Slavíková Silvie PGP 9751 A 71 = 13:11:00 0.66060 260 2073746 Tesařová Jana TRI 9751 R 77 = 13:17:00 0.77210 261 7204981 Kavánková Iva TZL 9753 R 83 = 13:23:00 0.75150 262 2058511 Čechová Tereza KAM 9852 A 89 = 13:29:00 0.76000 263 52957 Fukalová Hana AOP 9850 R 95 = 13:35:00 0.39800 264 9988889 Grycová Veronika TBM 9859 A 101 = 13:41:00 0.18280 265 7208088 Szarzecová Lucie TRI 9850 A 107 = 13:47:00 266 9101106 Vyhnálková Barbora RIC 9850 R 113 = 13:53:00 0.81170 267 2111769 Staňová Karolína BOR 9853 A 119 = 13:59:00 0.49580 268 2027242 Vývodová Jana ASU 9852 A 125 = 14:05:00 0.22500 269 515001 Hájková Eliška KAM 9851 A 131 = 14:11:00 0.56080 270 2051502 Nováková Lucie BOR 9854 A 137 = 14:17:00 0.19720 271 980354 Horvátová Hana ASU 9797 A 143 = 14:23:00 0.64870 272 1007533 Odehnalová Tereza ZBM 9757 R 149 = 14:29:00 0.80000

Kategorie D20B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  5.40 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2108866 Škrabalová Šárka KON 9888 C 96 = 13:36:00 0.09880 53721 Koporová Lenka ZBM 9753 B 101 = 13:41:00 0.15900 2020742 Vlachová Kateřina KON 9898 B 106 = 13:46:00 0.40970 301555 Holečková Anna UOL 9853 C 111 = 13:51:00 0.06170 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 116 = 13:56:00 0.12110 2053582 Habigerová Jana KSU 9888 B 121 = 14:01:00 0.04860

Kategorie D21A

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  6.90 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7260024 Balcarová Jana PHK 8753 C 0 = 12:00:00 0.41370 2073724 Sabelová Markéta TRI 9656 R 5 = 12:05:00 0.73840 7200316 Koporová Petra ASU 9353 C 10 = 12:10:00 0.71060 886267 Janů Hana KSU 9393 C 15 = 12:15:00 0.58660 682342 Kopecká Eliška ASU 9299 C 20 = 12:20:00 0.61260 7003042 Kožinová Zuzana PGP 9650 C 25 = 12:25:00 0.66190 7204993 Žaloudková Klára LPU 9461 C 30 = 12:30:00 0.57730 515189 Vozdová Klára ASU 8964 C 35 = 12:35:00 0.27230 7170894 Jeřábková Jitka TZL 9453 C 40 = 12:40:00 0.74890 995814 Mádlová Věra ZBM 8951 C 45 = 12:45:00 0.78060 1398689 Hepnerová Martina SHK 8152 C 50 = 12:50:00 0.82370 515153 Dittrichová Petra KON 8787 C 55 = 12:55:00 0.73870 2053588 Udržalová Pavla LPU 8552 C 60 = 13:00:00 0.76050 2083378 Ptáčková Veronika TBM 7374 C 65 = 13:05:00 0.43240 981820 Azebová Nina PHK 8855 C 70 = 13:10:00 0.62950 981804 Vališová Martina OSN 9696 C 75 = 13:15:00 0.74360 53339 Slováčková Věra TZL 8181 C 80 = 13:20:00 0.55690 2051524 Myslivcová Pavla SHK 9352 C 85 = 13:25:00 0.69160 7203330 Staňková Lucie ASU 8756 C 90 = 13:30:00 0.70400 515158 Křížová Lenka TTR 8551 C 95 = 13:35:00 0.69660 416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C 100 = 13:40:00 0.56490 515074 Tesařová Marcela LCE 9450 C 105 = 13:45:00 0.66590 1414201 Panchenko Olena 28P 8650 C 110 = 13:50:00

Kategorie D21B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  6.20 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
889305 Jirčáková Martina LCE 8951 C 8 = 12:08:00 0.49630 995815 Rychlá Pavlína KRN 8559 C 14 = 12:14:00 0.55130 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 20 = 12:20:00 0.59710 515071 Šňupárková Anna DKP 9652 C 26 = 12:26:00 0.15300 515140 Panchártková Tereza LTU 8950 C 32 = 12:32:00 0.67270 8780 Bialožytová Tereza PGP 9055 C 38 = 12:38:00 0.59490 8007503 Daňková Veronika SBK 8151 C 44 = 12:44:00 0.51850 2088219 Michálková Renata LCE 8151 C 50 = 12:50:00 0.65000 218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 56 = 12:56:00 0.33570 889310 Dékány Pavla LCE 9052 C 62 = 13:02:00 981818 Kozumplíková Alice RBK 8151 C 68 = 13:08:00 0.53780 361990 Chmelíková Zuzana VBM 9353 C 74 = 13:14:00 0.50430 515412 Křečková Lenka ASU 9271 C 80 = 13:20:00 0.56030 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 86 = 13:26:00 0.48790 53828 Končáková Klára LCE 9555 C 92 = 13:32:00 0.24040 7200372 Synková Petra DOK 7950 C 98 = 13:38:00 0.38450 232405 Šarmanová Alena AOP 9352 C 104 = 13:44:00 0.05100 8829 Boháčová Lucie PTE 8771 C 110 = 13:50:00 0.49140

Kategorie D21C

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  5.40 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232406 Štětínská Soňa MOV 7650 C 1 = 12:01:00 981834 Klapalová Michaela LPU 8499 R 6 = 12:06:00 0.37550 331143 Christovová Neli SKM 9151 C 11 = 12:11:00 2082714 Košárková Iva PGP 8155 C 16 = 12:16:00 0.69160 436926 Svačinková Kateřina VRB 9899 C 21 = 12:21:00 0.03440 301554 Janošíková Lenka UOL 7651 C 26 = 12:26:00 0.51150 232162 Jančová Jana KAM 9450 C 31 = 12:31:00 0.30240 9510 Sádovská Petra 55X 8750 C 36 = 12:36:00 neregistro 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 C 41 = 12:41:00 0.05500 7207503 Klimplová Zuzana LPU 8151 C 46 = 12:46:00 0.26940 2053562 Chládková Eva ZAM 7051 C 51 = 12:51:00 0.22400 920679 Csakvaryová Lenka SBK 8383 C 56 = 12:56:00 0.15380 2083393 Beranová Kristína TZL 8553 C 61 = 13:01:00 0.25520 9035 Chládková Zuzana ZAM 9153 C 66 = 13:06:00 0.17090 52416 Dittrichová Zuzana KON 9175 C 71 = 13:11:00 0.40800 52700 Botiková Daniela LCE 9158 C 76 = 13:16:00 0.01000

Kategorie D21E

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  9.00 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
101 515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 R 40 = 12:40:00 0.90590 102 515488 Hlavová Jindra ZBM 8989 E 45 = 12:45:00 0.97740 103 1398998 Hančová Petra LPU 9659 E 50 = 12:50:00 0.87600 104 7207077 Plochová Dominika DKP 8651 R 55 = 12:55:00 0.85600 105 7003009 Hlubučková Kristýna KAM 9551 C 60 = 13:00:00 0.77690 106 7208080 Gregorová Kamila CTB 8151 E 65 = 13:05:00 0.97730 107 7200367 Hiršová Gabriela ZBM 9651 R 70 = 13:10:00 0.82110 108 995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 C 75 = 13:15:00 0.81830 109 8005907 Rollier Monika PHK 8051 E 80 = 13:20:00 0.98180 110 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 R 85 = 13:25:00 0.89520 111 7201819 Šiková Barbora LPM 9650 R 90 = 13:30:00 0.72790 112 1007544 Poklopová Lenka ZBM 8950 E 95 = 13:35:00 0.89240 113 7201820 Šiková Karolína LPM 9651 R 100 = 13:40:00 0.83270 114 1668661 Hrušková Barbora ZBM 9354 E 105 = 13:45:00 0.94700 115 7200333 Procházková Marie KAM 9554 E 110 = 13:50:00 0.90990 116 361921 Čermáková Magdalena LCE 9155 R 115 = 13:55:00 0.82510 117 7200341 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 120 = 14:00:00 0.95520 118 2081369 Voborníková Alena CTB 9451 R 125 = 14:05:00 0.85760 119 940318 Procházková Klára LPU 9451 R 130 = 14:10:00 0.86890 120 9201069 Chromá Kateřina ZBM 9451 E 135 = 14:15:00 0.91730 121 8625739 Kubicka Zuzanna 28P 9350 C 140 = 14:20:00 122 9102089 Bořánková Karolína KAM 9550 R 145 = 14:25:00 0.80270 123 9005227 Šimková Johanka ZBM 9350 R 150 = 14:30:00 0.88420 124 682103 Jakobová Adélka PGP 9056 E 155 = 14:35:00 0.94280

Kategorie D35B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
995816 Otrubová Johana PLU 7852 C 70 = 13:10:00 0.47910 2082935 Horáčková Vladimíra MOV 7750 C 75 = 13:15:00 443078 Milánová Jindřiška TBM 7475 C 80 = 13:20:00 2096137 Zbraňková Magda STE 7352 C 85 = 13:25:00 2060211 Švidrnochová Hana OOP 7751 C 90 = 13:30:00 0.05720 682350 Horčičková Eva UOL 7051 C 95 = 13:35:00 0.66350 2075664 Pannová Vendula MOV 7752 C 100 = 13:40:00 889279 Vyhnálková Eva RIC 7552 C 105 = 13:45:00 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 110 = 13:50:00 8897 Krtičková Michaela CHA 7952 C 115 = 13:55:00 0.42930 2045231 Ondráčková Veronika EKP 7850 C 120 = 14:00:00 0.48730 7204971 Chupekova Silvia VZA 7250 C 125 = 14:05:00 7204970 Gallo Martina AOP 7951 C 130 = 14:10:00 0.14290

Kategorie D35C

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1418763 Benešová Petra KON 7575 C 2 = 12:02:00 2067389 Slavíková Lenka VRB 7373 C 6 = 12:06:00 53032 Doubravová Blanka ASU 7499 C 10 = 12:10:00 2025346 Vavříková Iveta MOV 7450 C 14 = 12:14:00 2045207 Smékalová Jana UOL 7850 C 18 = 12:18:00 2067330 Reichlová Jiřina KSU 7499 C 22 = 12:22:00 352319 Siatková Silvie ZLH 7451 C 26 = 12:26:00 2058462 Tomanková Martina KSU 7552 C 30 = 12:30:00 52532 Maťátková Marcela STE 7159 C 34 = 12:34:00 0.05390 52037 Ehlová Pavla TBM 7377 C 38 = 12:38:00 49418 Štáblová Michaela KSU 7787 C 42 = 12:42:00 1420235 Šaňáková Šárka UOL 7650 C 46 = 12:46:00 52041 Mulíčková Eva ABM 7469 C 50 = 12:50:00 443099 Ondráčková Adéla KSU 7676 C 54 = 12:54:00 2092440 Karásková Marcela ZPV 6970 C 58 = 12:58:00 0.11980 2092369 Good Ludmila SBR 8050 C 62 = 13:02:00 2067339 Smolíková Kateřina KSU 7793 C 66 = 13:06:00 436921 Svačinková Jitka VRB 7777 C 70 = 13:10:00 2085601 Pattermanová Ivana KSU 7551 C 74 = 13:14:00 301698 Navrátilová Helena ASU 7799 C 78 = 13:18:00 2069071 Jílková Hana KON 8080 C 82 = 13:22:00

Kategorie D40B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  5.30 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
434839 Dolejší Lenka STB 7499 C 44 = 12:44:00 0.05060 2087665 Finstrlová Alena ZBM 7550 C 49 = 12:49:00 7201755 Šneiderová Lucie ASU 7498 C 54 = 12:54:00 2035158 Němečková Věra PLU 7777 C 59 = 12:59:00 0.09110 2053570 Vandasová Markéta VAM 7250 C 64 = 13:04:00 9722 Hájková Ludmila CET 7554 C 69 = 13:09:00 0.11750 51527 Pavlicová Anna KVS C 74 = 13:14:00 neregistro 980374 Valíková Petra AOP 7351 C 79 = 13:19:00 522004 Bukovacová Alena ZBM 7454 C 84 = 13:24:00 7209281 Batani Hana TZL 7351 C 89 = 13:29:00 0.42790 230679 Grycová Petra TBM 7467 C 94 = 13:34:00 9676 Smutná Jana VAM 6251 C 99 = 13:39:00 52502 Janků Renata STE 7251 C 104 = 13:44:00 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 109 = 13:49:00 0.32890 361977 Pachmannová Hana AOP 7252 C 114 = 13:54:00 426400 Chovancová Jana TZL 7352 C 119 = 13:59:00 7204991 Šklíbová Jana SRK 7651 C 124 = 14:04:00 52689 Mudráková Tereza LCE 7252 C 129 = 14:09:00 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C 134 = 14:14:00 2096120 Filipová Ivana SRK 7373 C 139 = 14:19:00 2080963 Marková Eva STE 7550 C 144 = 14:24:00 7205038 Nechanická Daniela OSN 7557 C 149 = 14:29:00 2043896 Nitsch Joanna 28P 7301 C 154 = 14:34:00 1409879 Korpasová Ivana LBM 7362 C 159 = 14:39:00 0.06600 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 164 = 14:44:00 7752223 Pekárková Eva TZL 7653 C 169 = 14:49:00 0.73650 2085577 Chmelářová Radka JPV 7650 C 174 = 14:54:00

Kategorie D45B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
889302 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 46 = 12:46:00 0.06390 980334 Čechová Zuzana BZR 6951 C 51 = 12:51:00 52346 Kunzová Ivana BBM 7155 C 56 = 12:56:00 2012280 Šmelíková Hana ASU 6999 C 61 = 13:01:00 2096150 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 66 = 13:06:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 71 = 13:11:00 2073677 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 76 = 13:16:00 2035702 Semíková Iva KAM 6850 C 81 = 13:21:00 416050 Sadílková Lenka VIC 7055 C 86 = 13:26:00 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 91 = 13:31:00 9542 Chaloupková Lenka CHC 6951 C 96 = 13:36:00 2096115 Kostková Jana AOP 7151 C 101 = 13:41:00 443075 Sieglová Dagmar MFP 7050 C 106 = 13:46:00 1400448 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 111 = 13:51:00 0.59970 49412 Grycová Jana TBM 6969 C 116 = 13:56:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 121 = 14:01:00 7205009 Riby Kateřina LTP 7252 C 126 = 14:06:00 0.04890 7201756 Hiršová Marcela VBM 7079 C 131 = 14:11:00 49883 Vidmuchová Martina PLU 7171 C 136 = 14:16:00 2045240 Kulhavá Jarmila SRK 6751 C 141 = 14:21:00 7200587 Kovaříková Mária TRI 6950 C 146 = 14:26:00

Kategorie D45C

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení     0 m,  7 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2102820 Roubalíková Iva 3SX 6450 C 122 = 14:02:00 neregistro 49656 Hlaváčová Šárka TBM 7258 C 126 = 14:06:00 2113071 Řeháková Jana BFM 7152 C 130 = 14:10:00 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 134 = 14:14:00 896961 Mielcová Elena AOV 6951 C 138 = 14:18:00 443106 Pšenčíková Eva KSU 6950 C 142 = 14:22:00 52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C 146 = 14:26:00 2027233 Švancárová Helena KSU 7252 C 150 = 14:30:00 301560 Holečková Lenka UOL 6750 C 154 = 14:34:00 52560 Strachotová Eva ASU 6099 C 158 = 14:38:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 162 = 14:42:00 53270 Miková Iva TBM 7071 C 166 = 14:46:00 361929 Novotná Jitka ZLH 7050 C 170 = 14:50:00 2067216 Kliglová Radka TBM 7261 C 174 = 14:54:00 52476 Šimková Hana UOL 6653 C 178 = 14:58:00

Kategorie D50B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 43 = 12:43:00 416075 Kukolová Alena LCE 6651 C 48 = 12:48:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 53 = 12:53:00 51751 Mutinská Zdeňka KUO 6499 C 58 = 12:58:00 1416361 Klapalová Jana VAM 6451 C 63 = 13:03:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 68 = 13:08:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 73 = 13:13:00 49329 Hanzlová Svatava HAV 6651 C 78 = 13:18:00 303027 Šarmanová Jarmila MOV 6750 C 83 = 13:23:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 88 = 13:28:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 93 = 13:33:00 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 98 = 13:38:00 7207351 Kosová Michaela SRK 6752 C 103 = 13:43:00 0.16290 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 108 = 13:48:00 889289 Vavrysová Iva LCE 6359 C 113 = 13:53:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 118 = 13:58:00 52654 Jarošová Petra ZPV 6666 C 123 = 14:03:00 49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 128 = 14:08:00 2079495 Mižúrová Jana 27S 6350 C 133 = 14:13:00 52342 Schäferová Jana TZL 6566 C 138 = 14:18:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 143 = 14:23:00 9678 Veverková Yveta VAM 6452 C 148 = 14:28:00 0.03320

Kategorie D55B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416848 Davi Jana ASU 6199 C 90 = 13:30:00 neregistro 682079 Bravená Alexandra VBM 6155 C 96 = 13:36:00 51509 Valentová Eva LCE 6051 C 102 = 13:42:00 8260628 Krejčíková Monika TZL 6262 C 108 = 13:48:00 53238 Potěšilová Vladimíra VBM 5655 C 114 = 13:54:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 120 = 14:00:00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 126 = 14:06:00

Kategorie D55C

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C 135 = 14:15:00 52599 Čadilová Alena HSU 5050 C 141 = 14:21:00 52439 Hrubanová Věra UOL 5953 C 147 = 14:27:00 52557 Štáblová Jitka HSU 5350 C 153 = 14:33:00 682075 Janošíková Jaroslava UOL 5858 C 159 = 14:39:00 52600 Kupcová Věroslava HSU 4850 C 165 = 14:45:00

Kategorie D60B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8930 Horynová Eva TZL 5254 C 1 = 12:01:00 49421 Řezníková Renáta AOP 5451 C 7 = 12:07:00

Kategorie D65B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
446344 Suchánková Libuše SOP 4851 C 62 = 13:02:00 52763 Novotná Ludmila ZLH 4850 C 67 = 13:07:00 410192 Cigošová Anna TBM 5253 C 72 = 13:12:00

Kategorie D70B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8882 Vlachová Renata AOV 4450 C 123 = 14:03:00

Kategorie DH10N

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2058485 Paloncý Adéla KSU 0950 C 12 = 12:12:00 2058523 Skřivanková Anna TBM 0853 C 15 = 12:15:00 51309 Reichlová Pavla KSU 0888 C 18 = 12:18:00 ? Kroul František KSU 1010 C 21 = 12:21:00 52482 Otrubová Karolína PLU 0888 C 24 = 12:24:00 ? Reichlová Lucie KSU 0850 C 27 = 12:27:00 446412 Kočandrlová Natálie KSU 0979 C 30 = 12:30:00 8908 Krtičková Ester CHA 0754 C 33 = 12:33:00 436931 Dittrich Matouš SKM 1000 C 36 = 12:36:00 52617 Tomanková Alice KSU 0959 C 39 = 12:39:00 51518 Koňařík Vojtéch SVS 0701 C 42 = 12:42:00 ? Štábl Vít KSU 1100 C 45 = 12:45:00

Kategorie H10C

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení     0 m,  7 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Janda Oskar STE 0801 C 11 = 12:11:00 51305 Pěček Jakub SKM 0700 C 14 = 12:14:00 9616 Doucha Tomáš SNA 0801 C 17 = 12:17:00 897359 Riby Philip LTP 0702 C 20 = 12:20:00 2108898 Světnický Antonín STE 0800 C 23 = 12:23:00 53654 Mlček Vincenc KSU 0700 C 26 = 12:26:00 2102873 Kunt Martin ZAM 0701 C 29 = 12:29:00 2073739 Polášek Filip KSU 0818 C 32 = 12:32:00 232730 Ptáček Jonáš TBM 0717 C 35 = 12:35:00 346005 Golinowski Piotr 1VP 0900 C 38 = 12:38:00 53003 Šneider Kvido ASU 0749 C 41 = 12:41:00 53278 Gallo Ondřej AOP 0802 C 44 = 12:44:00 7206535 Navrátil Pavel ASU 0747 C 47 = 12:47:00 2058484 Paloncý Jan KSU 0808 C 50 = 12:50:00

Kategorie H12C

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2078496 Kasza Tomáš ZBM 0512 C 1 = 12:01:00 9579 Zrník Tomáš OSN 0606 C 3 = 12:03:00 2070831 Pekárek Tobias TZL 0502 B 5 = 12:05:00 2102553 Kobylka David ASU 0546 C 7 = 12:07:00 4690 Navrátil Sam KYL 0500 C 9 = 12:09:00 49396 Sikora Matěj TRI 0501 C 11 = 12:11:00 2073734 Opravil Vojtěch KSU 0515 C 13 = 12:13:00 232194 Slavík Ondřej VRB 0505 C 15 = 12:15:00 7200909 Vodička Igor UOL 0502 B 17 = 12:17:00 2056276 Jordán Alexandr KSU 0626 C 19 = 12:19:00 2060236 Hájek Dominik CET 0601 C 21 = 12:21:00 9636 Doucha Martin SNA 0501 C 23 = 12:23:00 2073730 Bláha Adam KSU 0525 C 25 = 12:25:00 2096113 Bukovác Filip ZBM 0501 B 27 = 12:27:00 53565 Kroul Jiří KSU 0505 C 29 = 12:29:00 7209291 Strakoš Ondřej TZL 0601 C 31 = 12:31:00 2073738 Šána Robert KSU 0616 B 33 = 12:33:00 2061762 Černoch Martin PLU 0500 B 35 = 12:35:00 446437 Štábl Patrik KSU 0606 B 37 = 12:37:00 2056307 Kovář Radim CET 0501 C 39 = 12:39:00 53670 Ondráček Viktor KSU 0600 C 41 = 12:41:00 682687 Soldán Robin PLU 0600 C 43 = 12:43:00 8636188 Antonowicz Jan STE 0503 C 45 = 12:45:00 2051506 Otruba František PLU 0501 B 47 = 12:47:00 52512 Maťátko Václav STE 0500 C 49 = 12:49:00

Kategorie H14B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2035728 Janků Martin STE 0404 B 11 = 12:11:00 49366 Haltof Adam TRI 0300 B 16 = 12:16:00 2087698 Bjolek Michal BFM 0305 B 21 = 12:21:00 229473 Stryk Štěpán KSU 0306 B 26 = 12:26:00 2102814 Čech Vít AOP 0302 B 31 = 12:31:00 8629759 Bialožyt Marek TRI 0301 A 36 = 12:36:00 2042526 Urbánek Adam ZBM 0302 B 41 = 12:41:00 2091553 Šemnický Jakub TZL 0400 B 46 = 12:46:00 2061799 Marek Vojtěch ZBM 0410 B 51 = 12:51:00 2081359 Valík Adam AOP 0301 A 56 = 12:56:00 416071 Hájek Petr LCE 0306 C 61 = 13:01:00 888648 Gryc Ondřej TBM 0406 B 66 = 13:06:00 2058480 Štábl Adam KSU 0401 A 71 = 13:11:00 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 B 76 = 13:16:00 2082903 Šperlich Jan KSU 0403 B 81 = 13:21:00 7200590 Kovařík Tomáš TRI 0400 B 86 = 13:26:00 888640 Milán Jakub TBM 0411 A 91 = 13:31:00 332962 Palát Tomáš ABM 0307 B 96 = 13:36:00 410340 Ehl Ondřej TBM 0404 B 101 = 13:41:00 7209289 Novosad Pavel TZL 0404 B 106 = 13:46:00 1418768 Beneš Jindřich KON 0404 B 111 = 13:51:00 53112 Štoudek Martin ASU 0448 B 116 = 13:56:00 2092391 Peňáz Vojtěch VRB 0303 C 121 = 14:01:00 7209282 Eichler Vít TZL 0401 B 126 = 14:06:00 2092364 Peňáz Radek VRB 0313 B 131 = 14:11:00 920660 Mielec Radomír AOV 0301 B 136 = 14:16:00 2087662 Štěrbák Josef ZBM 0409 B 141 = 14:21:00 2080833 Humeník David LCE 0402 B 146 = 14:26:00 416128 Mrózek Pawel TRI 0401 B 151 = 14:31:00 7207618 Doušek Tomáš TBM 0401 B 156 = 14:36:00

Kategorie H14C

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2113074 Rajman Filip UOL 0301 C 0 = 12:00:00 2075632 Musil Štěpán TBM 0305 C 4 = 12:04:00 416716 Bartášek Tomáš ASU 0447 C 8 = 12:08:00 2087708 Bjolek Jan BFM 0601 B 12 = 12:12:00 2067397 Malý Tomáš VRB 0414 C 16 = 12:16:00 2102818 Kunt Stanislav ZAM 0401 C 20 = 12:20:00 446419 Polášek Vít KSU 0402 C 24 = 12:24:00 2800331 Špaček Vojtěch UOL 0403 C 28 = 12:28:00 442865 Patterman Prokop KSU 0333 C 32 = 12:32:00 53817 Pěček Dominik SKM 0401 C 36 = 12:36:00 2067385 Gruss Zdeněk VRB 0305 C 40 = 12:40:00 ? Náhončík Jakub UOL 0400 C 44 = 12:44:00

Kategorie H16A

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  6.50 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
401 1403087 Olszewski Bartłomiej STE 0209 C 20 = 12:20:00 0.06930 402 981832 Švarc Antonín DKP 0203 A 24 = 12:24:00 403 2053509 Šmol David DOK 0100 A 28 = 12:28:00 0.12970 404 7208339 Janovský Tomáš PGP 0101 A 32 = 12:32:00 0.21800 405 7200331 Bílý Jakub LTP 0104 A 36 = 12:36:00 0.49260 406 7201196 Siegl Matyáš PGP 0104 A 40 = 12:40:00 0.10790 407 2085648 Kostka Jiří AOP 0201 A 44 = 12:44:00 0.11720 408 2056308 Šafář Martin KSU 0105 A 48 = 12:48:00 409 8000321 Nechanický Jan OSN 0200 A 52 = 12:52:00 0.08080 410 7200907 Pipek Ondřej LPU 0203 A 56 = 12:56:00 0.07730 411 7201763 Štefan Vít STH 0202 A 60 = 13:00:00 0.07260 412 8000543 Mareček Šimon OSN 0201 A 64 = 13:04:00 0.16620 413 9101677 Haltof Marek TRI 0200 A 68 = 13:08:00 414 7839783 Zalaba Tomáš SJC 0101 A 72 = 13:12:00 0.13170 415 7207878 Synek Petr DOK 0200 A 76 = 13:16:00 0.14820 416 920699 Grebík Radim ASU 0101 A 80 = 13:20:00 0.03970 417 425596 Škvor Adam KAM 0202 A 84 = 13:24:00 0.04270 418 9990101 Švadlena Michal CHC 0101 A 88 = 13:28:00 0.21850 419 7200589 Kovařík Martin TRI 0101 A 92 = 13:32:00 420 446345 Malačka Milan DKP 0210 A 96 = 13:36:00 0.07850 421 218977 Chovanec Václav TZL 0201 A 100 = 13:40:00 422 2042517 Kligl Radim TBM 0103 A 104 = 13:44:00 0.08010 423 2056295 Tuma Matěj SJC 0202 A 108 = 13:48:00 0.04950 424 1400432 Coufal Jáchym ZBM 0200 A 112 = 13:52:00 425 2080828 Adamec Martin TJN 0106 A 116 = 13:56:00 0.15410 426 2042518 Richtr Lukáš VPM 0204 A 120 = 14:00:00 0.08220 427 7070007 Milán Tomáš ZBM 0111 A 124 = 14:04:00 0.07200 428 7201802 Féder Medard LCE 0111 A 128 = 14:08:00 0.08730 429 9102569 Adámek Filip ABM 0101 A 132 = 14:12:00 0.32320 430 9201064 Gajda Jan KAM 0105 A 136 = 14:16:00 0.31140 431 2115069 Kurz Šimon VPM 0208 A 140 = 14:20:00 0.06240 432 2058465 Metelka Ondřej PHK 0101 A 144 = 14:24:00 0.08640 433 1398985 Budský Ondřej TJN 0105 A 148 = 14:28:00 0.22340 434 2032192 Lukašák Šimon STE 0202 A 152 = 14:32:00 0.06950 435 7204987 Link Lukáš STH 0205 A 156 = 14:36:00 0.07130 436 995867 Gryc Vojtěch TBM 0106 A 160 = 14:40:00 0.07970 437 2096220 Newiak Nick NEK 0101 A 164 = 14:44:00 0.07170 438 2027218 Světnický František STE 0204 A 168 = 14:48:00 0.07790 439 2060249 Janas Petr PGP 0200 A 172 = 14:52:00

Kategorie H16B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2058481 Krč Matěj KSU 0101 B 7 = 12:07:00 2091549 Bartík Filip TZL 0202 B 12 = 12:12:00 7202876 Tuharský Erik TRI 0100 B 17 = 12:17:00 0.13530 2058486 Hecl František KSU 0201 B 22 = 12:22:00 2032142 Svoboda Radek STE 0207 B 27 = 12:27:00 0.06330 2087673 Svoboda Martin TBM 0105 B 32 = 12:32:00 2073721 Doležal Matyáš STE 0208 B 37 = 12:37:00 0.04690 2067396 Matuš Vít VRB 0202 B 42 = 12:42:00 436930 Blank Noah SKM 0201 B 47 = 12:47:00 53649 Babišta Antonín KSU 0111 C 52 = 12:52:00 425520 Zvoníček Jiří SKM 0101 B 57 = 12:57:00 35147 Janda Přemek TZL 0103 B 62 = 13:02:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 C 67 = 13:07:00 0.04030 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 B 72 = 13:12:00 53384 Koňařík Vít SVS 0200 B 77 = 13:17:00 2088178 Dostál František UOL 0201 B 82 = 13:22:00 7209284 Kundrata Jan TZL 0203 B 87 = 13:27:00

Kategorie H16C

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Chmelář Jan 37C 0100 C 15 = 12:15:00 neregistro 897367 Riby Thomas LTP 0202 C 19 = 12:19:00 2027241 Neumann David STE 0101 C 23 = 12:23:00

Kategorie H18A

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  8.60 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301 7203464 Podmolík Jonáš TZL 0001 A 4 = 12:04:00 0.08390 302 2056285 Jílek Ondřej KSU 9908 A 8 = 12:08:00 0.14440 303 2075666 Buk Petr ROU 0001 A 12 = 12:12:00 0.50510 304 442888 Veselý Vojtěch SJH 0001 A 16 = 12:16:00 305 9200535 Křivda Tomáš CHC 9901 A 20 = 12:20:00 0.70190 306 2042514 Hasman Ondřej VPM 0002 A 24 = 12:24:00 0.07130 307 2080935 Matoušek Matěj KSU 0005 A 28 = 12:28:00 0.15090 308 2059757 Hlaváč Ondřej ZBM 9901 A 32 = 12:32:00 0.09120 309 2075680 Čech Petr SJI 0001 A 36 = 12:36:00 0.18040 310 2053548 Šrámek Ondřej KSU 9909 A 40 = 12:40:00 0.08570 311 2032380 Rusin Jan LPU 0008 A 44 = 12:44:00 0.17280 312 682370 Horčička Vít STE 9919 A 48 = 12:48:00 0.27960 313 7202872 Roudný Martin LPU 0002 A 52 = 12:52:00 0.49170 314 331216 Panovec Kryštof LCE 0011 A 56 = 12:56:00 0.12830 315 7201210 Sedlář Jan TBM 0010 A 60 = 13:00:00 316 2060277 Filipek Sebastian TRI 0002 A 64 = 13:04:00 0.07270 317 2011790 Volák Ondřej LPU 0010 A 68 = 13:08:00 0.16180 318 7202866 Kavalír Jáchym PHK 9901 A 72 = 13:12:00 0.17840 319 7205561 Šabata Milan SRK 9904 A 76 = 13:16:00 0.04420 320 2053541 Müller Jonáš KSU 9906 A 80 = 13:20:00 0.08700 321 7201809 Thoř Tomáš TUR 9904 A 84 = 13:24:00 0.70290 322 2082929 Zentrich Dušan LCE 0012 A 88 = 13:28:00 0.07760 323 1413977 Samek Tomáš PHK 0001 A 92 = 13:32:00 0.07400 324 2056268 Kroul Josef KSU 0044 A 96 = 13:36:00 325 981828 Škvor Ota KAM 9900 A 100 = 13:40:00 0.33490 326 8629758 Hašek Jan VPM 0001 A 104 = 13:44:00 0.08000 327 7202871 Jirka Mikuláš STE 0000 A 108 = 13:48:00 0.74590 328 7206538 Tesař Vojtěch AOP 9900 A 112 = 13:52:00 329 2035744 Chvátil Šimon PHK 9908 A 116 = 13:56:00 0.18490 330 2069092 Nagy Josef TJN 0006 A 120 = 14:00:00 0.08180 331 7200370 Chupek Jakub JPV 9911 A 124 = 14:04:00 0.58270 332 7203453 Valík Tomáš AOP 0001 A 128 = 14:08:00 0.24200 333 1398996 Melichar Petr LLI 0001 A 132 = 14:12:00 0.17940 334 887936 Pavlovec Dan BOR 0001 A 136 = 14:16:00 0.67310 335 7200364 Kafka Matěj SJI 9903 A 140 = 14:20:00 0.36900 336 7209352 Synek Antonín DOK 0001 A 144 = 14:24:00 0.57150 337 2067337 Gedeon Dominik KSU 9900 A 148 = 14:28:00 338 7207061 Roudný Václav LPU 0001 A 152 = 14:32:00 0.07920

Kategorie H18B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  7.20 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2070842 Karásek Adam ZPV 0001 B 60 = 13:00:00 1403424 Vavřík Tomáš MOV 0004 B 65 = 13:05:00 0.14500 2056305 Ondráček Radek KSU 9933 B 70 = 13:10:00 332963 Šnyrch Tomáš ABM 9919 B 75 = 13:15:00 2053585 Bitto Maxim LCE 0003 B 80 = 13:20:00 0.05600 7207868 Gilík Marek SOP 9904 B 85 = 13:25:00 0.02360 433087 Müller Tomáš OTK 9901 B 90 = 13:30:00 7207864 Procházka Jakub SOP 9903 B 95 = 13:35:00 0.06330 1418762 Beneš Miroslav KON 9915 B 100 = 13:40:00 0.03280 332946 Šnyrch Jakub ABM 9906 B 105 = 13:45:00 9201065 Komenda Jan ZBM 9902 B 110 = 13:50:00 2067336 Grulich Ondřej KSU 0049 B 115 = 13:55:00 2054641 Král Jan ZBM 9904 B 120 = 14:00:00 2073753 Holesz Sebastian TRI 9902 B 125 = 14:05:00 2102871 Prachař Matouš UOL 0000 B 130 = 14:10:00 7204496 Rajnoha David TBM 0003 B 135 = 14:15:00 438043 Florián Vojtěch ABM 9901 B 140 = 14:20:00 0.26120 1400425 Vostál Dominik UOL 9901 B 145 = 14:25:00 2073670 Ingršt Matěj ABM 9907 B 150 = 14:30:00

Kategorie H18C

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  6.40 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
439212 Honkyš Jan JPV 9912 C 32 = 12:32:00 0.00410

Kategorie H20A

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  9.90 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
201 7202576 Gebrt Jan SHK 9801 A 31 = 12:31:00 0.15150 202 361923 Hausenblas Šimon KAM 9803 A 35 = 12:35:00 0.17210 203 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 A 39 = 12:39:00 0.08870 204 232245 Valášek Jiří KAM 9700 A 43 = 12:43:00 0.38040 205 7202855 Novák Aleš PGP 9808 A 47 = 12:47:00 0.27260 206 1400401 Černocký Libor LCE 9803 A 51 = 12:51:00 0.54540 207 7200584 Bořil Jan SJI 9700 R 55 = 12:55:00 0.85060 208 7980810 Pek Daniel SHK 9803 A 59 = 12:59:00 0.66520 209 2025379 Žák Jan LPU 9802 A 63 = 13:03:00 0.56470 210 7200599 Frýba Dominik SJI 9702 A 67 = 13:07:00 0.65480 211 980351 Paukert Lukáš KUO 9801 A 71 = 13:11:00 0.33640 212 7203466 Podmolík Josef TZL 9701 A 75 = 13:15:00 0.74610 213 7681889 Bendák Jan PHK 9800 A 79 = 13:19:00 0.09320 214 7201811 Moravec Jakub KAM 9702 A 83 = 13:23:00 0.64510 215 2027208 Janeček Mirek TJN 9804 A 87 = 13:27:00 0.46610 216 7208084 Mikel David TZL 9703 A 91 = 13:31:00 0.78560 217 2045221 Zikmund Zdeněk SJC 9703 A 95 = 13:35:00 0.73030 218 2090849 Chaloupka Josef UOL 9801 A 99 = 13:39:00 0.45370 219 515123 Mielec Jaromír AOP 9701 A 103 = 13:43:00 0.79020 220 2027217 Novák Filip TJN 9801 A 107 = 13:47:00 221 2053577 Semrád Ladislav CHC 9701 R 111 = 13:51:00 0.85000 222 2067320 Šmaus Jan TJN 9700 A 115 = 13:55:00 0.70890 223 7209363 Koštejn Vít DOK 9800 A 119 = 13:59:00 0.28650 224 2027247 Michek David TJN 9802 A 123 = 14:03:00 0.59130 225 1396847 Netuka Vojtěch SHK 9701 R 127 = 14:07:00 0.83960 226 9201063 Kelbl Vladimír ZBM 9711 A 131 = 14:11:00 0.79130 227 9814 Pokorný David SRK 9701 A 135 = 14:15:00 0.69080 228 9110998 Vandas Daniel PHK 9805 R 139 = 14:19:00 0.71980 229 1394693 Semerád Antonín DKP 9801 A 143 = 14:23:00 0.53560 230 7200378 Sýkora Vojtěch LCE 9801 R 147 = 14:27:00 0.29480 231 9005139 Jíra Tomáš KAM 9802 A 151 = 14:31:00 0.57540 232 7200360 Hirš Otakar ZBM 9801 R 155 = 14:35:00 0.10240

Kategorie H20B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  8.10 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1400410 Cienciala Jan TRI 9801 B 1 = 12:01:00 0.13660 331262 Drozd Michal BBM 9701 B 6 = 12:06:00 0.25080 253380 Zvoníček Jan SKM 9801 B 11 = 12:11:00 0.09190 331797 Peřinka Šimon BBM 9700 B 16 = 12:16:00 0.24540

Kategorie H21A

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati 12.00 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7203469 Justa Pavel PHK 8701 C 1 = 12:01:00 0.70960 7209286 Kolárik Tomáš TZL 9302 C 4 = 12:04:00 0.72210 515050 Mašata Roman PHK 7107 C 7 = 12:07:00 0.61710 52340 Polášek Jan TZL 8601 C 10 = 12:10:00 0.71060 1400447 Jurica Jan LPU 9611 C 13 = 12:13:00 0.68530 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 C 16 = 12:16:00 0.77430 515420 Losman Petr PHK 7901 R 19 = 12:19:00 0.86940 7260029 Kala Matěj OOL 8901 C 22 = 12:22:00 0.52060 2042527 Kamaryt Tomáš VPM 8807 C 25 = 12:25:00 0.77230 553446 Panchártek Jan PHK 8802 C 28 = 12:28:00 0.77290 515192 Novotný Jiří TZL 8001 C 31 = 12:31:00 0.69240 2053589 Sháněl Jan CHC 9402 C 34 = 12:34:00 0.66830 7204086 Kalata Michał 88P 8901 C 37 = 12:37:00 7200365 Sklenář Martin AOP 9501 C 40 = 12:40:00 0.76200 889311 Slezák Zdeněk LCE 8902 C 43 = 12:43:00 0.74700 2083358 Ptáček Ondřej TBM 7120 C 46 = 12:46:00 0.48800 232343 Kazda Adam ZBM 9104 C 49 = 12:49:00 0.75160 7203321 Khýn Vítězslav ASU 8304 C 52 = 12:52:00 0.76470 7209283 Kolárik Jan TZL 9003 C 55 = 12:55:00 0.75980 515487 Grundmann Jan LPU 9410 C 58 = 12:58:00 0.80100 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 C 61 = 13:01:00 0.63670 2067391 Matuš Vojtěch VRB 9606 R 64 = 13:04:00 0.75760 2017666 Hubáček Josef LCE 6127 C 67 = 13:07:00 0.74810 681876 Bořil Tomáš ZBM 8833 C 70 = 13:10:00 0.73460 887901 Ehl Jiří TBM 7701 C 73 = 13:13:00 0.79370 7207495 Fiala Jan BBM 7205 C 76 = 13:16:00 0.67310 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 C 79 = 13:19:00 0.49210 1080493 Čermák Jan LPU 9301 C 82 = 13:22:00 0.84820 2011839 Henek Vladan VBM 8002 C 85 = 13:25:00 0.80660 553457 Vavrys Johan LCE 9302 C 88 = 13:28:00 0.48910 2045216 Dvorský Vojtěch SKM 9401 C 91 = 13:31:00 0.63490 7207362 Kos Tomáš LPU 9303 C 94 = 13:34:00 0.70970 7202896 Vlach Jiří AOV 7900 C 97 = 13:37:00 0.68580 7030567 Přikryl Petr ZBM 6708 C 100 = 13:40:00 0.73190 7207026 Ptáček Pavel BBM 9600 C 103 = 13:43:00 0.66330 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 106 = 13:46:00 0.67540 1401181 Václavek Tomáš STE 5809 C 109 = 13:49:00 0.64200 887157 Hadač Filip AOP 9301 C 112 = 13:52:00 0.82980 2045215 Mašata Matěj PHK 9601 R 115 = 13:55:00 0.82210 1395205 Terpai Dmytro 28P 8500 C 118 = 13:58:00 2045232 Ondráček Radim EKP 7414 C 121 = 14:01:00 0.84720 866998 Bravený Adam VBM 8801 C 124 = 14:04:00 0.63040 1398988 Zrník Tomáš OSN 7118 C 127 = 14:07:00 0.62720 515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 130 = 14:10:00 0.73070 2025343 Pátek Michal CHC 8603 C 133 = 14:13:00 0.69510 2080999 Tomeš Jaroslav DKP 8109 C 136 = 14:16:00 0.59810 8401151 Jirka Michal ZBM 8403 C 139 = 14:19:00 0.70400 7200366 Vacek Vojtěch SJI 9602 C 142 = 14:22:00 0.77840 7202780 Paclík Roman SHK 7801 C 145 = 14:25:00 0.69860 49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 148 = 14:28:00 0.71750 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 C 151 = 14:31:00 0.65470 2084933 Slováček Tomáš TZL 8002 C 154 = 14:34:00 0.71750 2067240 Finstrle Luděk ZBM 7902 C 157 = 14:37:00 0.65700 232267 Kapal Tomáš KAM 9402 C 160 = 14:40:00 0.72430 9200728 Pavlovec Jan BOR 9503 C 163 = 14:43:00 0.81310 2102776 Walach Ondřej TRI 9601 C 166 = 14:46:00 0.60230 7887934 Nečas Jiří TZL 9101 R 169 = 14:49:00 0.81860 525005 Bukovac Maroš ZBM 7605 C 172 = 14:52:00 0.70360 51568 Košárek Pavel PGP 7107 C 175 = 14:55:00 0.77810 2058482 Jílek Jakub KSU 9202 C 178 = 14:58:00 0.72320

Kategorie H21B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati 10.50 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
433096 Karásek Michal ZPV 7900 C 36 = 12:36:00 0.16750 7700077 Pátek Richard ZBM 7609 C 41 = 12:41:00 0.27320 8066608 Panovec Jan VIC 8931 C 46 = 12:46:00 0.42410 425530 Krajcar Ivo SKM 9501 C 51 = 12:51:00 0.42920 52056 Palát Petr ABM 7415 C 56 = 12:56:00 0.80420 2049564 Marek Antonín STE 7501 C 61 = 13:01:00 0.06020 515424 Slezák Jiří LCE 9001 C 66 = 13:06:00 0.72550 101 Zřídkaveselý Libor ZBM 7207 C 71 = 13:11:00 0.67030 9617 Pýcha Lukáš SNA 8402 C 76 = 13:16:00 0.62520 1931332 Zdráhal Tomáš OOL 8801 C 81 = 13:21:00 0.21160 2027232 Leštínský Tomáš DOB 7801 C 86 = 13:26:00 0.54850 7200371 Synek Antonín DOK 7800 C 91 = 13:31:00 0.51010 887165 Gregor Martin CTB 7701 C 96 = 13:36:00 0.68800 886824 Rychlý Pavel KRN 8505 C 101 = 13:41:00 0.79260 9005224 Navrátil Marek KYL 7100 C 106 = 13:46:00 0.24940 425448 Fujak Vladimir 37S 7200 C 111 = 13:51:00 515193 Henek Michal RBK 8605 C 116 = 13:56:00 0.72300 1207404 Nývlt Petr DKP 8004 C 121 = 14:01:00 0.42520 2103680 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 126 = 14:06:00 0.49600 551995 Kamenický Jeroným OSN 9549 C 131 = 14:11:00 0.79090 9201627 Deml Tomáš LPU 9502 C 136 = 14:16:00 0.63740 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 141 = 14:21:00 0.57430 52592 Skřivanek Marcel JPV 7713 C 146 = 14:26:00 0.63250 52707 Vlažný Jan LCE 8901 C 151 = 14:31:00 0.11780 7201198 Fiala Petr LPU 8701 C 156 = 14:36:00 0.64910 2082923 Hübner Jan CTB 7902 C 161 = 14:41:00 0.66220 886701 Kašpar Michal TZL 9308 C 166 = 14:46:00 0.62780 52503 Fendrych Michal STE 7607 C 171 = 14:51:00 0.64710

Kategorie H21C

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  7.70 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2044889 Kopecký David UOL 7800 C 90 = 13:30:00 0.61410 7209784 Otrusina Jan ABM 9210 C 95 = 13:35:00 0.41800 7209357 Jordanov Alexandr ZBM 9503 C 100 = 13:40:00 0.24800 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B 105 = 13:45:00 0.34870 2102810 Nebeský Daniel KAM 9404 C 110 = 13:50:00 0.00710 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 C 115 = 13:55:00 0.85400 888891 Bravený Vít ZBM 9102 C 120 = 14:00:00 0.85420 52870 Dudík Petr JPV 8917 C 125 = 14:05:00 0.45910 889288 Cahel Marek LCE 8803 C 130 = 14:10:00 0.63350 53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 135 = 14:15:00 0.17160 682621 Hrazdil Jiří ZBM 8418 C 140 = 14:20:00 0.07620 8252429 Jirka Jakub VPM 7905 C 145 = 14:25:00 0.19940 920681 Ostřanský Filip ASU 9243 C 150 = 14:30:00 0.59880 681864 Schäfer Jan TZL 9301 C 155 = 14:35:00 0.25170 515142 Klapal Jan LPU 9006 C 160 = 14:40:00 0.58310 2027203 Souček Jan KSU 6504 C 165 = 14:45:00 0.05250 52220 Beran Pavel TZL 7920 C 170 = 14:50:00 0.23860

Kategorie H21D

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  6.00 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
361970 Erben Martin SOP 9001 C 70 = 13:10:00 0.02520 7207342 Strachota Petr TJN 8700 C 75 = 13:15:00 0.71110 2045244 Dressler Jan SBK 7911 C 80 = 13:20:00 0.31070

Kategorie H21E

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati 13.70 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 920683 Semík Ondřej KAM 9401 E 0 = 12:00:00 0.95030 2 896968 Valenta Jiří LCE 9201 C 4 = 12:04:00 0.80140 3 886715 Udržal Tomáš LPU 8002 E 8 = 12:08:00 0.87630 4 897360 Kettner Vojtěch KAM 9601 E 12 = 12:12:00 0.92440 5 52705 Perůtka Jan LCE 8801 C 16 = 12:16:00 0.83830 6 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 R 20 = 12:20:00 0.90150 7 1399000 Horyna Roman LCE 7602 C 24 = 12:24:00 0.85330 8 887626 Kolovský František LPM 9202 R 28 = 12:28:00 0.88760 9 7200324 Tomanek Daniel KSU 7410 C 32 = 12:32:00 0.81720 10 2025363 Pešek Ondřej CHC 8502 C 36 = 12:36:00 0.77060 11 1591995 Hruška Jakub ZBM 9515 C 40 = 12:40:00 0.84980 12 1008172 Hepner David SHK 7601 C 44 = 12:44:00 0.81350 13 8137666 Kamenický Matěj LPU 9036 E 48 = 12:48:00 0.89520 14 886259 Zelenka Tomáš PHK 9001 C 52 = 12:52:00 0.76460 15 7995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 56 = 12:56:00 0.89030 16 920700 Minář Marek ASU 9444 R 60 = 13:00:00 0.89660 17 889308 Mudrák Štěpán LCE 9601 R 64 = 13:04:00 0.88220 18 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 R 68 = 13:08:00 0.89600 19 2051509 Rusý Tomáš KAM 9301 C 72 = 13:12:00 0.85620 20 9890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 76 = 13:16:00 0.96900 21 682333 Hubáček Michal LCE 9301 R 80 = 13:20:00 0.52160 divoká karta 22 7003044 Čech Jan SJI 9601 R 84 = 13:24:00 0.90630 23 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 E 88 = 13:28:00 0.92220 24 502088 Landovský Jakub PGP 9601 R 92 = 13:32:00 0.82930 25 515162 Procházka David LPU 9113 E 96 = 13:36:00 0.90670 26 886264 Horvát Petr ASU 9447 E 100 = 13:40:00 0.91180 27 995807 Komanec Václav SHK 8406 R 104 = 13:44:00 0.87660 28 8422248 Zbranek Roman ASU 8808 R 108 = 13:48:00 0.89470 29 53362 Přibyl Bronislav TZL 8603 C 112 = 13:52:00 0.82800 30 232019 Zelinka Jiří MBM 8740 C 116 = 13:56:00 0.78710 31 553455 Benroth Martin TZL 9206 C 120 = 14:00:00 0.80690 32 9418870 Flašar Jan PGP 8610 R 124 = 14:04:00 0.89100 33 9200095 Wolowczyk Krzysztof STE 9500 C 128 = 14:08:00 divoká karta 34 7201192 Valeš Jiří LPM 9502 R 132 = 14:12:00 0.87320 35 887630 Argaláš Michal TRI 9301 R 136 = 14:16:00 0.88430 36 515009 Kozák Osvald TBM 8201 R 140 = 14:20:00 0.87910 37 1625050 Glonek Jakub AOP 9602 E 144 = 14:24:00 0.90330 38 995886 Balcar Aleš PHK 8602 C 148 = 14:28:00 0.76150 39 515166 Nožka Radek LPU 9005 E 152 = 14:32:00 0.91770 40 515174 Smola Michal TZL 8131 R 156 = 14:36:00 0.84370 41 1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 160 = 14:40:00 0.81440 42 1394262 Rollier Baptiste PHK 8200 E 164 = 14:44:00 0.12630 licence 43 886812 Mokrý Stanislav ZBM 9202 R 168 = 14:48:00 0.88370

Kategorie H35B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  8.10 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9138 Svoboda Lukáš SHK 7905 C 26 = 12:26:00 0.06970 2073424 Janků Marek STE 7102 C 31 = 12:31:00 0.39490 253369 Pěček Martin SKM 7301 C 36 = 12:36:00 7200181 Golinowski Paweł 1VP 7900 C 41 = 12:41:00 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 46 = 12:46:00 0.69410 2067929 Krtička Jan PLU 7931 C 51 = 12:51:00 0.49230 2070849 Karásek Martin ZPV 7301 C 56 = 12:56:00 7204489 Šklíba Jan SRK 7501 C 61 = 13:01:00 52201 Rytíř Michal SKM 7325 C 66 = 13:06:00 0.03340 7204980 Chupek Jozef VZA 7100 C 71 = 13:11:00 436946 Klech Richard VRB 7201 C 76 = 13:16:00 0.67350 7758623 Mrkvica Petr ZLH 7800 C 81 = 13:21:00 0.30500 2103682 Rotek Pavel ZBM 7704 C 86 = 13:26:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 91 = 13:31:00 9101116 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 96 = 13:36:00 0.21760 53242 Milán Pavel TBM 7227 C 101 = 13:41:00 0.07210 886282 Smékal David UOL 7503 C 106 = 13:46:00 0.06830 9521 Krmaš Václav SRK 8001 C 111 = 13:51:00 0.24730 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 116 = 13:56:00 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 121 = 14:01:00 2059751 Popieluch Michal BFM 7301 C 126 = 14:06:00

Kategorie H35C

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  6.40 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2102771 Přikryl Jiří JPV 7404 C 42 = 12:42:00 337650 Mulíček Ondřej ABM 7405 C 47 = 12:47:00 7300185 Vrána Jan UOL 7300 C 52 = 12:52:00 446410 Patterman Pavel KSU 7337 C 57 = 12:57:00 2027234 Smolka Martin STE 7100 C 62 = 13:02:00 0.17510 2073731 Pavelka Martin KSU 7503 C 67 = 13:07:00 7203338 Navrátil Martin ASU 7449 C 72 = 13:12:00 51903 Good Martin SBR 7800 C 77 = 13:17:00 2088163 Kočandrle Jaroslav KSU 7700 C 82 = 13:22:00 2069081 Šaňák Daniel UOL 7601 C 87 = 13:27:00 4728 Chmelář Jan JPV 7501 C 92 = 13:32:00

Kategorie H40B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  7.60 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2085619 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 51 = 12:51:00 53897 Lanc Marian TZL 5806 C 56 = 12:56:00 0.04820 52199 Pěček Vítězslav SKM 7104 C 61 = 13:01:00 7090004 Tuma Jaroslav SJC 7305 C 66 = 13:06:00 0.05590 681853 Binar Robert OOL 7501 C 71 = 13:11:00 0.21410 2058461 Matoušek Milan KSU 6701 C 76 = 13:16:00 53372 Švestka Vítězslav KVS 7301 C 81 = 13:21:00 8629812 Sedlák Radek LIP 7500 C 86 = 13:26:00 0.13700 7003007 Jašek Petr STE 7601 C 91 = 13:31:00 0.12290 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 96 = 13:36:00 0.78580 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 101 = 13:41:00 2032312 Mastela Rafal HAV 7300 C 106 = 13:46:00 7203322 Valík Luděk AOP 7101 C 111 = 13:51:00 0.11000 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 116 = 13:56:00 0.14340 2045205 Čech Tomáš AOP 7001 C 121 = 14:01:00 1416219 Masny Krzysztof MOV 7600 C 126 = 14:06:00 331394 Blažek Petr SJH 7402 C 131 = 14:11:00 7848411 Pekárek Evžen TZL 7007 C 136 = 14:16:00 0.74640 2102818 Kunt Stanislav ZAM 7401 C 141 = 14:21:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 146 = 14:26:00 8008112 Daněk Roman SBK 7541 C 151 = 14:31:00 0.22890 7203467 Chrást Tomáš STH 7401 C 156 = 14:36:00 7200330 Vlček Roman SKM 7000 C 161 = 14:41:00 410254 Sedlář Petr TBM 7319 C 166 = 14:46:00 0.02960 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 171 = 14:51:00 2045222 Škoda František LCE 7439 C 176 = 14:56:00 0.54340

Kategorie H45B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  7.20 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51557 Podivínský Tomáš SCP 7201 C 19 = 12:19:00 0.22610 886291 Paloncý Pavel KSU 6349 C 24 = 12:24:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 29 = 12:29:00 9111166 Vandas Luděk VAM 6601 C 34 = 12:34:00 920658 Pavlík Radek ASU 6849 C 39 = 12:39:00 9101186 Svěchota Milan MOV 7202 C 44 = 12:44:00 1400443 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 49 = 12:49:00 0.15340 2078497 Kasza Ladislav ZBM 7100 C 54 = 12:54:00 553435 Kunz Martin BBM 7101 C 59 = 12:59:00 8071221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 64 = 13:04:00 0.06640 52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 69 = 13:09:00 7209288 Schäfer Michal TZL 6304 C 74 = 13:14:00 433092 Riessler Otto OTK 6800 C 79 = 13:19:00 51279 Bílý Petr LTP 6805 C 84 = 13:24:00 0.04690 52293 Sadílek Martin VIC 6901 C 89 = 13:29:00 0.03020 7209287 Nečas Rudolf TZL 5703 C 94 = 13:34:00 2096117 Rydl Jiří TJN 7000 C 99 = 13:39:00 0.06320 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 104 = 13:44:00 51471 Šneider Miroslav ASU 7101 C 109 = 13:49:00 219243 Vacek Milan SJI 6901 C 114 = 13:54:00 7205006 Nechanický Pavel OSN 7209 C 119 = 13:59:00 331683 Zvoníček Josef SKM 6901 C 124 = 14:04:00 2069100 Kašpar Jaroslav KSU 7004 C 129 = 14:09:00 433082 Müller Libor OTK 7201 C 134 = 14:14:00 53143 Vrubel Karel TZL 6401 C 139 = 14:19:00 2451515 Gola Miroslav VIC 6808 C 144 = 14:24:00 8933 Černoch Karel TZL 6835 C 149 = 14:29:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 154 = 14:34:00 886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 159 = 14:39:00

Kategorie H45C

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 1 = 12:01:00 52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 6 = 12:06:00 2102813 Roubalík Radovan 3SX 6400 C 11 = 12:11:00 neregistro 2087712 Raclavský Vladislav UOL 6600 C 16 = 12:16:00 53233 Gryc Jan TBM 6709 C 21 = 12:21:00 504405 Antonowicz Jerzy 28P 6800 C 26 = 12:26:00 426375 Světnický Alexandr OOL 6300 C 31 = 12:31:00 1409878 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 36 = 12:36:00 2060252 Holubář David KUO 7101 C 41 = 12:41:00 301281 Mika Ladislav TBM 6801 C 46 = 12:46:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 51 = 12:51:00 2060254 Zbořil Ctirad UOL 7200 C 56 = 12:56:00 436923 Slavík Tomáš VRB 6808 C 61 = 13:01:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 66 = 13:06:00 2060216 Kurečka Robert ABM 7210 C 71 = 13:11:00 0.08610 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 76 = 13:16:00 53264 Kligl Vladislav TBM 6910 C 81 = 13:21:00

Kategorie H50B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  6.10 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 23 = 12:23:00 2060272 Procházka Radek LPU 6504 C 28 = 12:28:00 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 33 = 12:33:00 2092403 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 38 = 12:38:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 43 = 12:43:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 48 = 12:48:00 7200586 Sklenář Josef SBR 6601 C 53 = 12:53:00 682679 Hadač Miroslav AOP 6501 C 58 = 12:58:00 0.07970 443101 Siegl Roman MFP 6700 C 63 = 13:03:00 0.05960 232412 Šarman Radim MOV 6201 C 68 = 13:08:00 7209290 Strakoš Bohumil TZL 6345 C 73 = 13:13:00 2011817 Šimek Roman UOL 6503 C 78 = 13:18:00 51752 Mutinský Viktor KUO 6501 C 83 = 13:23:00 53369 Galík Svatopluk TZL 6301 C 88 = 13:28:00 352349 Tesař Jiří AOP 6702 C 93 = 13:33:00 1393090 Wolowczyk Marek 28P 6300 C 98 = 13:38:00 232166 Cetl Vladimír AOP 6602 C 103 = 13:43:00 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 108 = 13:48:00 7208215 Šmelík Juraj LCE 6603 C 113 = 13:53:00 0.36260 980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 118 = 13:58:00 2049558 Ryšavý Jiří OOP 5803 C 123 = 14:03:00 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 128 = 14:08:00 0.07460 9101183 Holec Honza MOV 6701 C 133 = 14:13:00 51873 Řeháček Petr SBR 6302 C 138 = 14:18:00 51686 Richtr Aleš VPM 6601 C 143 = 14:23:00

Kategorie H55B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8789 Bialožyt Miroslav TRI 5701 C 92 = 13:32:00 9601003 Kamenický Radan OSN 6004 C 97 = 13:37:00 0.38750 889301 Slezák Libor LCE 6207 C 102 = 13:42:00 0.04780 9014 Trejtnar Pavel KUN 5801 C 107 = 13:47:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 112 = 13:52:00 681857 Kulhavý Josef SRK 5701 C 117 = 13:57:00 6607 Bořil Petr SJI 6207 C 122 = 14:02:00 52702 Plášek Martin LCE 6118 C 127 = 14:07:00 53247 Hlaváč Jiří TBM 6116 C 132 = 14:12:00 0.59440 2060235 Chládek Josef ZAM 5901 C 137 = 14:17:00 336792 Lužný Ladislav HAV 6000 C 142 = 14:22:00 7201772 Hirš Libor VBM 6000 C 147 = 14:27:00 52279 Semík Luboš KAM 6201 C 152 = 14:32:00 0.54540 410327 Šebesta Vlastislav TBM 5807 C 157 = 14:37:00 515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 162 = 14:42:00 51173 Maceček Otakar MOV 6102 C 167 = 14:47:00

Kategorie H55C

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51954 Labudík Milan VRB 6202 C 19 = 12:19:00 52531 Albert František OOL 5804 C 25 = 12:25:00 301633 Klimpl Petr LPU 5401 C 31 = 12:31:00 2067305 Polínek Jaroslav OTK 5300 C 37 = 12:37:00 52473 Bednář Jan UOL 5402 C 43 = 12:43:00 2106888 Hrouza Jan KRN 5401 C 49 = 12:49:00 2113057 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 55 = 12:55:00 52538 Kolář Leopold VRB 5404 C 61 = 13:01:00 410158 Kostka Evžen AOP 5701 C 67 = 13:07:00 4705 Janošík Zdeněk UOL 5600 C 73 = 13:13:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 79 = 13:19:00 2092418 Janošík Antonín UOL 5201 C 85 = 13:25:00

Kategorie H60B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8904 Komínek Jaroslav KON 5713 C 51 = 12:51:00 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 57 = 12:57:00 895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C 63 = 13:03:00 0.05990 7207360 Michalec Jan DCH 5701 C 69 = 13:09:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 75 = 13:15:00 52556 Strachota Jaroslav ASU 5600 C 81 = 13:21:00 301201 Potěšil Václav VBM 5613 C 87 = 13:27:00 2113053 Zeman Ludvík BFM 5301 C 93 = 13:33:00 52425 Poklop Lubomír UOL 5601 C 99 = 13:39:00 2070844 Slováček Rudolf TZL 5402 C 105 = 13:45:00 0.08770 2113090 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 111 = 13:51:00

Kategorie H65B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
433083 Šidla Antonín OTK 4601 C 9 = 12:09:00 51950 Pospíšil Karel VRB 5001 C 14 = 12:14:00 2085582 Čípa Jiří CET 5002 C 19 = 12:19:00 51917 Toman Stanislav SBR 4801 C 24 = 12:24:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 29 = 12:29:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 34 = 12:34:00 53251 Uhmann Petr TBM 5103 C 39 = 12:39:00 2075656 Pilgr Bohuslav CET 5101 C 44 = 12:44:00 53256 Zabloudil Pavel TBM 5003 C 49 = 12:49:00 1400440 Pilc Oldřich OOL 5100 C 54 = 12:54:00 2049597 Šmakal Pavel TZL 4801 C 59 = 12:59:00 53810 Pěček Vítězslav SKM 4903 C 64 = 13:04:00 7209285 Jelínek Vít TZL 5102 C 69 = 13:09:00 0.13420 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 74 = 13:14:00 7510216 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 79 = 13:19:00 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 84 = 13:24:00 2085633 Chmelík Aleš VBM 4732 C 89 = 13:29:00 1396260 Jelínek Petr TZL 4902 C 94 = 13:34:00 0.04790 52762 Novotný Stanisl ZLH 4800 C 99 = 13:39:00 7209463 Jurčák Karel SOP 5101 C 104 = 13:44:00

Kategorie H70B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2083416 Dufek Jan TBM 4231 C 97 = 13:37:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 103 = 13:43:00 9554 Švadlena Jiří CHC 4601 C 109 = 13:49:00 52174 Ptáček Jiří BOV 4401 C 115 = 13:55:00 51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C 121 = 14:01:00

Kategorie H75B

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52773 Vávra Jiří MOV 4102 C 22 = 12:22:00 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 27 = 12:27:00 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 32 = 12:32:00 889315 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 37 = 12:37:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 42 = 12:42:00

Kategorie HDR

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 307460 Bukovác Lukáš 27S 1001 C 0 = 12:00:00 2073423 Burdová Hana STE 0852 C 0 = 12:00:00 4735 Burian Jarda NNN 1301 C 0 = 12:00:00 neregistro 4692 Chmelář Filip JPV 0900 C 0 = 12:00:00 811213 Daněk František SBK 1010 C 0 = 12:00:00 neregistro 2067974 Graubner Mikuláš 13C 0002 C 0 = 12:00:00 neregistro 51663 Gregor Marek CTB 0901 C 0 = 12:00:00 51914 Holý Štěpán SBR 0802 C 0 = 12:00:00 52493 Holá Veronika SBR 1050 C 0 = 12:00:00 51833 Hübner Václav CTB 1102 C 0 = 12:00:00 4741 Hýblová Eliška JPV 0001 C 0 = 12:00:00 neregistro 4696 Jandová Tereza SBR 1051 C 0 = 12:00:00 neregistro 52510 Janků Michala STE 1150 C 0 = 12:00:00 428280 Kopecká Tereza UOL 1050 C 0 = 12:00:00 553441 Krtička Jáchym CHA 1000 C 0 = 12:00:00 4736 Kubíčková Lucie VIC 0952 C 0 = 12:00:00 neregistro 7209356 Kvapilová Markéta PHK 0950 C 0 = 12:00:00 7209658 Kvapilová Simona NNN 0000 C 0 = 12:00:00 neregistro 4726 Lerch David NNN 0001 C 0 = 12:00:00 neregistro 2073656 Marek Martin STE 1100 C 0 = 12:00:00 331675 Michálek Marián LCE 1111 C 0 = 12:00:00 251023 Mrkvica Jan ZLH 1100 C 0 = 12:00:00 53886 Pekárek David TZL 1000 C 0 = 12:00:00 2073729 Procházka Ferdinand ADA 1001 C 0 = 12:00:00 416083 Pěček Tobiáš SKM 1100 C 0 = 12:00:00 4697 Skřivanek František 1XC 1200 C 0 = 12:00:00 neregistro 52212 Slováček Ondřej TZL 0902 C 0 = 12:00:00 428255 Smola Jakub NNN 1100 C 0 = 12:00:00 neregistro 4716 Staroštík Jakub UOL 1000 C 0 = 12:00:00 4688 Staroštíková Eliška UOL 1350 C 0 = 12:00:00 436418 Svoboda Marek NNN 1300 C 0 = 12:00:00 neregistro 4727 Tabarková Lenka 8VX 7050 C 0 = 12:00:00 neregistro 331752 Tesařová Lucie AOP 1451 C 0 = 12:00:00 2111615 Tichá Anna SSU 1150 C 0 = 12:00:00 4785 Tinková Barbora JPV 0002 C 0 = 12:00:00 neregistro ? Vysocký Ondřej UOL 1100 C 0 = 12:00:00 neregistro 2102570 Walaská Klára TRI 0950 C 0 = 12:00:00 52776 Švidrnochová Nela OOP 0950 C 0 = 12:00:00

Kategorie P

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 53809 Blank Radka SKM 7351 C 0 = 12:00:00 neregistro ? Cetlová Helena AOP 7550 C 0 = 12:00:00 4694 Chmelář Pavel 37C 0300 C 0 = 12:00:00 neregistro 4721 Dostálová Jindra 8VX 0050 C 0 = 12:00:00 neregistro 2067944 Graubner Tadeáš 13C 0001 C 0 = 12:00:00 neregistro 331800 Graubnerová Martina 13C 0004 C 0 = 12:00:00 neregistro 53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C 0 = 12:00:00 443087 Heclová Jana KSU 7550 C 0 = 12:00:00 438642 Jurčák David SOP 7808 C 0 = 12:00:00 9690219 Kamenická Lenka OSN 6955 C 0 = 12:00:00 428210 Karásková Lucie 6YC 8550 C 0 = 12:00:00 neregistro ? Kobylka Roman ASU 6749 C 0 = 12:00:00 301290 Kratschmerová Jitka VRB 6250 C 0 = 12:00:00 neregistro 2112743 Lubrichová Eva STE 7556 C 0 = 12:00:00 331362 Matulíková Aneta TZL 0050 C 0 = 12:00:00 416715 Musilová Jana ASU XXYY C 0 = 12:00:00 neregistro 443095 Ondráček Martin KSU 7222 C 0 = 12:00:00 420442 Polášková Jana KSU 7171 C 0 = 12:00:00 2102551 Pospíšilová Lucie STE 7551 C 0 = 12:00:00 2017677 Pěčková Monika SKM 7350 C 0 = 12:00:00 2109752 Přikrylová Jitka JPV 7979 C 0 = 12:00:00 2027230 Smolková Dagmar STE 6451 C 0 = 12:00:00 4707 Staroštíková Zuzana UOL 8250 C 0 = 12:00:00 neregistro 2060253 Vrtalová Gabriela UOL 7050 C 0 = 12:00:00 446432 Štábl Roman KSU 7501 C 0 = 12:00:00

Kategorie T3

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení     0 m,  7 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 416064 Benroth Miroslav NNN 0005 C 0 = 12:00:00 neregistro 434835 Miklušová Dagmar 47S 7350 C 0 = 12:00:00 995833 Paloncý Jana KSU 7878 C 0 = 12:00:00 416092 Sedláčková Dagmar KVS 7351 C 0 = 12:00:00 410731 Vlachová Dita SBR 7750 C 0 = 12:00:00 331055 Šauman Petr ODR 6100 C 0 = 12:00:00

Kategorie T5

13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 416065 Benrothová Irena NNN 0006 C 0 = 12:00:00 neregistro 2113076 Bjolek Lukáš BFM 7601 C 0 = 12:00:00 neregistro 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 0 = 12:00:00 4708 Galle Jiří NNN 0002 C 0 = 12:00:00 neregistro 2019240 Hájek Adam KAM 9202 C 0 = 12:00:00 0.72080 232705 Jakubková Vendula ABM 9262 C 0 = 12:00:00 neregistro 4699 Lerch Martin NNN 0003 C 0 = 12:00:00 neregistro 8000029 Mikluš Marián 47S 7200 C 0 = 12:00:00 2080849 Muchová Barbora KVS 8550 C 0 = 12:00:00 7003038 Novotný Ondřej ABM 9211 C 0 = 12:00:00 0.78000 2035148 Otruba Karel PLU 7917 C 0 = 12:00:00 0.68030 49864 Procházka Jiří ADA 7512 C 0 = 12:00:00 0.46380 445029 Venev Simeon BGO C 0 = 12:00:00 neregistro