Kategorie D14B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53811 Dittrichová Lucie SKM 0551 B 1 = 11:01:00 7053853 Batani Valeria TZL 0550 B 3 = 11:03:00 2061817 Černochová Michaela PLU 0351 B 5 = 11:05:00 7207881 Bruková Petra TRI 0450 B 7 = 11:07:00 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 B 9 = 11:09:00 361987 Mulíčková Markéta ABM 0362 B 11 = 11:11:00 7209276 Březinová Zuzana TZL 0453 B 13 = 11:13:00 232732 Hlaváčová Lucie TBM 0660 C 15 = 11:15:00 406938 Vorlová Eva ASU 0499 B 17 = 11:17:00 995797 Kolaříková Eliška TZL 0452 B 19 = 11:19:00 1400409 Němečková Kateřina PLU 0350 B 21 = 11:21:00 8635873 Králová Jolana TBM 0360 C 23 = 11:23:00 2042547 Juříková Jolana LCE 0355 C 25 = 11:25:00 8280803 Nitsch Aleksandra STE 0351 C 27 = 11:27:00 2054645 Palátová Renáta ABM 0655 C 29 = 11:29:00 410323 Miková Lenka TBM 0460 B 31 = 11:31:00 2019215 Otrubová Anna PLU 0577 B 33 = 11:33:00 53866 Mudráková Eliška LCE 0352 B 35 = 11:35:00 446428 Skoumalová Petra KSU 0484 B 37 = 11:37:00 2051531 Hartmannová Anna PLU 0354 C 39 = 11:39:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 B 41 = 11:41:00 2103673 Rotková Markéta ZBM 0455 B 43 = 11:43:00 443076 Šánová Julie KSU 0494 B 45 = 11:45:00 7204988 Hájková Lucie SOP 0350 A 47 = 11:47:00 53831 Matochová Adéla TZL 0552 B 49 = 11:49:00 8796 Kovalčíková Anna AOP 0453 B 51 = 11:51:00 2091565 Mrkvičková Ema TZL 0451 B 53 = 11:53:00 2049511 Pišová Adéla LCE 0551 B 55 = 11:55:00 49341 Haltofová Romana TRI 0451 B 57 = 11:57:00 436422 Švidrnochová Eliška OOP 0451 B 59 = 11:59:00 2051495 Finstrlová Julie ZBM 0552 B 61 = 12:01:00 206416 Blažková Veronika SJH 0551 B 63 = 12:03:00 981840 Procházková Doubravka ADA 0651 B 65 = 12:05:00 7053354 Batani Valentina TZL 0551 B 67 = 12:07:00 9102885 Hubáčková Dagmar LCE 0351 A 69 = 12:09:00 436929 Klechová Karolína AOP 0452 B 71 = 12:11:00 2087689 Janečková Adéla PLU 0452 C 73 = 12:13:00 7201771 Šneiderová Daniela ASU 0398 B 75 = 12:15:00 416017 Hovořáková Karolína ZBM 0351 B 77 = 12:17:00

Kategorie D16A

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
451 434822 Miklušová Tamara ZBM 0260 C 3 = 11:03:00 452 9101707 Korpasová Lucie TBM 0151 A 5 = 11:05:00 0.42940 453 7204985 Poláková Lenka SOP 0151 A 7 = 11:07:00 0.03100 454 515497 Hlaváčová Anežka TBM 0199 A 9 = 11:09:00 0.05110 455 410360 Holečková Petra SHK 0250 A 11 = 11:11:00 0.05750 456 7205017 Marková Ema STE 0252 A 13 = 11:13:00 0.05120 457 7206554 Mrózek Teresa TRI 0251 A 15 = 11:15:00 458 7205007 Dolejší Kateřina STB 0199 A 17 = 11:17:00 0.33140 459 2043603 Martanová Elin VLI 0252 A 19 = 11:19:00 0.05180 460 2035725 Rydlová Magdaléna TJN 0251 A 21 = 11:21:00 0.07070 461 2011852 Shánělová Štěpánka CHC 0152 A 23 = 11:23:00 0.12490 462 2056275 Nádeníčková Pavla NEK 0150 A 25 = 11:25:00 0.03100 463 253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 A 27 = 11:27:00 0.05690 464 7719774 Janků Anna SJC 0252 A 29 = 11:29:00 0.03680 465 7207772 Škáchová Magdalena KAM 0151 A 31 = 11:31:00 0.03600 466 2056270 Vejražková Róza SJC 0151 A 33 = 11:33:00 0.05530 467 2091546 Kočová Halina TZL 0255 A 35 = 11:35:00 468 2051486 Blažková Kateřina SJH 0252 A 37 = 11:37:00 0.05800 469 8623000 Vandasová Adéla PHK 0255 A 39 = 11:39:00 0.05880 470 2035709 Pekařová Jana TUR 0252 A 41 = 11:41:00 0.12950 471 8631581 Kuchařová Rozálie SJC 0251 A 43 = 11:43:00 472 2035701 Rydlová Adéla TJN 0151 A 45 = 11:45:00 0.26660 473 2035737 Tokárová Regina VPM 0151 A 47 = 11:47:00 0.05190 474 2053560 Šklíbová Míša TJN 0153 A 49 = 11:49:00 0.39660 475 2091544 Tichá Marie TZL 0253 A 51 = 11:51:00 476 2058463 Bejvlová Karolína PGP 0256 A 53 = 11:53:00 0.20350 477 2080843 Nedomlelová Lucie TJN 0256 A 55 = 11:55:00 0.12770 478 2019236 Vyhnálková Marie RIC 0151 A 57 = 11:57:00 0.04180 479 7201779 Chrástová Tereza STH 0251 A 59 = 11:59:00 0.05970 480 9102566 Černá Kateřina VPM 0250 A 61 = 12:01:00 0.05180 481 2075653 Matějková Barbora SJC 0156 A 63 = 12:03:00 0.05390 482 7203465 Šklíbová Veronika SRK 0153 A 65 = 12:05:00 0.14440 483 2056303 Mašínová Anna TJN 0152 A 67 = 12:07:00 0.27460 484 9102568 Bednaříková Sára LCE 0252 A 69 = 12:09:00 0.03480 485 7207356 Kosová Tereza SRK 0151 A 71 = 12:11:00 486 8645925 Golová Tereza VIC 0162 A 73 = 12:13:00 0.05750 487 1399951 Šmelíková Dorota LCE 0260 A 75 = 12:15:00 0.05310

Kategorie D16B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7206537 Smolková Sabina STE 0250 B 71 = 12:11:00 49360 Warcopová Kateřina TRI 0150 B 73 = 12:13:00 8924 Šuráňová Pavlína TZL 0257 B 75 = 12:15:00 7203461 Skoupá Vendula STE 0152 B 77 = 12:17:00 436954 Čeleďová Justýna TZL 0152 B 79 = 12:19:00 682663 Vránová Eliška UOL 0151 C 81 = 12:21:00 1400427 Pišová Barbora LCE 0251 B 83 = 12:23:00 0.01170 2092433 Raclavská Vlaďka UOL 0253 B 85 = 12:25:00 2091554 Tichá Julie TZL 0252 B 87 = 12:27:00 7208226 Nevěřilová Kateřina LCE 0254 B 89 = 12:29:00 0.03280 2067338 Hajduková Jana KSU 0197 B 91 = 12:31:00 2092435 Raclavská Lenka UOL 0252 C 93 = 12:33:00 2056310 Plášková Anna LCE 0152 B 95 = 12:35:00 7203336 Greschnerová Tereza ASU 0299 B 97 = 12:37:00 0.02630 2092434 Raclavská Zuzana UOL 0251 C 99 = 12:39:00 2104620 Patassiová Michaela 27S 0250 C 101 = 12:41:00

Kategorie D18A

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
351 435207 Miklušová Tereza ZBM 9960 B 48 = 11:48:00 352 1110200 Głowacz Julia STE 0050 C 50 = 11:50:00 0.09130 353 8100500 Aschermannová Karolína KAM 0051 A 52 = 11:52:00 354 7203458 Kundratová Lucie TZL 0058 A 54 = 11:54:00 355 682622 Borovičková Valerie LPU 0054 A 56 = 11:56:00 0.04640 356 515491 Albrechtová Iveta KAM 9950 A 58 = 11:58:00 0.13280 357 2032191 Thýnová Nikola SHK 0051 A 60 = 12:00:00 0.06150 358 2059758 Janošíkova Tereza UOL 9950 A 62 = 12:02:00 0.13350 359 897364 Peterová Jana LPU 0057 A 64 = 12:04:00 0.15950 360 2032162 Malinová Apolena SHK 9952 A 66 = 12:06:00 361 7200901 Nešporová Alžběta TZL 0051 A 68 = 12:08:00 0.18890 362 7200323 Riby Rose LTP 0051 A 70 = 12:10:00 0.37630 363 2032127 Matoušová Kateřina VRL 9955 A 72 = 12:12:00 0.36700 364 7201197 Sieglová Eliška PGP 9954 A 74 = 12:14:00 0.17050 365 9101109 Grycová Kateřina TBM 0058 A 76 = 12:16:00 0.09230 366 7205020 Bruková Magda TRI 0054 A 78 = 12:18:00 367 7201776 Kalenská Dominika STH 9958 A 80 = 12:20:00 0.13940 368 1204999 Janoušková Lucie BOR 9954 A 82 = 12:22:00 0.05540 369 7207019 Opálková Martina BBM 0050 A 84 = 12:24:00 0.28540 370 7203324 Nechanická Klára OSN 0050 A 86 = 12:26:00 0.15130 371 2045171 Hrabošová Magdalena ASU 0099 A 88 = 12:28:00 0.02540 372 425544 Semrádová Jana CHC 9951 A 90 = 12:30:00 0.41490 373 416210 Zrníková Adéla OSN 0099 A 92 = 12:32:00 0.37990 374 7205966 Foltýnová Eva SJI 0051 A 94 = 12:34:00 0.10970 375 2025342 Zatloukalová Romana ZLH 9950 A 96 = 12:36:00 376 7205002 Větříčková Andrea SHK 9951 A 98 = 12:38:00 0.05470 377 897355 Firešová Markéta ZBM 9951 A 100 = 12:40:00 0.24100 378 2075681 Hápová Petra PHK 0051 A 102 = 12:42:00 379 2091555 Tichá Veronika TZL 9951 A 104 = 12:44:00 0.12520 380 7207857 Hájková Lenka SOP 0050 A 106 = 12:46:00 381 2075609 Kubíčková Jana PHK 9999 A 108 = 12:48:00 0.05020 382 232865 Utíkalová Kateřina TBM 9952 A 110 = 12:50:00 383 682365 Chaloupská Barbora PHK 9951 A 112 = 12:52:00 0.07120 384 2091521 Ressová Tereza LCE 0052 A 114 = 12:54:00 385 7201754 Urbanová Markéta STH 9953 A 116 = 12:56:00 386 2045206 Čechová Klára AOP 9951 A 118 = 12:58:00 0.13160 387 9102570 Waňková Martina LPU 9959 A 120 = 13:00:00 0.05790 388 7208096 Pavlíková Markéta CHA 0050 A 122 = 13:02:00 0.16920 389 2056287 Zlámalová Nikola SJC 9951 A 124 = 13:04:00 0.05320 390 7201814 Vojtíšková Viktorie LPU 0051 A 126 = 13:06:00 0.05010 391 320290 Chaloupková Kateřina CHC 0051 A 128 = 13:08:00 0.05180 392 1400403 Odehnalová Klára ZBM 9956 A 130 = 13:10:00 0.15010 393 439123 Nechutová Aneta SJI 9950 A 132 = 13:12:00 0.10400 394 410338 Auermüllerová Anna ZBM 0060 A 134 = 13:14:00 395 1006615 Kopecká Anna LPU 9958 A 136 = 13:16:00 0.06930 396 2061783 Poláková Tereza SOP 9951 A 138 = 13:18:00 0.21370 397 331291 Špringlová Kamila TBM 0050 A 140 = 13:20:00 0.08000

Kategorie D18B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
122 Malivánková Eva ZBM 9952 B 1 = 11:01:00 7207020 Špendlíková Kamila LCE 0051 B 3 = 11:03:00 7204506 Štefková Klára TBM 0059 B 5 = 11:05:00 2085608 Šabršulová Natálie LCE 0054 B 7 = 11:07:00 446425 Pšenčíková Adéla KSU 0050 B 9 = 11:09:00 2032153 Švidrnochová Lenka SOP 9952 B 11 = 11:11:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 B 13 = 11:13:00

Kategorie D20A

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
251 2058511 Čechová Tereza KAM 9852 A 1 = 11:01:00 0.76000 252 9556 Chaloupková Veronika CHC 9852 A 3 = 11:03:00 0.31090 253 515001 Hájková Eliška KAM 9851 A 5 = 11:05:00 0.56080 254 980354 Horvátová Hana ASU 9797 A 7 = 11:07:00 0.64870 255 2051502 Nováková Lucie BOR 9854 A 9 = 11:09:00 0.19720 256 2073746 Tesařová Jana TRI 9751 R 11 = 11:11:00 0.77210 257 1407423 Slavíková Silvie PGP 9751 A 13 = 11:13:00 0.66060 258 2111769 Staňová Karolína BOR 9853 A 15 = 11:15:00 0.49580 259 9988889 Grycová Veronika TBM 9859 A 17 = 11:17:00 0.18280 260 9101106 Vyhnálková Barbora RIC 9850 R 19 = 11:19:00 0.81170 261 9101703 Korpasová Tereza TBM 9898 A 21 = 11:21:00 0.62520 262 7204981 Kavánková Iva TZL 9753 R 23 = 11:23:00 0.75150 263 2082918 Kinkorová Tereza LPM 9850 A 25 = 11:25:00 0.22100 264 2027242 Vývodová Jana ASU 9852 A 27 = 11:27:00 0.22500 265 1007533 Odehnalová Tereza ZBM 9757 R 29 = 11:29:00 0.80000 266 1600872 Sheshikova Anastasia KAM 9853 A 31 = 11:31:00 0.01940 267 7205001 Červená Adéla SHK 9755 A 33 = 11:33:00 0.69130 268 886271 Nováková Tereza DKP 9751 E 35 = 11:35:00 0.85360 269 1403419 Linková Alena TUR 9751 R 37 = 11:37:00 0.71590 270 7208088 Szarzecová Lucie TRI 9850 A 39 = 11:39:00 271 2032161 Chovancová Zuzana TZL 9754 R 41 = 11:41:00 0.73270 272 52957 Fukalová Hana AOP 9850 R 43 = 11:43:00 0.39800

Kategorie D20B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2108866 Škrabalová Šárka KON 9888 C 3 = 11:03:00 0.09880 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 5 = 11:05:00 0.12110 53721 Koporová Lenka ZBM 9753 B 7 = 11:07:00 0.15900 2053582 Habigerová Jana KSU 9888 B 9 = 11:09:00 0.04860

Kategorie D21A

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
888602 Chromá Adéla TBM 8870 C 41 = 11:41:00 0.15000 7003042 Kožinová Zuzana PGP 9650 C 43 = 11:43:00 0.66190 515074 Tesařová Marcela LCE 9450 C 45 = 11:45:00 0.66590 7204993 Žaloudková Klára LPU 9461 C 47 = 11:47:00 0.57730 7170894 Jeřábková Jitka TZL 9453 C 49 = 11:49:00 0.74890 515189 Vozdová Klára ASU 8964 C 51 = 11:51:00 0.27230 8849 Vítková Lucie PTE 9474 C 53 = 11:53:00 0.56570 2051524 Myslivcová Pavla SHK 9352 C 55 = 11:55:00 0.69160 886267 Janů Hana KSU 9393 C 57 = 11:57:00 0.58660 995814 Mádlová Věra ZBM 8951 C 59 = 11:59:00 0.78060 515158 Křížová Lenka TTR 8551 C 61 = 12:01:00 0.69660 1398689 Hepnerová Martina SHK 8152 C 63 = 12:03:00 0.82370 981820 Azebová Nina PHK 8855 C 65 = 12:05:00 0.62950 889310 Dékány Pavla LCE 9052 C 67 = 12:07:00 515153 Dittrichová Petra KON 8787 C 69 = 12:09:00 0.73870 1414201 Panchenko Olena 28P 8650 C 71 = 12:11:00 53339 Slováčková Věra TZL 8181 C 73 = 12:13:00 0.55690 2073724 Sabelová Markéta TRI 9656 R 75 = 12:15:00 0.73840 995815 Rychlá Pavlína KRN 8559 C 77 = 12:17:00 0.55130 8829 Boháčová Lucie PTE 8771 C 79 = 12:19:00 0.49140 8780 Bialožytová Tereza PGP 9055 C 81 = 12:21:00 0.59490 7752223 Pekárková Eva TZL 7653 C 83 = 12:23:00 0.73650 2083378 Ptáčková Veronika TBM 7374 C 85 = 12:25:00 0.43240 682342 Kopecká Eliška ASU 9299 C 87 = 12:27:00 0.61260 515140 Panchártková Tereza LTU 8950 C 89 = 12:29:00 0.67270 7260024 Balcarová Jana PHK 8753 C 91 = 12:31:00 0.41370 416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C 93 = 12:33:00 0.56490

Kategorie D21B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
981834 Klapalová Michaela LPU 8499 R 15 = 11:15:00 0.37550 2082714 Košárková Iva PGP 8155 C 17 = 11:17:00 0.69160 2083393 Beranová Kristína TZL 8553 C 19 = 11:19:00 0.25520 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 21 = 11:21:00 0.59710 52700 Botiková Daniela LCE 9158 C 23 = 11:23:00 0.01000 981818 Kozumplíková Alice RBK 8151 C 25 = 11:25:00 0.53780 515071 Šňupárková Anna DKP 9652 C 27 = 11:27:00 0.15300 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 29 = 11:29:00 0.48790 301555 Holečková Anna UOL 9853 C 31 = 11:31:00 0.06170 2045231 Ondráčková Veronika EKP 7850 C 33 = 11:33:00 0.48730 7207503 Klimplová Zuzana LPU 8151 C 35 = 11:35:00 0.26940 53828 Končáková Klára LCE 9555 C 37 = 11:37:00 0.24040 52416 Dittrichová Zuzana KON 9175 C 39 = 11:39:00 0.40800 889305 Jirčáková Martina LCE 8951 C 41 = 11:41:00 0.49630 218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 43 = 11:43:00 0.33570 2088219 Michálková Renata LCE 8151 C 45 = 11:45:00 0.65000 7200372 Synková Petra DOK 7950 C 47 = 11:47:00 0.38450 8007503 Daňková Veronika SBK 8151 C 49 = 11:49:00 0.51850 7260027 Pekárková Monika RBK 9252 C 51 = 11:51:00 0.49880 920679 Csakvaryová Lenka SBK 8383 C 53 = 11:53:00 0.15380

Kategorie D21E

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení     0 m, 22 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
101 515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 R 63 = 12:03:00 0.90590 102 7200333 Procházková Marie KAM 9554 E 65 = 12:05:00 0.90990 103 1007544 Poklopová Lenka ZBM 8950 E 67 = 12:07:00 0.89240 104 7201819 Šiková Barbora LPM 9650 R 69 = 12:09:00 0.72790 105 7200341 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 71 = 12:11:00 0.95520 106 7200316 Koporová Petra ASU 9353 C 73 = 12:13:00 0.71060 107 9102089 Bořánková Karolína KAM 9550 R 75 = 12:15:00 0.80270 108 361921 Čermáková Magdalena LCE 9155 R 77 = 12:17:00 0.82510 109 7003009 Hlubučková Kristýna KAM 9551 C 79 = 12:19:00 0.77690 110 981804 Vališová Martina OSN 9696 C 81 = 12:21:00 0.74360 111 1668661 Hrušková Barbora ZBM 9354 E 83 = 12:23:00 0.94700 112 7208080 Gregorová Kamila CTB 8151 E 85 = 12:25:00 0.97730 113 7207077 Plochová Dominika DKP 8651 R 87 = 12:27:00 0.85600 114 1398998 Hančová Petra LPU 9659 E 89 = 12:29:00 0.87600 115 2081369 Voborníková Alena CTB 9451 R 91 = 12:31:00 0.85760 116 8625739 Kubicka Zuzanna 28P 9350 C 93 = 12:33:00 117 995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 C 95 = 12:35:00 0.81830 118 682103 Jakobová Adélka PGP 9056 E 97 = 12:37:00 0.94280 119 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 R 99 = 12:39:00 0.89520 120 8005907 Rollier Monika PHK 8051 E 101 = 12:41:00 0.98180 121 515488 Hlavová Jindra ZBM 8989 E 103 = 12:43:00 0.97740 122 940318 Procházková Klára LPU 9451 R 105 = 12:45:00 0.86890 123 7201820 Šiková Karolína LPM 9651 R 107 = 12:47:00 0.83270 124 9005227 Šimková Johanka ZBM 9350 R 109 = 12:49:00 0.88420 125 2053588 Udržalová Pavla LPU 8552 C 111 = 12:51:00 0.76050 126 7200367 Hiršová Gabriela ZBM 9651 R 113 = 12:53:00 0.82110 127 7203330 Staňková Lucie ASU 8756 C 115 = 12:55:00 0.70400 128 9201069 Chromá Kateřina ZBM 9451 E 117 = 12:57:00 0.91730

Kategorie D35B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 80 = 12:20:00 682350 Horčičková Eva UOL 7051 C 82 = 12:22:00 0.66350 2060211 Švidrnochová Hana OOP 7751 C 84 = 12:24:00 0.05720 2096137 Zbraňková Magda STE 7352 C 86 = 12:26:00 420413 Juřeníková Hana MOV 8052 C 88 = 12:28:00 995816 Otrubová Johana PLU 7852 C 90 = 12:30:00 0.47910 889279 Vyhnálková Eva RIC 7552 C 92 = 12:32:00 52041 Mulíčková Eva ABM 7469 C 94 = 12:34:00 8897 Krtičková Michaela CHA 7952 C 96 = 12:36:00 0.42930 2025355 Matoušková Jana STE 7951 C 98 = 12:38:00 0.07200 52037 Ehlová Pavla TBM 7377 C 100 = 12:40:00 7204971 Chupekova Silvia VZA 7250 C 102 = 12:42:00 2092369 Good Ludmila SBR 8050 C 104 = 12:44:00

Kategorie D40B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2085577 Chmelářová Radka JPV 7650 C 49 = 11:49:00 232406 Štětínská Soňa MOV 7650 C 51 = 11:51:00 9201328 Vránová Helena UOL 7652 C 53 = 11:53:00 2025346 Vavříková Iveta MOV 7450 C 55 = 11:55:00 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 57 = 11:57:00 0.32890 52502 Janků Renata STE 7251 C 59 = 11:59:00 2035158 Němečková Věra PLU 7777 C 61 = 12:01:00 0.09110 9676 Smutná Jana VAM 6251 C 63 = 12:03:00 51527 Pavlicová Anna KVS C 65 = 12:05:00 neregistro 2087665 Finstrlová Alena ZBM 7550 C 67 = 12:07:00 230679 Grycová Petra TBM 7467 C 69 = 12:09:00 9690219 Kamenická Lenka OSN 6955 C 71 = 12:11:00 2080963 Marková Eva STE 7550 C 73 = 12:13:00 426400 Chovancová Jana TZL 7352 C 75 = 12:15:00 1409879 Korpasová Ivana LBM 7362 C 77 = 12:17:00 0.06600 522004 Bukovacová Alena ZBM 7454 C 79 = 12:19:00 980374 Valíková Petra AOP 7351 C 81 = 12:21:00 7204991 Šklíbová Jana SRK 7651 C 83 = 12:23:00 2053570 Vandasová Markéta VAM 7250 C 85 = 12:25:00 9722 Hájková Ludmila CET 7554 C 87 = 12:27:00 0.11750 442855 Krčová Martina KSU 7272 C 89 = 12:29:00 7209281 Batani Hana TZL 7351 C 91 = 12:31:00 0.42790 52689 Mudráková Tereza LCE 7252 C 93 = 12:33:00 7205038 Nechanická Daniela OSN 7557 C 95 = 12:35:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 97 = 12:37:00 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C 99 = 12:39:00 7201755 Šneiderová Lucie ASU 7498 C 101 = 12:41:00 434839 Dolejší Lenka STB 7499 C 103 = 12:43:00 0.05060 443078 Milánová Jindřiška TBM 7475 C 105 = 12:45:00

Kategorie D45B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52654 Jarošová Petra ZPV 6666 C 0 = 11:00:00 2067216 Kliglová Radka TBM 7261 C 2 = 11:02:00 2012280 Šmelíková Hana ASU 6999 C 4 = 11:04:00 980334 Čechová Zuzana BZR 6951 C 6 = 11:06:00 301560 Holečková Lenka UOL 6750 C 8 = 11:08:00 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 10 = 11:10:00 1400448 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 12 = 11:12:00 0.59970 7205009 Riby Kateřina LTP 7252 C 14 = 11:14:00 0.04890 2096150 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 16 = 11:16:00 7200587 Kovaříková Mária TRI 6950 C 18 = 11:18:00 9542 Chaloupková Lenka CHC 6951 C 20 = 11:20:00 443075 Sieglová Dagmar MFP 7050 C 22 = 11:22:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 24 = 11:24:00 7201756 Hiršová Marcela VBM 7079 C 26 = 11:26:00 52346 Kunzová Ivana BBM 7155 C 28 = 11:28:00 896961 Mielcová Elena AOV 6951 C 30 = 11:30:00 2096115 Kostková Jana AOP 7151 C 32 = 11:32:00 889302 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 34 = 11:34:00 0.06390 49412 Grycová Jana TBM 6969 C 36 = 11:36:00 332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 38 = 11:38:00 2035702 Semíková Iva KAM 6850 C 40 = 11:40:00 49656 Hlaváčová Šárka TBM 7258 C 42 = 11:42:00 2073677 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 44 = 11:44:00 2045240 Kulhavá Jarmila SRK 6751 C 46 = 11:46:00 361929 Novotná Jitka ZLH 7050 C 48 = 11:48:00 49883 Vidmuchová Martina PLU 7171 C 50 = 11:50:00 53270 Miková Iva TBM 7071 C 52 = 11:52:00

Kategorie D50B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52412 Smičková Eva KON 5887 C 79 = 12:19:00 9678 Veverková Yveta VAM 6452 C 81 = 12:21:00 0.03320 52342 Schäferová Jana TZL 6566 C 83 = 12:23:00 52560 Strachotová Eva ASU 6099 C 85 = 12:25:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 87 = 12:27:00 8810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C 89 = 12:29:00 2079495 Mižúrová Jana 27S 6350 C 91 = 12:31:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 93 = 12:33:00 52476 Šimková Hana UOL 6653 C 95 = 12:35:00 889289 Vavrysová Iva LCE 6359 C 97 = 12:37:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 99 = 12:39:00 51751 Mutinská Zdeňka KUO 6499 C 101 = 12:41:00 416075 Kukolová Alena LCE 6651 C 103 = 12:43:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 105 = 12:45:00 49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 107 = 12:47:00 331685 Lázničková Marcela TZL 6751 C 109 = 12:49:00 49329 Hanzlová Svatava HAV 6651 C 111 = 12:51:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 113 = 12:53:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 115 = 12:55:00 7207351 Kosová Michaela SRK 6752 C 117 = 12:57:00 0.16290 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 119 = 12:59:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 121 = 13:01:00 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 123 = 13:03:00 1416361 Klapalová Jana VAM 6451 C 125 = 13:05:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 127 = 13:07:00

Kategorie D55B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 17 = 11:17:00 682079 Bravená Alexandra VBM 6155 C 19 = 11:19:00 8260628 Krejčíková Monika TZL 6262 C 21 = 11:21:00 416848 Davi Jana ASU 6199 C 23 = 11:23:00 neregistro 51509 Valentová Eva LCE 6051 C 25 = 11:25:00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 27 = 11:27:00

Kategorie D60B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49421 Řezníková Renáta AOP 5451 C 31 = 11:31:00 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 33 = 11:33:00

Kategorie D65B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
446344 Suchánková Libuše SOP 4851 C 24 = 11:24:00 52763 Novotná Ludmila ZLH 4850 C 26 = 11:26:00 410192 Cigošová Anna TBM 5253 C 28 = 11:28:00

Kategorie D70B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8882 Vlachová Renata AOV 4450 C 20 = 11:20:00

Kategorie H14B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2061799 Marek Vojtěch ZBM 0410 B 40 = 11:40:00 2087708 Bjolek Jan BFM 0601 B 42 = 11:42:00 2060236 Hájek Dominik CET 0601 C 44 = 11:44:00 416128 Mrózek Pawel TRI 0401 B 46 = 11:46:00 2087698 Bjolek Michal BFM 0305 B 48 = 11:48:00 8636188 Antonowicz Jan STE 0503 C 50 = 11:50:00 8629759 Bialožyt Marek TRI 0301 A 52 = 11:52:00 229473 Stryk Štěpán KSU 0306 B 54 = 11:54:00 332962 Palát Tomáš ABM 0307 B 56 = 11:56:00 49366 Haltof Adam TRI 0300 B 58 = 11:58:00 2091553 Šemnický Jakub TZL 0400 B 60 = 12:00:00 2058480 Štábl Adam KSU 0401 A 62 = 12:02:00 2056307 Kovář Radim CET 0501 C 64 = 12:04:00 2102814 Čech Vít AOP 0302 B 66 = 12:06:00 7207618 Doušek Tomáš TBM 0401 B 68 = 12:08:00 2082903 Šperlich Jan KSU 0403 B 70 = 12:10:00 2075632 Musil Štěpán TBM 0305 C 72 = 12:12:00 53112 Štoudek Martin ASU 0448 B 74 = 12:14:00 888640 Milán Jakub TBM 0411 A 76 = 12:16:00 2087662 Štěrbák Josef ZBM 0409 B 78 = 12:18:00 2035728 Janků Martin STE 0404 B 80 = 12:20:00 7209289 Novosad Pavel TZL 0404 B 82 = 12:22:00 2092391 Peňáz Vojtěch VRB 0303 C 84 = 12:24:00 2081359 Valík Adam AOP 0301 A 86 = 12:26:00 920660 Mielec Radomír AOV 0301 B 88 = 12:28:00 410340 Ehl Ondřej TBM 0404 B 90 = 12:30:00 2042526 Urbánek Adam ZBM 0302 B 92 = 12:32:00 1418768 Beneš Jindřich KON 0404 B 94 = 12:34:00 2096113 Bukovác Filip ZBM 0501 B 96 = 12:36:00 2051506 Otruba František PLU 0501 B 98 = 12:38:00 446437 Štábl Patrik KSU 0606 B 100 = 12:40:00 7209282 Eichler Vít TZL 0401 B 102 = 12:42:00 416071 Hájek Petr LCE 0306 C 104 = 12:44:00 53817 Pěček Dominik SKM 0401 C 106 = 12:46:00 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 B 108 = 12:48:00 2078496 Kasza Tomáš ZBM 0512 C 110 = 12:50:00 2092364 Peňáz Radek VRB 0313 B 112 = 12:52:00 2080833 Humeník David LCE 0402 B 114 = 12:54:00 2070831 Pekárek Tobias TZL 0502 B 116 = 12:56:00 888648 Gryc Ondřej TBM 0406 B 118 = 12:58:00 49396 Sikora Matěj TRI 0501 C 120 = 13:00:00 2061762 Černoch Martin PLU 0500 B 122 = 13:02:00 7200590 Kovařík Tomáš TRI 0400 B 124 = 13:04:00 9579 Zrník Tomáš OSN 0606 C 126 = 13:06:00

Kategorie H16A

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
401 2027218 Světnický František STE 0204 A 45 = 11:45:00 0.07790 402 7839783 Zalaba Tomáš SJC 0101 A 47 = 11:47:00 0.13170 403 2058465 Metelka Ondřej PHK 0101 A 49 = 11:49:00 0.08640 404 7201763 Štefan Vít STH 0202 A 51 = 11:51:00 0.07260 405 995867 Gryc Vojtěch TBM 0106 A 53 = 11:53:00 0.07970 406 7200331 Bílý Jakub LTP 0104 A 55 = 11:55:00 0.49260 407 9102569 Adámek Filip ABM 0101 A 57 = 11:57:00 0.32320 408 7200907 Pipek Ondřej LPU 0203 A 59 = 11:59:00 0.07730 409 9101677 Haltof Marek TRI 0200 A 61 = 12:01:00 410 7201196 Siegl Matyáš PGP 0104 A 63 = 12:03:00 0.10790 411 9990101 Švadlena Michal CHC 0101 A 65 = 12:05:00 0.21850 412 446345 Malačka Milan DKP 0210 A 67 = 12:07:00 0.07850 413 2080828 Adamec Martin TJN 0106 A 69 = 12:09:00 0.15410 414 2042518 Richtr Lukáš VPM 0204 A 71 = 12:11:00 0.08220 415 9201064 Gajda Jan KAM 0105 A 73 = 12:13:00 0.31140 416 2053509 Šmol David DOK 0100 A 75 = 12:15:00 0.12970 417 2032192 Lukašák Šimon STE 0202 A 77 = 12:17:00 0.06950 418 218977 Chovanec Václav TZL 0201 A 79 = 12:19:00 419 7201802 Féder Medard LCE 0111 A 81 = 12:21:00 0.08730 420 2042517 Kligl Radim TBM 0103 A 83 = 12:23:00 0.08010 421 2025353 Rücker Jan HOR 0201 A 85 = 12:25:00 0.07610 422 8000543 Mareček Šimon OSN 0201 A 87 = 12:27:00 0.16620 423 7207878 Synek Petr DOK 0200 A 89 = 12:29:00 0.14820 424 1398985 Budský Ondřej TJN 0105 A 91 = 12:31:00 0.22340 425 1400432 Coufal Jáchym ZBM 0200 A 93 = 12:33:00 426 7208339 Janovský Tomáš PGP 0101 A 95 = 12:35:00 0.21800 427 8000321 Nechanický Jan OSN 0200 A 97 = 12:37:00 0.08080 428 7204987 Link Lukáš STH 0205 A 99 = 12:39:00 0.07130 429 2085648 Kostka Jiří AOP 0201 A 101 = 12:41:00 0.11720 430 7200589 Kovařík Martin TRI 0101 A 103 = 12:43:00 431 981832 Švarc Antonín DKP 0203 A 105 = 12:45:00 432 2056308 Šafář Martin KSU 0105 A 107 = 12:47:00 433 2056295 Tuma Matěj SJC 0202 A 109 = 12:49:00 0.04950 434 2115069 Kurz Šimon VPM 0208 A 111 = 12:51:00 0.06240 435 2060249 Janas Petr PGP 0200 A 113 = 12:53:00 436 920699 Grebík Radim ASU 0101 A 115 = 12:55:00 0.03970 437 425596 Škvor Adam KAM 0202 A 117 = 12:57:00 0.04270 438 7070007 Milán Tomáš ZBM 0111 A 119 = 12:59:00 0.07200 439 2096220 Newiak Nick NEK 0101 A 121 = 13:01:00 0.07170

Kategorie H16B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7202876 Tuharský Erik TRI 0100 B 60 = 12:00:00 0.13530 35147 Janda Přemek TZL 0103 B 62 = 12:02:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 C 64 = 12:04:00 0.04030 2067396 Matuš Vít VRB 0202 B 66 = 12:06:00 7209284 Kundrata Jan TZL 0203 B 68 = 12:08:00 2058481 Krč Matěj KSU 0101 B 70 = 12:10:00 2091549 Bartík Filip TZL 0202 B 72 = 12:12:00 425520 Zvoníček Jiří SKM 0101 B 74 = 12:14:00 53384 Koňařík Vít SVS 0200 B 76 = 12:16:00 2073721 Doležal Matyáš STE 0208 B 78 = 12:18:00 0.04690 436930 Blank Noah SKM 0201 B 80 = 12:20:00 2088178 Dostál František UOL 0201 B 82 = 12:22:00 2087673 Svoboda Martin TBM 0105 B 84 = 12:24:00 2058486 Hecl František KSU 0201 B 86 = 12:26:00 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 B 88 = 12:28:00 2032142 Svoboda Radek STE 0207 B 90 = 12:30:00 0.06330 53649 Babišta Antonín KSU 0111 C 92 = 12:32:00

Kategorie H18A

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301 7202866 Kavalír Jáchym PHK 9901 A 4 = 11:04:00 0.17840 302 7209352 Synek Antonín DOK 0001 A 6 = 11:06:00 0.57150 303 7200364 Kafka Matěj SJI 9903 A 8 = 11:08:00 0.36900 304 2060277 Filipek Sebastian TRI 0002 A 10 = 11:10:00 0.07270 305 7203453 Valík Tomáš AOP 0001 A 12 = 11:12:00 0.24200 306 442888 Veselý Vojtěch SJH 0001 A 14 = 11:14:00 307 8629758 Hašek Jan VPM 0001 A 16 = 11:16:00 0.08000 308 2032380 Rusin Jan LPU 0008 A 18 = 11:18:00 0.17280 309 2042514 Hasman Ondřej VPM 0002 A 20 = 11:20:00 0.07130 310 2069092 Nagy Josef TJN 0006 A 22 = 11:22:00 0.08180 311 1398996 Melichar Petr LLI 0001 A 24 = 11:24:00 0.17940 312 2011790 Volák Ondřej LPU 0010 A 26 = 11:26:00 0.16180 313 9200535 Křivda Tomáš CHC 9901 A 28 = 11:28:00 0.70190 314 7201210 Sedlář Jan TBM 0010 A 30 = 11:30:00 315 2067337 Gedeon Dominik KSU 9900 A 32 = 11:32:00 316 7200370 Chupek Jakub JPV 9911 A 34 = 11:34:00 0.58270 317 2035744 Chvátil Šimon PHK 9908 A 36 = 11:36:00 0.18490 318 2059757 Hlaváč Ondřej ZBM 9901 A 38 = 11:38:00 0.09120 319 2053548 Šrámek Ondřej KSU 9909 A 40 = 11:40:00 0.08570 320 7207061 Roudný Václav LPU 0001 A 42 = 11:42:00 0.07920 321 2056285 Jílek Ondřej KSU 9908 A 44 = 11:44:00 0.14440 322 981828 Škvor Ota KAM 9900 A 46 = 11:46:00 0.33490 323 7201809 Thoř Tomáš TUR 9904 A 48 = 11:48:00 0.70290 324 1413977 Samek Tomáš PHK 0001 A 50 = 11:50:00 0.07400 325 2053541 Müller Jonáš KSU 9906 A 52 = 11:52:00 0.08700 326 7206538 Tesař Vojtěch AOP 9900 A 54 = 11:54:00 327 7203464 Podmolík Jonáš TZL 0001 A 56 = 11:56:00 0.08390 328 2056268 Kroul Josef KSU 0044 A 58 = 11:58:00 329 7202871 Jirka Mikuláš STE 0000 A 60 = 12:00:00 0.74590 330 2080935 Matoušek Matěj KSU 0005 A 62 = 12:02:00 0.15090 331 2075666 Buk Petr ROU 0001 A 64 = 12:04:00 0.50510 332 2075680 Čech Petr SJI 0001 A 66 = 12:06:00 0.18040 333 7202872 Roudný Martin LPU 0002 A 68 = 12:08:00 0.49170 334 887936 Pavlovec Dan BOR 0001 A 70 = 12:10:00 0.67310 335 7205561 Šabata Milan SRK 9904 A 72 = 12:12:00 0.04420 336 331216 Panovec Kryštof LCE 0011 A 74 = 12:14:00 0.12830 337 682370 Horčička Vít STE 9919 A 76 = 12:16:00 0.27960 338 2082929 Zentrich Dušan LCE 0012 A 78 = 12:18:00 0.07760

Kategorie H18B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2054641 Král Jan ZBM 9904 B 10 = 11:10:00 2053585 Bitto Maxim LCE 0003 B 12 = 11:12:00 0.05600 2056305 Ondráček Radek KSU 9933 B 14 = 11:14:00 1418762 Beneš Miroslav KON 9915 B 16 = 11:16:00 0.03280 2073753 Holesz Sebastian TRI 9902 B 18 = 11:18:00 7204496 Rajnoha David TBM 0003 B 20 = 11:20:00 9201065 Komenda Jan ZBM 9902 B 22 = 11:22:00 2073670 Ingršt Matěj ABM 9907 B 24 = 11:24:00 1403424 Vavřík Tomáš MOV 0004 B 26 = 11:26:00 0.14500 332946 Šnyrch Jakub ABM 9906 B 28 = 11:28:00 7207864 Procházka Jakub SOP 9903 B 30 = 11:30:00 0.06330 1400425 Vostál Dominik UOL 9901 B 32 = 11:32:00 7207868 Gilík Marek SOP 9904 B 34 = 11:34:00 0.02360 433087 Müller Tomáš OTK 9901 B 36 = 11:36:00 9200524 Láznička Václav TZL 9901 B 38 = 11:38:00 2067336 Grulich Ondřej KSU 0049 B 40 = 11:40:00 438043 Florián Vojtěch ABM 9901 B 42 = 11:42:00 0.26120 2070842 Karásek Adam ZPV 0001 B 44 = 11:44:00 332963 Šnyrch Tomáš ABM 9919 B 46 = 11:46:00

Kategorie H20A

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
201 7200584 Bořil Jan SJI 9700 R 1 = 11:01:00 0.85060 202 7200360 Hirš Otakar ZBM 9801 R 3 = 11:03:00 0.10240 203 2027217 Novák Filip TJN 9801 A 5 = 11:05:00 204 2045221 Zikmund Zdeněk SJC 9703 A 7 = 11:07:00 0.73030 205 1394693 Semerád Antonín DKP 9801 A 9 = 11:09:00 0.53560 206 515123 Mielec Jaromír AOP 9701 A 11 = 11:11:00 0.79020 207 7681889 Bendák Jan PHK 9800 A 13 = 11:13:00 0.09320 208 7202576 Gebrt Jan SHK 9801 A 15 = 11:15:00 0.15150 209 7200378 Sýkora Vojtěch LCE 9801 R 17 = 11:17:00 0.29480 210 2027247 Michek David TJN 9802 A 19 = 11:19:00 0.59130 211 980351 Paukert Lukáš KUO 9801 A 21 = 11:21:00 0.33640 212 2053577 Semrád Ladislav CHC 9701 R 23 = 11:23:00 0.85000 213 1400401 Černocký Libor LCE 9803 A 25 = 11:25:00 0.54540 214 7209363 Koštejn Vít DOK 9800 A 27 = 11:27:00 0.28650 215 2025379 Žák Jan LPU 9802 A 29 = 11:29:00 0.56470 216 7200599 Frýba Dominik SJI 9702 A 31 = 11:31:00 0.65480 217 7202855 Novák Aleš PGP 9808 A 33 = 11:33:00 0.27260 218 1396847 Netuka Vojtěch SHK 9701 R 35 = 11:35:00 0.83960 219 9814 Pokorný David SRK 9701 A 37 = 11:37:00 0.69080 220 9005139 Jíra Tomáš KAM 9802 A 39 = 11:39:00 0.57540 221 9110998 Vandas Daniel PHK 9805 R 41 = 11:41:00 0.71980 222 232245 Valášek Jiří KAM 9700 A 43 = 11:43:00 0.38040 223 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 A 45 = 11:45:00 0.08870 224 7208084 Mikel David TZL 9703 A 47 = 11:47:00 0.78560 225 2027208 Janeček Mirek TJN 9804 A 49 = 11:49:00 0.46610 226 361923 Hausenblas Šimon KAM 9803 A 51 = 11:51:00 0.17210 227 2067320 Šmaus Jan TJN 9700 A 53 = 11:53:00 0.70890 228 2090849 Chaloupka Josef UOL 9801 A 55 = 11:55:00 0.45370 229 9201063 Kelbl Vladimír ZBM 9711 A 57 = 11:57:00 0.79130 230 7203466 Podmolík Josef TZL 9701 A 59 = 11:59:00 0.74610 231 7980810 Pek Daniel SHK 9803 A 61 = 12:01:00 0.66520

Kategorie H20B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
253380 Zvoníček Jan SKM 9801 B 99 = 12:39:00 0.09190 331797 Peřinka Šimon BBM 9700 B 101 = 12:41:00 0.24540 1400410 Cienciala Jan TRI 9801 B 103 = 12:43:00 0.13660 331262 Drozd Michal BBM 9701 B 105 = 12:45:00 0.25080

Kategorie H21A

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení     0 m, 21 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
995886 Balcar Aleš PHK 8602 C 0 = 11:00:00 0.76150 515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 2 = 11:02:00 0.73070 887165 Gregor Martin CTB 7701 C 4 = 11:04:00 0.68800 7207026 Ptáček Pavel BBM 9600 C 6 = 11:06:00 0.66330 52056 Palát Petr ABM 7415 C 8 = 11:08:00 0.80420 436946 Klech Richard VRB 7201 C 10 = 11:10:00 0.67350 2067240 Finstrle Luděk ZBM 7902 C 12 = 11:12:00 0.65700 9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 14 = 11:14:00 0.66790 2067391 Matuš Vojtěch VRB 9606 R 16 = 11:16:00 0.75760 886259 Zelenka Tomáš PHK 9001 C 18 = 11:18:00 0.76460 515193 Henek Michal RBK 8605 C 20 = 11:20:00 0.72300 2017666 Hubáček Josef LCE 6127 C 22 = 11:22:00 0.74810 7207495 Fiala Jan BBM 7205 C 24 = 11:24:00 0.67310 896968 Valenta Jiří LCE 9201 C 26 = 11:26:00 0.80140 2045215 Mašata Matěj PHK 9601 R 28 = 11:28:00 0.82210 7030567 Přikryl Petr ZBM 6708 C 30 = 11:30:00 0.73190 7202896 Vlach Jiří AOV 7900 C 32 = 11:32:00 0.68580 7207362 Kos Tomáš LPU 9303 C 34 = 11:34:00 0.70970 551995 Kamenický Jeroným OSN 9549 C 36 = 11:36:00 0.79090 7200365 Sklenář Martin AOP 9501 C 38 = 11:38:00 0.76200 7204086 Kalata Michał 88P 8901 C 40 = 11:40:00 zahraniční 887901 Ehl Jiří TBM 7701 C 42 = 11:42:00 0.79370 2025344 Křivda Martin CHC 9501 C 44 = 11:44:00 0.78310 52503 Fendrych Michal STE 7607 C 46 = 11:46:00 0.64710 2025343 Pátek Michal CHC 8603 C 48 = 11:48:00 0.69510 7200366 Vacek Vojtěch SJI 9602 C 50 = 11:50:00 0.77840 2045216 Dvorský Vojtěch SKM 9401 C 52 = 11:52:00 0.63490 2042527 Kamaryt Tomáš VPM 8807 C 54 = 11:54:00 0.77230 51123 Doležel Ondřej STE 9202 C 56 = 11:56:00 0.79310 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 58 = 11:58:00 0.75320 7207342 Strachota Petr TJN 8700 C 60 = 12:00:00 0.71110 7207858 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 62 = 12:02:00 0.70940 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 C 64 = 12:04:00 0.77430 7209283 Kolárik Jan TZL 9003 C 66 = 12:06:00 0.75980 886824 Rychlý Pavel KRN 8505 C 68 = 12:08:00 0.79260 2053589 Sháněl Jan CHC 9402 C 70 = 12:10:00 0.66830 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 C 72 = 12:12:00 0.63670 525005 Bukovac Maroš ZBM 7605 C 74 = 12:14:00 0.70360 2082923 Hübner Jan CTB 7902 C 76 = 12:16:00 0.66220 1401181 Václavek Tomáš STE 5809 C 78 = 12:18:00 0.64200 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 80 = 12:20:00 0.67540 553455 Benroth Martin TZL 9206 C 82 = 12:22:00 0.80690 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 84 = 12:24:00 0.78580 681876 Bořil Tomáš ZBM 8833 C 86 = 12:26:00 0.73460 1395205 Terpai Dmytro 28P 8500 C 88 = 12:28:00 zahraniční 1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 90 = 12:30:00 0.81440 9200728 Pavlovec Jan BOR 9503 C 92 = 12:32:00 0.81310 1400447 Jurica Jan LPU 9611 C 94 = 12:34:00 0.68530 232267 Kapal Tomáš KAM 9402 C 96 = 12:36:00 0.72430 7203321 Khýn Vítězslav ASU 8304 C 98 = 12:38:00 0.76470 7201198 Fiala Petr LPU 8701 C 100 = 12:40:00 0.64910 7203469 Justa Pavel PHK 8701 C 102 = 12:42:00 0.70960 52340 Polášek Jan TZL 8601 C 104 = 12:44:00 0.71060 1008172 Hepner David SHK 7601 C 106 = 12:46:00 0.81350 515487 Grundmann Jan LPU 9410 C 108 = 12:48:00 0.80100 232343 Kazda Adam ZBM 9104 C 110 = 12:50:00 0.75160 2025363 Pešek Ondřej CHC 8502 C 112 = 12:52:00 0.77060 515192 Novotný Jiří TZL 8001 C 114 = 12:54:00 0.69240 515420 Losman Petr PHK 7901 R 116 = 12:56:00 0.86940 51568 Košárek Pavel PGP 7107 C 118 = 12:58:00 0.77810 889311 Slezák Zdeněk LCE 8902 C 120 = 13:00:00 0.74700 553446 Panchártek Jan PHK 8802 C 122 = 13:02:00 0.77290 2011839 Henek Vladan VBM 8002 C 124 = 13:04:00 0.80660 49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 126 = 13:06:00 0.71750 7209286 Kolárik Tomáš TZL 9302 C 128 = 13:08:00 0.72210 232019 Zelinka Jiří MBM 8740 C 130 = 13:10:00 0.78710 2058482 Jílek Jakub KSU 9202 C 132 = 13:12:00 0.72320 8401151 Jirka Michal ZBM 8403 C 134 = 13:14:00 0.70400 2084933 Slováček Tomáš TZL 8002 C 136 = 13:16:00 0.71750 7202780 Paclík Roman SHK 7801 C 138 = 13:18:00 0.69860 7848411 Pekárek Evžen TZL 7007 C 140 = 13:20:00 0.74640 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 C 142 = 13:22:00 0.65470

Kategorie H21B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení     0 m, 20 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52279 Semík Luboš KAM 6201 C 54 = 11:54:00 0.54540 7260029 Kala Matěj OOL 8901 C 56 = 11:56:00 0.52060 515050 Mašata Roman PHK 7107 C 58 = 11:58:00 0.61710 1398988 Zrník Tomáš OSN 7118 C 60 = 12:00:00 0.62720 52220 Beran Pavel TZL 7920 C 62 = 12:02:00 0.23860 7700077 Pátek Richard ZBM 7609 C 64 = 12:04:00 0.27320 2083358 Ptáček Ondřej TBM 7120 C 66 = 12:06:00 0.48800 53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 68 = 12:08:00 0.17160 7209357 Jordanov Alexandr ZBM 9503 C 70 = 12:10:00 0.24800 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B 72 = 12:12:00 0.34870 889288 Cahel Marek LCE 8803 C 74 = 12:14:00 0.63350 425530 Krajcar Ivo SKM 9501 C 76 = 12:16:00 0.42920 553457 Vavrys Johan LCE 9302 C 78 = 12:18:00 0.48910 1931332 Zdráhal Tomáš OOL 8801 C 80 = 12:20:00 0.21160 52707 Vlažný Jan LCE 8901 C 82 = 12:22:00 0.11780 2102810 Nebeský Daniel KAM 9404 C 84 = 12:24:00 0.00710 682621 Hrazdil Jiří ZBM 8418 C 86 = 12:26:00 0.07620 2027232 Leštínský Tomáš DOB 7801 C 88 = 12:28:00 0.54850 8629812 Sedlák Radek LIP 7500 C 90 = 12:30:00 0.13700 515424 Slezák Jiří LCE 9001 C 92 = 12:32:00 0.72550 866998 Bravený Adam VBM 8801 C 94 = 12:34:00 0.63040 920681 Ostřanský Filip ASU 9243 C 96 = 12:36:00 0.59880 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 C 98 = 12:38:00 0.49210 101 Zřídkaveselý Libor ZBM 7207 C 100 = 12:40:00 0.67030 886701 Kašpar Michal TZL 9308 C 102 = 12:42:00 0.62780 2103680 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 104 = 12:44:00 0.49600 9201627 Deml Tomáš LPU 9502 C 106 = 12:46:00 0.63740 2102776 Walach Ondřej TRI 9601 C 108 = 12:48:00 0.60230 53247 Hlaváč Jiří TBM 6116 C 110 = 12:50:00 0.59440 681864 Schäfer Jan TZL 9301 C 112 = 12:52:00 0.25170 2080999 Tomeš Jaroslav DKP 8109 C 114 = 12:54:00 0.59810 52592 Skřivanek Marcel JPV 7713 C 116 = 12:56:00 0.63250 9617 Pýcha Lukáš SNA 8402 C 118 = 12:58:00 0.62520 1207404 Nývlt Petr DKP 8004 C 120 = 13:00:00 0.42520 7209784 Otrusina Jan ABM 9210 C 122 = 13:02:00 0.41800 7200371 Synek Antonín DOK 7800 C 124 = 13:04:00 0.51010 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 126 = 13:06:00 0.57430 515142 Klapal Jan LPU 9006 C 128 = 13:08:00 0.58310 8066608 Panovec Jan VIC 8931 C 130 = 13:10:00 0.42410

Kategorie H21E

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení     0 m, 25 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 2045232 Ondráček Radim EKP 7414 C 6 = 11:06:00 0.84720 2 8627110 Schulhof Jan TUR 8900 R 8 = 11:08:00 0.86050 3 7887934 Nečas Jiří TZL 9101 R 10 = 11:10:00 0.81860 4 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 C 12 = 11:12:00 0.85400 5 682333 Hubáček Michal LCE 9301 R 14 = 11:14:00 0.52160 divoká karta 6 9890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 16 = 11:16:00 0.96900 7 995807 Komanec Václav SHK 8406 R 18 = 11:18:00 0.87660 8 7201192 Valeš Jiří LPM 9502 R 20 = 11:20:00 0.87320 9 52705 Perůtka Jan LCE 8801 C 22 = 11:22:00 0.83830 10 886264 Horvát Petr ASU 9447 E 24 = 11:24:00 0.91180 11 888891 Bravený Vít ZBM 9102 C 26 = 11:26:00 0.85420 12 920683 Semík Ondřej KAM 9401 E 28 = 11:28:00 0.95030 13 8137666 Kamenický Matěj LPU 9036 E 30 = 11:30:00 0.89520 14 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 E 32 = 11:32:00 0.92220 15 1080493 Čermák Jan LPU 9301 C 34 = 11:34:00 0.84820 16 887626 Kolovský František LPM 9202 R 36 = 11:36:00 0.88760 17 897360 Kettner Vojtěch KAM 9601 E 38 = 11:38:00 0.92440 18 8422248 Zbranek Roman ASU 8808 R 40 = 11:40:00 0.89470 19 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 R 42 = 11:42:00 0.90150 20 515174 Smola Michal TZL 8131 R 44 = 11:44:00 0.84370 21 7200324 Tomanek Daniel KSU 7410 C 46 = 11:46:00 0.81720 22 920700 Minář Marek ASU 9444 R 48 = 11:48:00 0.89660 23 53362 Přibyl Bronislav TZL 8603 C 50 = 11:50:00 0.82800 24 1591995 Hruška Jakub ZBM 9515 C 52 = 11:52:00 0.84980 25 7003044 Čech Jan SJI 9601 R 54 = 11:54:00 0.90630 26 7995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 56 = 11:56:00 0.89030 27 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 R 58 = 11:58:00 0.89600 28 9200095 Wolowczyk Krzysztof STE 9500 C 60 = 12:00:00 divoká karta 29 1394262 Rollier Baptiste PHK 8200 E 62 = 12:02:00 0.12630 licence 30 889308 Mudrák Štěpán LCE 9601 R 64 = 12:04:00 0.88220 31 887630 Argaláš Michal TRI 9301 R 66 = 12:06:00 0.88430 32 2051509 Rusý Tomáš KAM 9301 C 68 = 12:08:00 0.85620 33 502088 Landovský Jakub PGP 9601 R 70 = 12:10:00 0.82930 34 887157 Hadač Filip AOP 9301 C 72 = 12:12:00 0.82980 35 9418870 Flašar Jan PGP 8610 R 74 = 12:14:00 0.89100 36 1399000 Horyna Roman LCE 7602 C 76 = 12:16:00 0.85330 37 515162 Procházka David LPU 9113 E 78 = 12:18:00 0.90670 38 1625050 Glonek Jakub AOP 9602 E 80 = 12:20:00 0.90330 39 886812 Mokrý Stanislav ZBM 9202 R 82 = 12:22:00 0.88370 40 515009 Kozák Osvald TBM 8201 R 84 = 12:24:00 0.87910 41 886715 Udržal Tomáš LPU 8002 E 86 = 12:26:00 0.87630 42 896975 Chromý Adam TBM 8841 E 88 = 12:28:00 0.90280 43 515166 Nožka Radek LPU 9005 E 90 = 12:30:00 0.91770

Kategorie H35B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9101116 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 5 = 11:05:00 0.21760 7200181 Golinowski Paweł 1VP 7900 C 7 = 11:07:00 2067929 Krtička Jan PLU 7931 C 9 = 11:09:00 0.49230 9138 Svoboda Lukáš SHK 7905 C 11 = 11:11:00 0.06970 889301 Slezák Libor LCE 6207 C 13 = 11:13:00 0.04780 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 15 = 11:15:00 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 17 = 11:17:00 53242 Milán Pavel TBM 7227 C 19 = 11:19:00 0.07210 2059751 Popieluch Michal BFM 7301 C 21 = 11:21:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 23 = 11:23:00 2073424 Janků Marek STE 7102 C 25 = 11:25:00 0.39490 51903 Good Martin SBR 7800 C 27 = 11:27:00 7204980 Chupek Jozef VZA 7100 C 29 = 11:29:00 9521 Krmaš Václav SRK 8001 C 31 = 11:31:00 0.24730 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 33 = 11:33:00 0.69410 53897 Lanc Marian TZL 5806 C 35 = 11:35:00 0.04820 2103682 Rotek Pavel ZBM 7704 C 37 = 11:37:00 7758623 Mrkvica Petr ZLH 7800 C 39 = 11:39:00 0.30500 7204489 Šklíba Jan SRK 7501 C 41 = 11:41:00 52201 Rytíř Michal SKM 7325 C 43 = 11:43:00 0.03340 2070849 Karásek Martin ZPV 7301 C 45 = 11:45:00 337650 Mulíček Ondřej ABM 7405 C 47 = 11:47:00

Kategorie H40B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 35 = 11:35:00 7300185 Vrána Jan UOL 7300 C 37 = 11:37:00 2032312 Mastela Rafal HAV 7300 C 39 = 11:39:00 331394 Blažek Petr SJH 7402 C 41 = 11:41:00 7003007 Jašek Petr STE 7601 C 43 = 11:43:00 0.12290 2085619 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 45 = 11:45:00 1416219 Masny Krzysztof MOV 7600 C 47 = 11:47:00 2045222 Škoda František LCE 7439 C 49 = 11:49:00 0.54340 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 51 = 11:51:00 681853 Binar Robert OOL 7501 C 53 = 11:53:00 0.21410 8008112 Daněk Roman SBK 7541 C 55 = 11:55:00 0.22890 410254 Sedlář Petr TBM 7319 C 57 = 11:57:00 0.02960 53372 Švestka Vítězslav KVS 7301 C 59 = 11:59:00 52199 Pěček Vítězslav SKM 7104 C 61 = 12:01:00 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 63 = 12:03:00 7200330 Vlček Roman SKM 7000 C 65 = 12:05:00 7203467 Chrást Tomáš STH 7401 C 67 = 12:07:00 446432 Štábl Roman KSU 7501 C 69 = 12:09:00 7203322 Valík Luděk AOP 7101 C 71 = 12:11:00 0.11000 7090004 Tuma Jaroslav SJC 7305 C 73 = 12:13:00 0.05590 2045205 Čech Tomáš AOP 7001 C 75 = 12:15:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 77 = 12:17:00

Kategorie H45B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
553435 Kunz Martin BBM 7101 C 77 = 12:17:00 51557 Podivínský Tomáš SCP 7201 C 79 = 12:19:00 0.22610 504405 Antonowicz Jerzy 28P 6800 C 81 = 12:21:00 7205006 Nechanický Pavel OSN 7209 C 83 = 12:23:00 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 85 = 12:25:00 0.10110 2451515 Gola Miroslav VIC 6808 C 87 = 12:27:00 7209288 Schäfer Michal TZL 6304 C 89 = 12:29:00 219243 Vacek Milan SJI 6901 C 91 = 12:31:00 8071221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 93 = 12:33:00 0.06640 433082 Müller Libor OTK 7201 C 95 = 12:35:00 52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 97 = 12:37:00 2096117 Rydl Jiří TJN 7000 C 99 = 12:39:00 0.06320 8933 Černoch Karel TZL 6835 C 101 = 12:41:00 2069100 Kašpar Jaroslav KSU 7004 C 103 = 12:43:00 51471 Šneider Miroslav ASU 7101 C 105 = 12:45:00 886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 107 = 12:47:00 9101186 Svěchota Milan MOV 7202 C 109 = 12:49:00 1400443 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 111 = 12:51:00 0.15340 8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 113 = 12:53:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 115 = 12:55:00 52656 Macek Karel ASU 7102 C 117 = 12:57:00 53143 Vrubel Karel TZL 6401 C 119 = 12:59:00 2060216 Kurečka Robert ABM 7210 C 121 = 13:01:00 0.08610 331193 Láznička Libor TZL 6701 C 123 = 13:03:00 9111166 Vandas Luděk VAM 6601 C 125 = 13:05:00 301281 Mika Ladislav TBM 6801 C 127 = 13:07:00 2078497 Kasza Ladislav ZBM 7100 C 129 = 13:09:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 131 = 13:11:00 7209287 Nečas Rudolf TZL 5703 C 133 = 13:13:00 331683 Zvoníček Josef SKM 6901 C 135 = 13:15:00 53264 Kligl Vladislav TBM 6910 C 137 = 13:17:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 139 = 13:19:00 920658 Pavlík Radek ASU 6849 C 141 = 13:21:00 51279 Bílý Petr LTP 6805 C 143 = 13:23:00 0.04690

Kategorie H50B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2049558 Ryšavý Jiří OOP 5803 C 55 = 11:55:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 57 = 11:57:00 53369 Galík Svatopluk TZL 6301 C 59 = 11:59:00 500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 61 = 12:01:00 2011817 Šimek Roman UOL 6503 C 63 = 12:03:00 51873 Řeháček Petr SBR 6302 C 65 = 12:05:00 2092403 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 67 = 12:07:00 1393090 Wolowczyk Marek 28P 6300 C 69 = 12:09:00 51752 Mutinský Viktor KUO 6501 C 71 = 12:11:00 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 73 = 12:13:00 0.07460 232166 Cetl Vladimír AOP 6602 C 75 = 12:15:00 9101183 Holec Honza MOV 6701 C 77 = 12:17:00 51686 Richtr Aleš VPM 6601 C 79 = 12:19:00 980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 81 = 12:21:00 7200586 Sklenář Josef SBR 6601 C 83 = 12:23:00 2087712 Raclavský Vladislav UOL 6600 C 85 = 12:25:00 8828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C 87 = 12:27:00 2060272 Procházka Radek LPU 6504 C 89 = 12:29:00 443101 Siegl Roman MFP 6700 C 91 = 12:31:00 0.05960 352349 Tesař Jiří AOP 6702 C 93 = 12:33:00 7208215 Šmelík Juraj LCE 6603 C 95 = 12:35:00 0.36260 682679 Hadač Miroslav AOP 6501 C 97 = 12:37:00 0.07970

Kategorie H55B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51173 Maceček Otakar MOV 6102 C 107 = 12:47:00 410327 Šebesta Vlastislav TBM 5807 C 109 = 12:49:00 336792 Lužný Ladislav HAV 6000 C 111 = 12:51:00 9601003 Kamenický Radan OSN 6004 C 113 = 12:53:00 0.38750 8789 Bialožyt Miroslav TRI 5701 C 115 = 12:55:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 117 = 12:57:00 7201772 Hirš Libor VBM 6000 C 119 = 12:59:00 681857 Kulhavý Josef SRK 5701 C 121 = 13:01:00 6607 Bořil Petr SJI 6207 C 123 = 13:03:00 1409878 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 125 = 13:05:00 52702 Plášek Martin LCE 6118 C 127 = 13:07:00 9014 Trejtnar Pavel KUN 5801 C 129 = 13:09:00 52531 Albert František OOL 5804 C 131 = 13:11:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 133 = 13:13:00

Kategorie H60B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C 11 = 11:11:00 0.05990 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 13 = 11:13:00 7207360 Michalec Jan DCH 5701 C 15 = 11:15:00 301633 Klimpl Petr LPU 5401 C 17 = 11:17:00 2113053 Zeman Ludvík BFM 5301 C 19 = 11:19:00 2113090 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 21 = 11:21:00 2070844 Slováček Rudolf TZL 5402 C 23 = 11:23:00 0.08770 410158 Kostka Evžen AOP 5701 C 25 = 11:25:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 27 = 11:27:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 29 = 11:29:00 52425 Poklop Lubomír UOL 5601 C 31 = 11:31:00 52556 Strachota Jaroslav ASU 5600 C 33 = 11:33:00

Kategorie H65B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1396260 Jelínek Petr TZL 4902 C 21 = 11:21:00 0.04790 2075656 Pilgr Bohuslav CET 5101 C 23 = 11:23:00 53251 Uhmann Petr TBM 5103 C 25 = 11:25:00 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 27 = 11:27:00 52762 Novotný Stanisl ZLH 4800 C 29 = 11:29:00 53256 Zabloudil Pavel TBM 5003 C 31 = 11:31:00 7510216 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 33 = 11:33:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 35 = 11:35:00 433083 Šidla Antonín OTK 4601 C 37 = 11:37:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 39 = 11:39:00 2085582 Čípa Jiří CET 5002 C 41 = 11:41:00 7209285 Jelínek Vít TZL 5102 C 43 = 11:43:00 0.13420 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 45 = 11:45:00 7209463 Jurčák Karel SOP 5101 C 47 = 11:47:00 1400440 Pilc Oldřich OOL 5100 C 49 = 11:49:00 2049597 Šmakal Pavel TZL 4801 C 51 = 11:51:00 51917 Toman Stanislav SBR 4801 C 53 = 11:53:00

Kategorie H70B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2083416 Dufek Jan TBM 4231 C 11 = 11:11:00 9554 Švadlena Jiří CHC 4601 C 13 = 11:13:00 52174 Ptáček Jiří BOV 4401 C 15 = 11:15:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 17 = 11:17:00

Kategorie H75B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 38 = 11:38:00 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 40 = 11:40:00 889315 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 42 = 11:42:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 44 = 11:44:00

Kategorie H80B

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 34 = 11:34:00

Kategorie P

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 53809 Blank Radka SKM 7351 C 0 = 11:00:00 neregistro 433095 Christodoulou Iva ASU 7599 C 0 = 11:00:00 337902 Dostálová Jindra 8VX 0050 C 0 = 11:00:00 neregistro 9636 Doucha Martin SNA 0501 C 0 = 11:00:00 9616 Doucha Tomáš SNA 0801 C 0 = 11:00:00 2067231 Finstrlová Kristýna ZBM 0752 C 0 = 11:00:00 346009 Golinowska Ola 1VP 0651 C 0 = 11:00:00 346005 Golinowski Piotr 1VP 0900 C 0 = 11:00:00 2067974 Graubner Mikuláš 13C 0002 C 0 = 11:00:00 neregistro 2067944 Graubner Tadeáš 13C 0001 C 0 = 11:00:00 neregistro 331800 Graubnerová Martina 13C 0004 C 0 = 11:00:00 neregistro 53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C 0 = 11:00:00 438642 Jurčák David SOP 7808 C 0 = 11:00:00 2045154 Juřeníková Ema MOV 0951 C 0 = 11:00:00 337648 Kurečková Klára ABM 0657 C 0 = 11:00:00 2090700 Květoň Vladimír KSU 6800 C 0 = 11:00:00 426313 Macek Vojtěch ASU 0748 C 0 = 11:00:00 2073656 Marek Martin STE 1100 C 0 = 11:00:00 331362 Matulíková Aneta TZL 0050 C 0 = 11:00:00 253362 Michálková Sabina LCE 0851 C 0 = 11:00:00 53886 Pekárek David TZL 1000 C 0 = 11:00:00 2073729 Procházka Ferdinand ADA 1001 C 0 = 11:00:00 51305 Pěček Jakub SKM 0700 C 0 = 11:00:00 897359 Riby Philip LTP 0702 C 0 = 11:00:00 897367 Riby Thomas LTP 0202 C 0 = 11:00:00 ? Rotková Veronika ZBM 0854 C 0 = 11:00:00 52212 Slováček Ondřej TZL 0902 C 0 = 11:00:00 2027230 Smolková Dagmar STE 6451 C 0 = 11:00:00 331752 Tesařová Lucie AOP 1451 C 0 = 11:00:00 2080938 Škodová Štěpánka LCE 0852 C 0 = 11:00:00

Kategorie T3

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 446326 Ehlová Martina TBM 0655 C 0 = 11:00:00 434835 Miklušová Dagmar 47S 7350 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Mrkvica Jan ZLH 1100 C 0 = 11:00:00 2113057 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 0 = 11:00:00 232730 Ptáček Jonáš TBM 0717 C 0 = 11:00:00 1400404 Rychlá Karolína KRN 0757 C 0 = 11:00:00 2035741 Rücker Petr HOR 6500 C 0 = 11:00:00 416092 Sedláčková Dagmar KVS 7351 C 0 = 11:00:00 410731 Vlachová Dita SBR 7750 C 0 = 11:00:00 331055 Šauman Petr ODR 6100 C 0 = 11:00:00 436421 Štětínská Tereza MOV 0751 C 0 = 11:00:00 2113071 Řeháková Jana BFM 7152 C 0 = 11:00:00

Kategorie T5

14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení     0 m, 23 kontrol           tištěno 11.05.2017   22:15

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 2113076 Bjolek Lukáš BFM 7601 C 0 = 11:00:00 neregistro 2045244 Dressler Jan SBK 7911 C 0 = 11:00:00 0.31070 361970 Erben Martin SOP 9001 C 0 = 11:00:00 0.02520 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 0 = 11:00:00 337910 Galle Jiří NNN 0002 C 0 = 11:00:00 neregistro 53233 Gryc Jan TBM 6709 C 0 = 11:00:00 2106888 Hrouza Jan KRN 5401 C 0 = 11:00:00 2019240 Hájek Adam KAM 9202 C 0 = 11:00:00 0.72080 232705 Jakubková Vendula ABM 9262 C 0 = 11:00:00 neregistro 232162 Jančová Jana KAM 9450 C 0 = 11:00:00 0.30240 2092440 Karásková Marcela ZPV 6970 C 0 = 11:00:00 0.11980 52490 Matyšek Radoslav PLU 8007 C 0 = 11:00:00 0.56140 8000029 Mikluš Marián 47S 7200 C 0 = 11:00:00 neregistro 2080849 Muchová Barbora KVS 8550 C 0 = 11:00:00 7003038 Novotný Ondřej ABM 9211 C 0 = 11:00:00 0.78000 2035148 Otruba Karel PLU 7917 C 0 = 11:00:00 0.68030 49864 Procházka Jiří ADA 7512 C 0 = 11:00:00 0.46380 9510 Sádovská Petra 55X 8750 C 0 = 11:00:00 neregistro 445029 Venev Simeon BGO C 0 = 11:00:00 neregistro