Doprava na sobotní závod – parkování [doplněno 4.5.]

Abychom zajistili férový závod pro všechny účastníky sobotní klasické trati, je nutné, aby všichni závodníci dodržovali následující pokyny k dopravě a parkování.

Jediný možný příjezd do centra závodu v sobotu je přes Velké Vrbno s využitím parkovišť organizovaných pořadateli u dolní stanice lanovky. Toto omezení má zamezit průjezdu závodním prostorem, tak aby nikdo nezískal výhodu z lepší znalosti terénu. Vjezd do lesa z Kunčic bude označen jako zakázaný prostor a jeho porušení bude důvodem k diskvalifikaci. Toto oznámení platí i pro ubytované na chatě Paprsek!

změna: Nedělní závod se bude konat v jiném prostoru, ale přesto žádáme všechny, kromě ubytovaných na chatě Paprsek, aby i před krátkou tratí použili stejné parkoviště jako v sobotu. Cesta na Paprsek je velmi úzká pouze s vyhýbacími místy a je častým místem nehod. ŽÁDNÁ parkovací místa v okolí Paprsku nebudou volná, jsou vyhrazena pouze pro ubytované a pro pořadatele. Přímo na cestě se v žádném případě parkovat nesmí, musí zůstat průjezdná z bezpečnostních důvodů.V případě, že nebudete postupovat dle pokynů pořadatelů a budete se pokoušet o výjezd nahoru a parkovat někde v okolí chaty či na přilehlých komunikacích, vystavujete se rovněž diskvalifikaci. Předem děkujeme všem za vstřícný přístup, přispějete tak k hladkému průběhu  a organizaci závodu.

Jak již bylo uvedeno v rozpisu, bude z parkoviště pod sjezdovkou po oba dny zajištěn odvoz oddílových stanů, těžkých batohů apod. do centra závodu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *